דף הבית » תרופות סבתא » 4 הסעדים של סבתא אורגנית המבוססים על מרכיבים טבעיים לשיפור הזיכרון
ddadadddd dadc daddaad dddaddaddaa ddedddadaddd dadc dedadb

4 הסעדים של סבתא אורגנית המבוססים על מרכיבים טבעיים לשיפור הזיכרון

היתרונות של מרכיבים טבעיים לשיפור זיכרון

רבים מאיתנו מוצאים את עצמנו שוכחים תאריכים חשובים, משימות ופרטים אחרים שעלינו לשמור עליהם.למרבה המזל, ישנן דרכים פשוטות וטבעיות לשיפור הזיכרון שאולי סבתא שלך השתמשה בהן.במאמר זה נחקור ארבע תרופות של סבתא אורגנית המבוססות על מרכיבים טבעיים ויכולים לעזור בשיפור הזיכרון שלך בשימוש נכון.

1.אכילת אגוזים וזרעים

אגוזים וזרעים הם מקור מצוין לחומרים מזינים, ויטמינים ומינרלים שיכולים לעזור להזין את המוח ולשפר את הזיכרון.הם עשירים גם בנוגדי חמצון שיכולים לעזור להפחית דלקת, והם מכילים שומנים בריאים שיכולים לתמוך בתפקוד המוח האופטימלי.מחקרים מצאו כי אגוזי מלך, בפרט, הם מקור נהדר לחומצות שומן חיוניות שיכולות לעזור בשיפור הזיכרון ואת התפקוד הקוגניטיבי.גם אגוזים וזרעים אחרים, כמו שקדים, זרעי חמניות וזרעי פשתן מועילים.

טיפ:

כדי להפיק את המרב מאכילת אגוזים וזרעים לשיפור הזיכרון, עדיף לאכול אותם גולמיים או קלויים קלות.אכילתם עם שומן בריא, כמו שמן זית, יכולה גם לעזור להגביר את ספיגת החומרים המזינים המועילים.

2.תה צמחים

תה צמחי מרפא הם דרך נהדרת לקבל דחיפה טבעית לזכרך.הם עשירים בנוגדי חמצון ותרכובות מועילות אחרות שיכולות לעזור בשיפור הבהירות הנפשית והמיקוד.כמה מעשבי התיבול הטובים ביותר לשיפור הזיכרון כוללים את גינקו בילובה, רוזמרין וסייג ‘.את כל עשבי התיבול הללו יכולים להיות ספוגים במים חמים להכנת תה טעים ומרענן.

טיפ:

כדי להפיק את המרב מתה צמחים, נסה לשתות אותם על בסיס קבוע.עדיף לשתות כוס אחת ביום להתחיל ואז להגדיל בהדרגה את הכמות שאתה שותה לאורך זמן.

3.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא מקור נהדר לשומנים בריאים שיכולים לעזור להגביר את תפקוד המוח ולשפר את הזיכרון.הוא עשיר בטריגליצרידים בינונית, שנספגים בקלות על ידי הגוף ויכולים לעזור בשיפור הבהירות הנפשית והמיקוד.ניתן להשתמש בשמן קוקוס במגוון דרכים, כמו הוספתו לשייקים, אפייה איתו או אפילו להשתמש בו במקום חמאה על טוסט.

טיפ:

כדי להפיק את המרב משמן קוקוס לשיפור הזיכרון, עדיף להשתמש בו במתינות.התחל עם כף אחת ביום והגדיל בהדרגה את הכמות בה אתה משתמש לאורך זמן.

4.פעילות גופנית

פעילות גופנית היא אחת הדרכים הטובות ביותר לשיפור הזיכרון באופן טבעי.מחקרים מצאו כי פעילות גופנית יכולה לעזור בשיפור התפקוד הקוגניטיבי והזיכרון על ידי הגברת זרימת הדם למוח.זה יכול גם לעזור להפחית את הלחץ ולשפר את מצב הרוח, ששניהם יכולים לעזור בשיפור הזיכרון.

טיפ:

כדי להפיק את המרב מהפעילות האימון לשיפור הזיכרון, עדיף לקבל לפחות 30 דקות של אימון ביום.זה יכול להיות כל דבר, החל מהליכה, ריצה, שחייה או כל סוג אחר של פעילות גופנית שאתה נהנה ממנו.

ארבעת הסעדים של סבתא אורגנית אלה המבוססים על מרכיבים טבעיים יכולים לעזור בשיפור הזיכרון שלך בשימוש נכון.אכילת אגוזים וזרעים, שתיית תה צמחים, שימוש בשמן קוקוס ופימון באופן קבוע הם דרכים נהדרות להגביר באופן טבעי את הזיכרון שלך.עם קצת סבלנות ומחויבות, אתה יכול לראות זיכרון משופר ותפקוד קוגניטיבי תוך זמן קצר.

התרופה של סבתא מספר 1: Gingko Biloba

גינגקו בילובה הוא עשב טבעי המשמש במשך מאות שנים לשיפור הזיכרון ויכולות קוגניטיביות אחרות.עלי הצמח מכילים חומרים פעילים שידועים כמסייעים בשיפור זרימת הדם למוח, מה שבתורו מסייע בשיפור הזיכרון והמיקוד.מחקרים מצאו כי נטילת גינגקו בילובה יכולה לשפר את זיכרון הזיכרון ולאפשר למשתמש לחשוב בצורה ברורה ויעילה יותר.זה זמין בכמוסות, טבליות ותמיכות, והמינון המומלץ הוא בין 120 ל -240 מיליגרם ליום.

היתרונות של גינגקו בילובה

ידוע כי לגינגקו בילובה יש מגוון של יתרונות שהם מוטביםl לזיכרון ויכולות קוגניטיביות אחרות.ידוע שהוא מגביר את זרימת הדם למוח, מה שיכול לעזור בשיפור הזיכרון והביצועים הקוגניטיביים.נמצא כי הוא יעיל בשיפור הסימפטומים של מחלת אלצהיימר ודמנציה, כמו גם בטיפול באובדן זיכרון הקשור לגיל.

התרופה של סבתא מס ‘2: מרווה

מרווה הוא עשב ששימש זה מכבר כתרופה טבעית לשיפור הזיכרון.ידוע שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון, ומחקרים מצאו שהוא יכול לעזור בשיפור זיכרון הזיכרון ואת הביצועים הקוגניטיביים.זה זמין כעשב מיובש, תמצית ובצורת קפסולה.המינון המומלץ הוא בין 300 ל 500 מיליגרם מרווה מיובש ביום.

היתרונות של מרווה

ל- SAGE מגוון תכונות מועילות שיכולות לעזור בשיפור הזיכרון ויכולות קוגניטיביות אחרות.ידוע שהוא מסייע בשיפור זרימת הדם למוח, שיכול לעזור בשיפור זיכרון הזיכרון וביצועים קוגניטיביים.ידוע שיש לו גם תכונות נוגדות חמצון ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להגן על המוח מפני נזק ולעזור להפחית את הסיכון להתפתחות מחלות מסוימות.

התרופה של סבתא מס ‘3: כורכום

כורכום הוא תבלין שיש לו היסטוריה ארוכה של שימש כתרופה טבעית לשיפור הזיכרון.ידוע שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון, ומחקרים מצאו שהוא יכול לעזור בשיפור זיכרון הזיכרון ואת הביצועים הקוגניטיביים.זה זמין בצורה קפסולה ובצורת אבקה, והמינון המומלץ הוא בין 500 ל -1,000 מיליגרם ליום.

היתרונות של כורכום

לכורכום מגוון תכונות מועילות שיכולות לעזור בשיפור הזיכרון ויכולות קוגניטיביות אחרות.ידוע שהוא מסייע בשיפור זרימת הדם למוח, שיכול לעזור בשיפור זיכרון הזיכרון וביצועים קוגניטיביים.ידוע שיש לו גם תכונות נוגדות חמצון ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להגן על המוח מפני נזק ולעזור להפחית את הסיכון להתפתחות מחלות מסוימות.

התרופה של סבתא מס ‘4: Ginkgo Biloba

Ginkgo Biloba הוא עשב טבעי נוסף ששימש במשך מאות שנים לשיפור הזיכרון ויכולות קוגניטיביות אחרות.עלי הצמח מכילים חומרים פעילים שידועים כמסייעים בשיפור זרימת הדם למוח, מה שבתורו מסייע בשיפור הזיכרון והמיקוד.מחקרים מצאו כי נטילת גינקו בילובה יכולה לשפר את זיכרון הזיכרון ולאפשר למשתמש לחשוב בצורה ברורה ויעילה יותר.זה זמין בכמוסות, טבליות ותמיכות, והמינון המומלץ הוא בין 120 ל -240 מיליגרם ליום.

היתרונות של Ginkgo Biloba

ידוע כי לגינקו בילובה יש מגוון של יתרונות המועילים לזיכרון ויכולות קוגניטיביות אחרות.ידוע שהוא מגביר את זרימת הדם למוח, מה שיכול לעזור בשיפור הזיכרון והביצועים הקוגניטיביים.נמצא כי הוא יעיל בשיפור הסימפטומים של מחלת אלצהיימר ודמנציה, כמו גם בטיפול באובדן זיכרון הקשור לגיל.

שאלות נפוצות: מהן תופעות הלוואי האפשריות של נטילת הסעדים של סבתא אלה?

תופעות הלוואי האפשריות של נטילת הסעדים של סבתא אלה משתנות בהתאם לתרופה.גינגקו בילובה וגינקגו בילובה יכולים גם לגרום לכאבי ראש, בחילה ובטן.מרווה עלולה לגרום לסחרחורת ועצבנות, ואילו כורכום עלול לגרום לבטן נסערת ובחילה.חשוב להתייעץ עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח אחד מהתרופות הללו, מכיוון שהם עשויים לקיים אינטראקציה עם תרופות שאתה לוקח או שיש לך תגובה שלילית כאשר נלקחים במינונים גדולים.

שימוש בתרופות טבעיות לשיפור הזיכרון הוא דרך יעילה לשיפור הביצועים הקוגניטיביים ולהפחתת הסיכון לאובדן זיכרון הקשור לגיל.ניתן לקחת את הסעדים של סבתא המבוססים על מרכיבים טבעיים, כמו גינגקו בילובה, מרווה, כורכום וגינקו בילובה, במינון הנכון כדי לסייע בשיפור הזיכרון והמיקוד.עם זאת, חשוב להתייעץ עם הרופא שלך לפני שאתה נוטל

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן