דף הבית » תרופות סבתא » 3 תרופות בריאותיות של סבתא המומלצות על ידי מומחי אקנה

3 תרופות בריאותיות של סבתא המומלצות על ידי מומחי אקנה

התרופות הבריאותיות של סבתא לאקנה

אקנה הוא מצב עור נפוץ שאנשים רבים נאבקים איתו, ויכול להיות קשה לדעת מה לעשות כשהוא מתלקח.אמנם קיימים מגוון של טיפולי מרשם ומרשם מרשם, אך רבים מהמוצרים הללו יכולים להיות יקרים ומעצבנים לעור רגיש.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות המומלצות על ידי מומחי אקנה המשתמשים במרכיבים טבעיים שנמצאים במטבח שלך.להלן שלוש מהסעדים הבריאותיים של הסבתא הטובים ביותר לאקנה.

מסכת דבש וקינמון

דבש וקינמון שימשו ברפואה מסורתית במשך אלפי שנים והם שני מרכיבים שכבר יש לך במטבח שלך.השילוב של דבש וקינמון מסייע בהפחתת הדלקת, להרוג חיידקים ולהפחית אדמומיות.להכנת המסכה, מערבבים חלקים שווים של דבש ואבקת קינמון ואז מרחו אותה על הפנים שלך למשך 10-15 דקות.יש לשטוף את זה במים פושרים ולטפוח על הפנים שלך יבשים.

טיפ:

לקבלת דחיפה נוספת, הוסף כפית שמן זית למסיכה.שמן זית עשיר בנוגדי חמצון ומסייע בהטלת הלחות של העור.

טונר חומץ תפוחים

חומץ תפוחים (ACV) הוא תרופה ביתית פופולרית לתנאי עור רבים, כולל אקנה.זה עובד על ידי הריגת חיידקים ואיזון בין pH של העור.כדי להכין את הטונר, מערבבים חלק אחד ACV עם שני חלקים מים.מרחו אותו על העור בעזרת כדור כותנה, והשאירו אותו 10-15 דקות לפני שטיפתו במים פושרים.

טיפ:

לקבלת דחיפה נוספת, הוסף כמה טיפות שמן עץ התה לטונר.שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית דלקת ואדמומיות.

מסכת פנים שיבולת שועל

שיבולת שועל היא מרכיב רב -תכליתי שיכול לשמש כמסיכת פנים כדי להרגיע ולהרטיב את העור.כדי להכין את המסכה, שלב חלק אחד שיבולת שועל עם מים חלק אחד.מערבבים את החומרים יחד עד שהוא יוצר משחה ואז החל אותו על הפנים שלך למשך 10-15 דקות.יש לשטוף את זה במים פושרים ולטפוח על הפנים שלך יבשים.

טיפ:

לקבלת דחיפה נוספת, הוסף כמה טיפות של שמן לבנדר למסיכה.שמן לבנדר הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את האדמומיות והגירוי.

שלושת הסעדים הבריאותיים של סבתא אלה לאקנה פשוטים למדי להכנה והם אלטרנטיבות נהדרות למוצרים קשים ללא מרשם.עם זאת, חשוב לזכור שהעור של כולם שונה ומה שעובד עבור חלקם עשוי לא לעבוד עבור אחרים.אם אינך בטוח בניסיון לאף אחד מהתרופות הללו, עדיף תמיד להתייעץ עם הרופא או הרופא העור שלך תחילה.

חלק 2: 3 תרופות בריאותיות של סבתא לטיפול באקנה

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אחד הסעדים העתיקים ביותר הידועים לקשישים לטיפול באקנה.כאשר משתמשים בו באופן אקטואלי, חומץ תפוחים יכול לעזור לאזן את רמת החומציות של העור ולהפחית את ייצור השמן.תרופה זו ידועה גם בזכות תכונותיה האנטי בקטריאליות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות הקשורה לאקנה.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כטיפול באקנה, פשוט מדללים חומץ חלק אחד עם 3 חלקים מים ומורחים אותו על האזור הפגוע בכדור כותנה.השאירו אותו למשך 15-20 דקות ואז שטפו במים קרירים.חזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

2.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא עוד אחד מתרופות הבריאות של הסבתא לטיפול באקנה.בשמן עץ התה יש תכונות טבעיות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות הקשורה לאקנה.בנוסף, שמן עץ התה יכול לסייע בהפחתת מספר החיידקים על העור, שיכולים לעזור במניעת פריצות נוספות.כדי להשתמש בשמן עץ התה כתרופה באקנה, פשוט מדללים כמה טיפות של השמן בשמן נשא כמו חוחובה או שמן קוקוס ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות ואז שטפו במים קרירים.חזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.דבש

דבש הוא בריאות הסבתא השלישיתתרופה המומלצת על ידי מומחי אקנה לטיפול באקנה.לדבש יש תכונות טבעיות אנטי בקטריאליות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות הקשורה לאקנה.בנוסף, דבש יכול לעזור לאזן את רמת החומציות של העור ולהפחית את ייצור השמן.כדי להשתמש בדבש כטיפול באקנה, פשוט החל שכבה דקה של דבש על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 15-20 דקות.יש לשטוף במים קרירים ולחזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

סיכום

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול באקנה במשך מאות שנים.חומץ תפוחים, שמן עץ התה ודבש הם שלושה מהתרופות הפופולריות ביותר המומלצות על ידי מומחי אקנה.חומץ תפוחים יכול לעזור לאזן את רמת החומציות של העור ולהפחית את ייצור השמן.בשמן עץ התה יש תכונות טבעיות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות הקשורה לאקנה.דבש יכול לעזור לאזן את רמת החומציות של העור ולהפחית את ייצור השמן, כמו גם להפחית את מספר החיידקים על העור.כדי להשתמש בסעדים אלה, פשוט דללו והפעילו אותם על האזור הפגוע והשאיר אותם למשך 15-20 דקות.יש לשטוף במים קרירים ולחזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שאלות נפוצות

כמה זמן עלי להשאיר את התרופה ל?

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, השאר את התרופה למשך 15-20 דקות ואז שוטפים במים קרירים.חזור על תהליך זה פעמיים ביום.

האם אוכל להשתמש בתרופות אלה יחד?

כן, אתה יכול להשתמש בתרופות אלה יחד.עם זאת, חשוב לציין כי אנשים מסוימים עשויים להיות אלרגיים למרכיבים מסוימים, ולכן עדיף תמיד להתייעץ עם רופא או רופא עור לפני להשתמש בטיפולים חדשים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן