דף הבית » תרופות סבתא » 3 תרופות בריאות ולא מרשם ליבלות ברגליים
daadaddaddaa ddaddddaa ddcd dedadadd dcdddcddaa ddaddcdddd

3 תרופות בריאות ולא מרשם ליבלות ברגליים

סקירה כללית של יבלות ברגליים

יבלות ברגליים

, הידועות גם בשם Verrucae, הן גידולים קטנים ולא סרטניים המופיעים בדרך כלל על הרגליים והקרסוליים.הם נגרמים על ידי זיהום בנגיף הפפילומה האנושי (HPV).תסמינים של יבלות ברגליים עשויים לכלול טלאים עבים וקשקשניים, והם עשויים להיות מגרדים וכואבים.יבלות רגליים מדבקות מאוד, והן יכולות להתפשט מאדם לאדם באמצעות קשר ישיר או על ידי שיתוף חפצים כמו מגבות.לכן, חשוב לטפל ביבלות ברגליים בהקדם האפשרי כדי למנוע מהם להתפשט.

3 תרופות בריאים ולא מרשם ליבלות רגליים

יבלות ברגליים יכולות להיות קשות לטיפול, אך למרבה המזל, ישנם כמה תרופות בריאות ולא מרשם שיכולים לעזור.להלן שלוש סעדים שעשויים לעזור לטיפול ביבלות ברגליים:

1.חומצה סליצילית

חומצה סליצילית היא מרכיב שכיח בטיפולי יבלת ללא מרשם.זה עובד על ידי פירוק הטלאים העבים והקשקתיים של היבלת ומאפשר לחשוף את העור הבסיסי.כדי להשתמש בחומצה סליצילית, פשוט החל את המוצר ישירות על היבלת ואפשר לו לשבת מספר דקות לפני השטיפה.יש להשתמש בחומצה סליצילית פעמיים ביום למשך מספר שבועות כדי לעזור להפחית את גודל היבלת.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור לטיפול ביבלות ברגליים.זה עובד על ידי פירוק הטלאים העבים והקשקתיים של היבלת וביטול הנגיף הגורם לו.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, ערבבו חלקים שווים של החומץ והמים ומורחים את הפיתרון ישירות על היבלת.אפשר לו לשבת כמה דקות לפני שטיפתו במים.חשוב לציין כי חומץ סיידר תפוחים עלול לגרום לגירוי בעור, ולכן חשוב לבדוק אותו על שטח עור קטן לפני שמריחים אותו על היבלת.

3.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור לטיפול ביבלות ברגליים.זה עובד על ידי הריגת הנגיף הגורם ליבלת ולהפחתת הדלקת.כדי להשתמש בשמן עץ התה, מערבבים כמה טיפות של השמן עם שמן נשא כמו שמן קוקוס ומורחים את התערובת ישירות על היבלת.אפשר לו לשבת כמה דקות לפני שטיפתו במים.שמן עץ התה הוא תרופה עוצמתית, ולכן חשוב לבדוק אותו על שטח עור קטן לפני שמריחים אותו על היבלת.

טיפ

חשוב לציין כי תרופות ללא מרשם ליבלות ברגליים עשויות להימשך מספר שבועות עד להיות יעילות, ובמקרים מסוימים הם עשויים לא להיות יעילים כלל.לפיכך, חשוב להתייעץ עם רופא אם היבלת לא משתפרת לאחר מספר שבועות של שימוש בסעדים שלמעלה.

חלק 2: תרופות ביתיות ליבלות ברגליים

יבלות רגליים, המכונות גם Verrucae, יכולות להוות מקור למבוכה ואי נוחות.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות ביתיות העומדות לרשותם כדי לסייע בטיפול ולנהל מצב זה.להלן שלושה מהתרופות הפופולריות ביותר ללא מרשם העשויות לשמש להפחתת המראה או חומרת היבלות ברגליים.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא מענק טבעי שעשוי לשמש לטיפול ביבלות ברגליים.נחשב לסייע להרוג את הנגיף הגורם ליבלות כמו גם להפחית דלקת.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה ביתית ליבלות ברגליים, להשרות כדור כותנה בחומץ ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז שטפו במים חמים.עדיף לחזור על תהליך זה מספר פעמים ביום למשך מספר שבועות כדי לראות את התוצאות הטובות ביותר.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי שעשוי לשמש לטיפול ביבלות ברגליים.זה נחשב לסייע בהפחתת דלקת וגירוי שנגרם על ידי היבלת.כדי להשתמש בשמן עץ התה כתרופה ביתית, מערבבים כמה טיפות של השמן עם שמן נשא (כמו זית או שמן קוקוס) ומורחים אותו על האזור הפגוע.מכסים את האזור בתחבושת והשאירו אותו מספר שעות לפני השטיפה במים חמים.עדיף לחזור על תהליך זה מספר פעמים ביום למשך מספר שבועות כדי לראות את התוצאות הטובות ביותר.

שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית שעשויה לשמש לטיפול ביבלות ברגליים.נחשב לסייע להרוג את הנגיף הגורם ליבלות כמו גם להפחית דלקת.כדי להשתמש בשום כתרופה ביתית ליבלות רגליים, לרסק שן שום אחד ומורחים אותו ישירות על האזור הנגוע.מכסים את האזור בתחבושת והשאירו אותו מספר שעות לפני השטיפה במים חמים.עדיף לחזור על תהליך זה מספר פעמים ביום למשך מספר שבועות כדי לראות את התוצאות הטובות ביותר.

שאלות נפוצות

מהי התרופה הביתית הטובה ביותר ליבלות ברגליים?

התרופה הביתית הטובה ביותר ליבלות ברגליים תהיה תלויה באדם ובמקרה הספציפי שלהם.חלק מהתרופות הפופולריות ביותר הביתיות כוללות חומץ תפוחים, שמן עץ התה ושום.

סיכום

יבלות ברגליים יכולות להיות מצב מביך ולא נוח להתמודד איתו.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות ללא מרשם העומדות לרשותם כדי לסייע בטיפול וניהול מצב זה.חומץ תפוחים, שמן עץ התה ושום הם כולם תרופות ביתיות פופולריות שעשויות לעזור להפחית את המראה והחומרה של יבלות ברגליים.חשוב לזכור כי אין להשתמש בתרופות אלה במקום ייעוץ רפואי, וכי התרופה הביתית הטובה ביותר ליבלות ברגליים תהיה תלויה באדם ובמקרה הספציפי שלהם. קרא עוד על יבלות ברגליים באתר wikipedia.org .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן