דף הבית » תרופות סבתא » 3 תרופות של סבתא רפואית ומרגיעים לפצעי עור
daadaddaddaa dadc daddaad dadaddddaa ddedadddaddd dcdadadad da

3 תרופות של סבתא רפואית ומרגיעים לפצעי עור

הסעדים של סבתא לפצעי עור מרגיעים

חוכמתן של סבתותינו הועברה לאורך דורות, ורבים מהתרופות שלהם לפצעי עור מרגיעים עדיין משמשים כיום.בעוד שחלק מהתרופות הללו עשויים להיראות מיושנים, הם יעילים ועמדו במבחן הזמן.החל מדבש ולבנדר לקלנדולה וקומפרי, שלושת הסעדים של שלוש הסבתות הללו יכולים לעזור להקל על הכאב והגירוי הקשורים לפצעי עור קלים.

1.דבש

דבש הוא אחד התרופות העתיקות ביותר הידועות בפצעי עור ומשמש במשך מאות שנים.זהו חומר אנטיבקטריאלי, אנטי -פטרייתי ואנטי -ויראלי יעיל שיכול לעזור להאיץ את זמן הריפוי.דבש הוא גם חומר הומנט טבעי, כלומר הוא עוזר למשוך לחות לעור ומונע אובדן לחות.כדי להשתמש בדבש לפצעי עור, פשוט מרחי שכבה דקה ישירות על הפצע וכיסו עם תחבושת.

טיפ ייחודי:

לקבלת יתרונות נוספים, אתה יכול לערבב דבש עם מרכיבים אחרים כמו לבנדר, קלנדולה או קומפרי כדי ליצור משחה מרפאת או מלחה.

2.לבנדר

לבנדר ידוע היטב בהשפעותיו המרגיעות והמרגיעות על העור.לעתים קרובות הוא משמש לטיפול בכוויות קלות, חתכים ושריטות.לשמן לבנדר יש תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות, המסייעות במהירות לריפוי זמן ולהפחית את האדמומיות והגירוי.כדי להשתמש בבנדר לפצעי עור, מערבבים כמה טיפות של שמן לבנדר עם שמן נשא, כמו שמן קוקוס או שמן זית, ומורחים אותו ישירות על הפצע.

3.קלנדולה

קלנדולה היא חיטוי טבעי ומשמש במשך מאות שנים לטיפול בפצעי עור ופצעים.זה יכול לעזור להפחית דלקת וגירוי, וגם עוזר להאיץ את זמן הריפוי.כדי להשתמש קלנדולה לפצעי עור, ערכו עירוי על ידי הוספת שתי כפות פרחי קלנדולה מיובשים לכוס מים רותחים.תלול למשך 10 דקות, ואז מסננים את הנוזל ומורחים ישירות על הפצע.אתה יכול גם לקנות שמן קלנדולה כדי למרוח ישירות על הפצע.

לא משנה באילו משלושת הסעדים של סבתות אלה תבחר להשתמש בפצעי עור, כולם יכולים לעזור להפחית את הכאב והדלקת וזמן הריפוי המהיר.המפתח הוא להיות עקבי ולהשתמש בתרופה במשך מספר ימים או שבועות, תלוי בחומרת הפצע.עם הטיפול והתשומת לב הנכונים, פצעי העור שלך יירפאו בקרוב ומרגיעים.

חלק 2: תרופות ביתיות לפצעי עור

ישנם כמה תרופות ביתיות לפצעי עור שהועברו לאורך דורות.תרופות אלה שימשו במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת הדלקת, להאיץ את הריפוי ולהפחית את הצטלקות.חלק מהסעדים הללו עשויים להימצא במזווה המטבח שלך, בעוד שאחרים עשויים לדרוש ביקור בחנות מזון הבריאות המקומי שלך.להלן שלוש תרופות של סבתא רפואית וטיפולים מרגיעים לפצעי עור.

דבש

דבש משמש זה מכבר כחומר אנטיבקטריאלי ואנטי -חיטוי.הוא שימש לטיפול בפצעי עור במשך מאות שנים.דבש עוזר להפחית דלקת, להפחית את האדמומיות ולהאיץ את הריפוי.זה גם עוזר להפחית את הסיכון לזיהום.ניתן ליישם דבש ישירות על הפצע או שניתן להשתמש בו בדחיסה.חשוב לוודא שהדבש גולמי ולא מעובד.

כיצד להשתמש:

כדי להשתמש בדבש לפצעי עור, למרוח שכבה דקה של דבש גולמי ישירות על הפצע.השאירו אותו עד 30 דקות או עד שיבשה.יש לשטוף במים פושרים ולחבוש את הפצע.חזור על תהליך זה 1-2 פעמים ביום עד שהפצע נרפא.

שמן קוקוס

שמן קוקוס משמש במשך מאות שנים לתכונות הריפוי והאנטי-דלקתיות שלו.הוא עשיר בחומצות שומן ומסייע בהפחתת אדמומיות ונפיחות.זהו גם קרם לחות יעיל, המסייע להפחתת הסיכון לזיהום.ניתן ליישם שמן קוקוס ישירות על הפצע או שניתן להשתמש בו בדחיסה.

כיצד להשתמש:

כדי להשתמש בשמן קוקוס לפצעי עור, למרוח שכבה דקה של שמן קוקוס ישירות לפצע.השאירו אותו עד 30 דקותאו עד שיבש.יש לשטוף במים פושרים ולחבוש את הפצע.חזור על תהליך זה 1-2 פעמים ביום עד שהפצע נרפא.

אלוורה

אלוורה משמשת במשך מאות שנים לתכונות הריפוי והאנטי-דלקתיות שלה.הוא עשיר בוויטמינים ומסייע להפחתת אדמומיות ונפיחות.זהו גם קרם לחות יעיל, המסייע להפחתת הסיכון לזיהום.ניתן ליישם אלוורה ישירות על הפצע או שניתן להשתמש בו בדחיסה.

כיצד להשתמש:

לשימוש אלוורה לפצעי עור, למרוח שכבה דקה של אלוורה ישירות על הפצע.השאירו אותו עד 30 דקות או עד שיבשה.יש לשטוף במים פושרים ולחבוש את הפצע.חזור על תהליך זה 1-2 פעמים ביום עד שהפצע נרפא.

שאלות נפוצות

  • מהם היתרונות של שימוש בדבש, שמן קוקוס ואלוורה לפצעי עור?
    היתרונות של שימוש בדבש, שמן קוקוס, ואלוורה לפצעי עור כוללים הפחתת דלקת, הזרמת ריפוי והפחתת הצטלקות.הם גם קרמי לחות יעילים, המסייעים להפחתת הסיכון לזיהום.

  • באיזו תדירות עלי למרוח דבש, שמן קוקוס ואלוורה על פצעי העור שלי?
    מומלץ למרוח דבש, שמן קוקוס ואלוורה על פצעי עור 1-2 פעמים ביום עד שהפצע נרפא.

ניתן להשתמש ב

שלושת התרופות של סבתא הרפואית וטיפולים מרגיעים בפצעי עור כדי לסייע בהפחתת הדלקת, להאיץ את הריפוי ולהפחתת הצטלקות.כולם טבעיים וניתן ליישם אותם ישירות על הפצע או להשתמש בהם בדחיסה.חשוב להתייעץ עם איש מקצוע רפואי לפני שתנסה את כל הסעדים הללו.בנוסף, חשוב לוודא שהדבש, שמן הקוקוס ואלוורה הם גולמיים ולא מעובדים.

כמו בכל טיפול רפואי, חשוב להתייעץ עם איש מקצוע רפואי לפני שתנסה אף אחד מהתרופות הללו.בנוסף, חשוב לוודא שהדבש, שמן הקוקוס ואלוורה הם גולמיים ולא מעובדים.עם מעט מאמץ וטיפול, שלושת הסעדים של סבתא הרפואית וטיפולים מרגיעים בפצעי עור יכולים לעזור להפחית את הדלקת, להאיץ את הריפוי ולהפחית את הצטלקות.

לסיכום, דבש, שמן קוקוס ואלוורה הם כולם תרופות טבעיות לפצעי עור שהיו

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן