דף הבית » תרופות סבתא » 3 תרופות יעילות ואיכותיות נגד קומות
daadaddaddaa ddaddcddaa ddddbddaadddaa dadd daddeddaa

3 תרופות יעילות ואיכותיות נגד קומות

הבנת הקאות ותסמיניו

הקאות הוא מעשה של גירוש בכוח של תוכן הקיבה דרך הפה.זוהי תגובה רפלקסית של הגוף לגרש חומרים לא רצויים או רעילים ומלווה בדרך כלל בבחילה.הקאות הם בדרך כלל סימפטום של מצב רפואי בסיסי, כמו הרעלת מזון, מחלת תנועה או זיהום.תסמינים שכיחים של הקאות כוללים בחילה, התכווצויות בקיבה ותחושת חולשה.במקרים מסוימים, הקאות עשויות להיות מלווה גם בחום.

3 תרופות יעילות ואיכותיות נגד קומות

הקאות יכולות להיות מאוד לא נוחות ואף יכול להוביל להתייבשות.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות שיכולות לעזור להפחית או להפסיק להקאות.להלן 3 תרופות יעילות ואיכותיות נגד קומות:

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר שימש במשך מאות שנים כדי לסייע לעיכול ולהפחית את הבחילה.הוא מכיל ג’ינג’רול, שהוא תרכובת שיש לה השפעות אנטי דלקתיות ואנטי-קסומות.כדי להשתמש בג’ינג’ר כתרופה נגד קומתיות, נסה להוסיף כפית של ג’ינג’ר טרי מגורר לכוס מים חמים.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, שתו את תה הג’ינג’ר מספר פעמים ביום.

2.מנטה

מנטה ידועה זה מכבר כתרופה לבחילה והקאות.הוא מכיל מנטול, המסייע בהפחתת חומצת הקיבה ולהקל על בחילות.כדי להשתמש במנטה כתרופה נגד קומת, נסה לשתות תה מנטה או לשאוף שמן מנטה.

3.Acupressure

אקופרסורה היא טכניקת ריפוי סינית עתיקה הכרוכה ביישום לחץ על נקודות מסוימות על הגוף.מחקרים הראו כי אקופרסורה יכולה לעזור להפחית בחילות והקאות.כדי להשתמש באקופרסורה כתרופה נגד קומתיות, נסה ללחוץ על אצבעך בעדינות על נקודת האקופרסורה P6 הממוקמת על פרק כף היד הפנימית, כשלושה רוחבי אצבעות מקומו של פרק כף היד.

טיפ מועיל

חשוב להישאר לחות כשאתה מקיא כדי להימנע מהתייבשות.כדי לעזור לחדש נוזלים אבודים, נסה לשתות נוזלים כמו מים, משקאות ספורט ותה צמחים.אתה יכול גם לנסות לאכול ארוחות קטנות ותכופות העשירות בפחמימות ודלות בשומן ובחלבון.

תרופות טבעיות

הקאות הוא סימפטום שכיח של מחלות רבות.זה יכול להיגרם על ידי מגוון גורמים, החל מהרעלת מזון לנגיף.למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות שונות שניתן להשתמש בהן כדי לעזור להקל על אי הנוחות והבחילה שמגיעים איתה.להלן שלושה מהתרופות הטבעיות היעילות והאיכותיות ביותר להקאות:

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית לבחילה והקאות.זה שימש במשך מאות שנים כדי להקל על אי נוחות העיכול.ג’ינג’ר נחשב לפעול על ידי חסימת קולטנים מסוימים במוח שיכולים לעורר בחילה.ניתן לקחת אותו בצורות רבות, כולל שורש ג’ינג’ר טרי או מיובש, תה ג’ינג’ר או כמוסות ג’ינג’ר.

מנטה

עלי נענע ותה נענע שימשו במשך מאות שנים כדי לעזור להקל על בחילה.הם נחשבים שהם עובדים על ידי הפעלת קולטנים במוח שמפחיתים את הבחילה.מנטול בעלי נענע נחשב גם להשפיע מרגיעה על הבטן, מה שיכול לעזור להפחית את הקאות.

אקופרסורה

אקופרסורה היא טכניקת ריפוי סינית עתיקה שנחשבת לאזן את אנרגיית הגוף ולהפחתת בחילה.זה כרוך בהפעלת לחץ על נקודות ספציפיות על הגוף, כמו פרק כף היד, כדי להקל על בחילות והקאות.למרות שזה לא תרופה מוכחת מדעית, אנשים רבים מצאו שזה מועיל בהפחתת הסימפטומים שלהם.

אלה רק כמה מהתרופות הטבעיות הקיימות לבחילות והקאות.חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתנסה אף אחד מהתרופות הללו, מכיוון שחלקם עשויים לקיים אינטראקציה עם תרופות או טיפולים אחרים.

תרופות מרשם

במקרים מסוימים, תרופות מרשם עשויות להיות נחוצות לטיפול בבחילות והקאות.תרופות אלה פועלות על ידי חסימת קולטנים מסוימים במוח שיכולים לעורר בחילה.הרופא שלך יוכל לקבוע את התרופות הטובות ביותר עבורך בהתבסס על ה- m שלךהיסטוריה אדיאלית והגורם הבסיסי להקיא שלך.

ondansetron

Ondansetron הוא סוג של תרופות נגד נושם הפועלת על ידי חסימת קולטני סרוטונין במוח.בדרך כלל הוא משמש לטיפול בבחילות והקאות הנגרמות על ידי כימותרפיה או ניתוח.בדרך כלל זה נלקח כטבלט או בצורה נוזלית וזמין הן בצורות מרשם והן בצורות ללא מרשם.

Promethazine

Promethazine היא תרופה נגד NAUSEA הפועלת על ידי חסימת קולטנים מסוימים במוח.בדרך כלל הוא משמש לטיפול בבחילות והקאות הנגרמות כתוצאה מחולי תנועה, כימותרפיה או טיפולים רפואיים אחרים.בדרך כלל זה נלקח כטבלט או נוזל וזמין הן בצורות מרשם והן בצורות ללא מרשם.

אלה רק כמה מתרופות המרשם הקיימות לטיפול בבחילות והקאות.חשוב לדבר עם הרופא שלך על האפשרות הטובה ביותר עבורך.

סיכום

הקאות יכולות להוות סימפטום של מגוון מחלות ויכולים להיגרם על ידי מגוון גורמים.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות שיכולות לעזור להפחית את אי הנוחות והבחילה הקשורים להקאות.ניתן להשתמש בתרופות טבעיות כמו ג’ינג’ר, נענע ואקופרסורה כדי לסייע בהפחתת התסמינים.במקרים מסוימים, תרופות מרשם עשויות להיות נחוצות לטיפול בבחילות והקאות.Ondansetron ו- Promethazine הם שתיים מהתרופות הנפוצות ביותר שנקבעו.חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתנסה אף אחד מהתרופות הללו, מכיוון שחלקם עשויים לקיים אינטראקציה עם תרופות או טיפולים אחרים.

שאלות נפוצות

האם יש תופעות לוואי של נטילת תרופות נגד קומות?

כן, כמה תרופות נגד קומות עשויות להיות בעלות תופעות לוואי.חשוב לדבר עם הרופא שלך על כל תופעות לוואי אפשריות לפני שאתה נוטל תרופות נגד קומות.

האם תרופות טבעיות בטוחות לשימוש לטיפול בהקאות?

כן, תרופות טבעיות יכולות להיות בטוחות לשימוש לטיפול בהקאות.עם זאת, חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתנסה את כל הסעדים הללו, מכיוון שחלקם עשויים לקיים אינטראקציה עם תרופות או טיפולים אחרים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן