דף הבית » תרופות סבתא » 3 תרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות ומצוינות לאוזן חסומה
daadaddaddaa dadc daddaad dadd daaddadddaa deddbdddaa ddedaddda

3 תרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות ומצוינות לאוזן חסומה

הסעדים של סבתא לאוזן חסומה

החוויה של אוזן חסומה לרוב אינה נוחה ויכולה להיגרם על ידי מגוון גורמים, כולל אלרגיות, מים הנכנסים לתעלת האוזן או ייצור יתר של שעוות אוזניים.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות פשוטות שניתן להשתמש בהן כדי להקל על החסימה.במאמר זה נדון בשלושה סעדים של סבתא עם תוצאות מוכחות ומצוינות לאוזן חסומה.

התמרון Valsalva

תמרון Valsalva הוא טכניקה פשוטה שניתן להשתמש בה כדי להקל על הלחץ מאוזן חסומה.לשם כך, תצטרך לנשום עמוק ולצבוט את האף שלך.לאחר מכן, נשפו לאט ובעדינות תוך שמירה על האף צבט.זה יגרום ללחץ קל שעשוי לעזור להשוות את הלחץ באוזן שלך.

טיפ:

חשוב לזכור לנשוף לאט ובעדינות.אם אתה נושף מהר מדי או בכוח מדי, אתה יכול להחמיר את הבעיה.

התמרון Toynbee

התמרון של Toynbee הוא תרופה פשוטה נוספת שיכולה לעזור לבטל את חסימת האוזן החסומה.גישה זו כוללת משיכה בעדינות ודחיפת הלסת התחתונה קדימה ואחורה תוך כדי בליעה.זה יאפשר לשרירי האוזן התיכונה שלך לעזור להשוות את הלחץ באוזן שלך.

טיפ:

התמרון של Toynbee נעשה בצורה הטובה ביותר בזמן שכיבה, מכיוון שזה עוזר להבטיח שהלחץ משווה בדרך הנכונה.

שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא דרך נהדרת לשחרר את החסימה באוזן שלך.לשם כך, פשוט מלאו קערה במים חמים והחזיקו את הפנים עליה תוך כדי כיסוי ראשכם במגבת.זה יעזור ליצור סביבה מלאת קיטור שתשחרר את החסימה באוזן שלך.

טיפ:

הקפידו לשמור על עצום עיניים תוך כדי ביצוע שאיפת אדים, מכיוון שהאדים יכולים להחמיר את העיניים.

הוכח כי 3 הסעדים של סבתא אלה הוכחו כיעילים בהקלה על אוזן חסומה.בשימוש נכון, הם יכולים לספק תוצאות מצוינות.עם זאת, חשוב לזכור שאם הסתימה נמשכת, עדיף לבקר רופא כדי להבטיח ששום דבר לא רציני יותר קורה.

הסעדים של שלוש הסבתא עליהם נדון הם שמן שום, קיטור והשקיה באף.כל הסעדים הללו נמצאים בשימוש במשך מאות שנים ומוכחים כיעילים בטיפול באוזניים חסומות.

שמן שום

שמן שום הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר לאוזניים חסומות.זה מיוצר על ידי חימום שום בשמן ואז מאמץ את התערובת.ניתן ליישם שמן שום ישירות על תעלת האוזן או שניתן לערבב אותו עם כמה טיפות מים חמים ומשמש להשקות האוזן.תרופה זו מסייעת להפחתת דלקת, לנקות את תעלת האוזן ולהפחית את כמות הנוזל באוזן.

Steam

Steam הוא תרופה פופולרית נוספת לאוזניים חסומות.תרופה זו כוללת שימוש במאדה קיטור חם או במגבות חמות ולחות כדי לפתוח את תעלות האוזן ולעזור להפחית נוזלים וגודש.קיטור מסייע גם בהפחתת דלקת וכאב הקשורים לאוזניים חסומות.

השקיה באף

השקיה באף היא תרופה הכרוכה בשימוש בתערובת של מים חמים ומלח כדי לשטוף את מעברי האף ולנקות את תעלות האוזן.תרופה זו מסייעת להפחתת דלקת ויכולה לעזור להפחית את כמות הנוזל באוזן, ומאפשרת לה לנקז ולהפחית את כמות הלחץ באוזן.

מסקנה

שלושת הסעדים של סבתות אלה כולם הוכחו כיעילים בטיפול באוזניים חסומות.כל שלושת התרופות הללו כוללות שימוש בכוח של חום ולחות כדי להפחית את הדלקת ולנקות את תעלות האוזן.כולם תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן בבטחה וביעילות לטיפול באוזניים חסומות.

שאלות נפוצות

מה התרופה הטובה ביותר לאוזניים חסומות?

התרופה הטובה ביותר לאוזניים חסומות היא לנסות שילוב של שלוש הסעדים של סבתא שהוזכרו לעיל.השקיה בשמן שום, קיטור והשקיה באף הוכחו כ-יעיל לטיפול באוזניים חסומות.

האם זה בטוח להשתמש בשמן שום באוזן?

כן, שמן שום בטוח לשימוש באוזן כל עוד הוא מדולל כראוי עם כמה טיפות מים חמים ומוחלים ישירות על תעלת האוזן.חשוב לא להשתמש יותר מדי בשמן שום מכיוון שהוא יכול להיות רגיז לעור.

לסיכום, שלוש הסעדים של סבתא שנדונו לעיל הם כולם תרופות טבעיות ויעילות לאוזניים חסומות.ניתן להשתמש בתרופות אלה בבטחה וביעילות כדי להפחית את הדלקת ולפתוח את תעלות האוזן.בשימוש נכון, תרופות אלה יכולות לעזור להפחית את כמות הנוזל באוזן ולהפחית את כמות הלחץ באוזן. תרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות ומצוינות לאוזן חסומה יכולות לספק הקלה ומנחם לאלה הסובלים מאוזניים חסומות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן