דף הבית » תרופות סבתא » 3 תרופות של סבתא על בסיס ניסיון ויעילות ליבלות רגליים
daadaddaddaa dadc daddaad dadc ddadda daddadddf dddaddcddaa

3 תרופות של סבתא על בסיס ניסיון ויעילות ליבלות רגליים

הסעדים של סבתא ליבלות רגליים

יבלות רגליים הן מצב מביך ומעצבן שיכול להקשות על לנעול נעליים או סנדלים פתוחים.אמנם ניתן לטפל בהם בטיפולים רפואיים, אך אנשים רבים פונים לתרופות ביתיות וטיפולים עממיים שהועברו מסבתותיהם.להלן שלוש תרופות של סבתא המבוססות על ניסיון ויעילות ליבלות רגליים.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית פופולרית ליבלות.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות טבעיות, כמו גם חומציות, שיכולות לעזור להפחית את גודל ומראה היבלת.כדי להשתמש בו ליבלות רגליים, משרים כדור כותנה בחומץ תפוחים ומרחי אותו ישירות על היבלת.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו אותו במים חמים.חזור על תהליך זה מדי יום עד שהיבלת נעלמה.

שום

שום הוא עוד תרופה ביתית מסורתית ליבלות.הוא מכיל תרכובות גופרית, הנחשבות לסייע להרוג את הנגיף הגורם ליבלת.כדי להשתמש בשום, לרסק שן שום ולהחיל את הדבק ישירות על היבלת.מכסים את האזור בתחבושת והשאירו אותו לילה.יש לשטוף אותו בבוקר ולחזור על התהליך הזה במשך מספר ימים עד שהיבלת נעלמה.

טיפ ייחודי ומועיל

חשוב לשמור על כפות הרגליים נקיות ויבשות בעת טיפול ביבלות ברגל.יבלות משגשגות בסביבות חמות ולחות, ולכן חשוב לשמור על כפות הרגליים יבשות ככל האפשר.אם אתה יכול, ללבוש סנדלים או נעליים פתוחות כשאתה מתייחס ליבלת כדי להבטיח שהאזור נחשף לאוויר ומסוגל להתייבש.

קלטת צינור

קלטת צינור היא תרופה ביתית יעילה להפליא ליבלות.זה עובד על ידי כיסוי היבלת ומונע ממנה לקבל אוויר או לחות, מה שמקשה על היבלת לשרוד.כדי להשתמש בקלטת צינור ליבלות, כיסו את היבלת עם חתיכת קלטת צינור והשאירו אותו למשך מספר ימים.הסר את הקלטת וספג את האזור במים חמים כדי לרכך את היבלת.משפשף בעדינות את היבלת עם אבן פומס או לוח אמרי ואז מיישמים מחדש את קלטת הצינור.חזור על תהליך זה למשך מספר שבועות עד שהיבלת נעלמה.

השימוש בסעדים של שלוש סבתות אלה יכול לעזור לטיפול ביעילות ביבלות ברגליים.בנוסף, חשוב לתרגל היגיינה טובה ולשמור על כפות הרגליים נקייה ויבשות ככל האפשר כדי למנוע את היבלות לחזור.בסבלנות ועקביות, תוכלו להיפטר מיבלות כף הרגל שלכם ולחזור ללבוש סנדלים ונעליים פתוחות.

יבלות רגליים, המכונות גם יבלות פלנטריות, יכולות להיות מצב כואב ולא נוח.בעוד שטיפול רפואי זמין, יש אנשים שמעדיפים להשתמש בתרופות טבעיות ליבלות רגליים שהועברו מדורות משפחתם.להלן שלוש תרופות נוספות של סבתא על בסיס ניסיון ויעילות לטיפול ביבלות ברגליים.

Apple Cider Vinearg Soak

חומץ סיידר תפוחים הוא עיקרי טבעי ובעל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -פטריאליות.זה נחשב כי יעיל בטיפול ביבלות ברגל בגלל חומציותו ויכולתו לחדור ליבלת.כדי להשתמש בו, מערבבים חלקים שווים של חומץ תפוחים ומים בקערה.משרים את כפות הרגליים בתערובת במשך 15 עד 20 דקות ביום.לאחר ה- SOAK, יבש את כפות הרגליים והחל תחבושת על האזור המושפע.

שום

לשום תכונות נגד פטריות ונחשבת כי היא יעילה בטיפול ביבלות ברגליים.כדי להשתמש בו, ריסקו כמה שיני שום והניחו אותם על היבלת.אבטח את השום עם תחבושת והשאיר אותו על לילה.חזור על תהליך זה למשך מספר ימים או עד שהיבלת תיעלם.

מיץ לימון

מיץ לימון נחשב ליעיל בטיפול ביבלות ברגל בגלל חומציותו.כדי להשתמש בו, מערבבים חלקים שווים של מיץ לימון ומים וספגו את כפות הרגליים בתערובת למשך 15 עד 20 דקות ביום.לאחר ה- SOAK, יבש את כפות הרגליים והחל תחבושת על האזור המושפע.

שלושת הסעדים של סבתות אלה מבוססים על ניסיון ונמצאו כ- bיעיל בטיפול ביבלות ברגל.אמנם הם עשויים לקחת זמן רב יותר מטיפולים רפואיים, אך אין להם אותן תופעות לוואי.אם תחליט לנסות אחד מהתרופות הללו, חשוב להתייעץ תחילה עם הרופא שלך.

שאלות נפוצות

מה היתרונות של השימוש בסעדים של סבתא לטיפול ביבלות ברגל?

הסעדים של סבתא הם טבעיים ואין להם את אותן תופעות לוואי כמו טיפולים רפואיים.הם גם פחות יקרים וניתן להשתמש בהם בנוחות הבית שלך.

האם יש סיכונים הקשורים לשימוש בתרופות של סבתא לטיפול ביבלות ברגליים?

כן, ישנם כמה סיכונים הקשורים לשימוש בתרופות של סבתא לטיפול ביבלות ברגליים.אם לא משתמשים בתרופות בצורה נכונה, הם עלולים לגרום לגירוי בעור או לזיהום.חשוב להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו.

לסיכום, ניתן להשתמש בתרופות של סבתא על סמך ניסיון ויעילות לטיפול ביבלות ברגליים.בעוד שחלק מהתרופות הללו עשויות להימשך זמן רב יותר מאשר טיפולים רפואיים, אין להם אותן תופעות לוואי.חשוב להתייעץ תחילה עם הרופא שלך לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו ולעקוב אחר ההוראות בזהירות.בנוסף, wikipedia.org מציע מידע נוסף על תרופות ויבלות רגליים אלה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן