דף הבית » תרופות סבתא » 3 תרופות אפקטיביות של סבתא המועברות במשפחה לקשיי נשימה
daadaddaddaa ddadaddddddaa dadc daddaad ddeddaddaddaa ddeda

3 תרופות אפקטיביות של סבתא המועברות במשפחה לקשיי נשימה

הסעדים של סבתא לקשיי נשימה

מכיוון שדורות של משפחות העבירו את הסעדים שלהם למחלות בריאות נפוצות, קשיי נשימה לא היו יוצאים מן הכלל.הסעדים של סבתא היו מקור לנוחות, ואמצעי אמין להקל על תסמינים של בעיות נשימה עבור אנשים רבים.

להלן 3 תרופות אפקטיביות ששימשו בבתים שונים במשך דורות.ניתן להשתמש בסעדים אלה כדי לספק הקלה מקשי נשימה קלים, או כאמצעי מניעה להפחתת הסיכון להתפתחות בעיות נשימה חמורות יותר.

1.שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא דרך שכיחה ויעילה להפחתת הסימפטומים של בעיות נשימה.זה עוזר לפנות את מעברי האף, ולשחרר ריר בריאות.כדי לבצע שאיפת קיטור, פשוט מלאו קערה או סיר במים רותחים, והוסיפו כמה טיפות שמן אתרי כמו מנטה או אקליפטוס.הניחו מגבת מעל הראש ונשענים מעל הקערה כך שהפנים שלכם יהיו קרובים לאדים.שאפו את הקיטור למשך 5-10 דקות וחזרו על פי הצורך.

2.גרגר מי מלח

גרגרי מי מלח הם תרופה טבעית המשמשת להפחתת דלקת בגרון, וריר ברור מהחזה.כדי לבצע גרגר מים מלח מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים.לשטוף את המים בפה כמה שניות ואז לירוק אותם.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום, לפי הצורך.

טיפ ייחודי

הוספת קמצוץ סודה לשתייה למי המלח יכולה לעזור להפחית את הדלקת עוד יותר.

3.תערובת דבש ולימון

דבש ולימון ידועים שניהם בתכונות הריפוי שלהם, וכשמשולבים יחד הם יכולים לשמש כדי להרגיע גרון כואב ולהפחתת ליחה בריאות.להכנת תערובת דבש ולימון, מערבבים חלקים שווים דבש ומיץ לימון בכוס, ומערבבים עד למעורבות לחלוטין.לוגם את התערובת לאט, וניתן לקחת אותה מספר פעמים ביום.

3 תרופות אלה שימשו במשך דורות בבתים רבים כדי לספק הקלה מקשי נשימה.אמנם הם לא נועדו להחליף ייעוץ או טיפול רפואי, אך ניתן להשתמש בהם כדי לספק הקלה מהתסמינים של בעיות נשימה קלות.אם הסימפטומים נמשכים או מחמירים, חשוב לפנות לטיפול רפואי.

תרופות טבעיות לקוצר נשימה

קוצר נשימה, או דיספנאה, הוא סימפטום שכיח של מצבים רפואיים.בעוד שגורמים רבים לדיספנאה יכולים לדרוש טיפול רפואי, ישנם כמה תרופות טבעיות שהועברו במשפחות במשך דורות כדי להקל על התסמינים.להלן 3 סעדים אפקטיביים של סבתא המועברים במשפחה לקשיי נשימה.

שאיפת קיטור

אחת מהתרופות הנפוצות ביותר של סבתא לקשיי נשימה היא שאיפת קיטור.זה כולל הרתחת סיר מים ואז הוספת כמה טיפות של שמנים אתרים.לאחר מכן תוכל לכסות את הראש במגבת ולשאוף את הקיטור למשך מספר דקות.זה יעזור לפתוח את דרכי הנשימה ולשחרר כל ריר שעשוי להיות נוכח בריאות.

תרופת ג’ינג’ר ודבש

ג’ינג’ר ודבש הם שני מרכיבים שנמצאים בסעדים של סבתא רבים לקשיי נשימה.כדי להכין את התרופה, מערבבים חלקים שווים של ג’ינג’ר ודבש וקח אותו פעמיים ביום.זה יעזור להפחתת הדלקת בריאות ולעזור להקל על תסמינים של דיספנאה.

תרופת כורכום

כורכום הוא מרכיב נוסף המשמש לעתים קרובות בתרופות של סבתא לקשיי נשימה.כדי להכין את התרופה, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כוס חלב חם ושתה אותה פעמיים ביום.כורכום ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות ויכול לעזור לפתוח את דרכי הנשימה ולהפחית את הסימפטומים של דיספנאה.

שימוש בתרופות של סבתא בבטחה

אמנם הסעדים של סבתא אלה לקשיי נשימה יכולים להיות יעילים, אך חשוב להשתמש בהם בבטחה.הקפד להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתנסה אף אחד מהתרופות הללו, מכיוון שחלקם עשויים להפריעE עם תרופות או מצבים רפואיים אחרים.בנוסף, חשוב להשתמש בסעדים כמופנים, מכיוון שחלקם עשויים להיות חזקים מדי עבור אנשים מסוימים.

שאלות נפוצות

מהן כמה תרופות טבעיות לקוצר נשימה?

כמה תרופות טבעיות לקוצר נשימה כוללות שאיפת קיטור, תרופת ג’ינג’ר ודבש ותרופה כורכום.

כיצד אוכל להשתמש בתרופות של סבתא לקשיי נשימה בבטחה?

חשוב להשתמש בתרופות של סבתא בקשיים בנשימה בבטחה.התייעץ עם הרופא שלך לפני שתנסה אף אחד מהתרופות הללו, מכיוון שחלקם עלולים להפריע לתרופות או מצבים רפואיים אחרים.בנוסף, חשוב להשתמש בסעדים כמופנים, מכיוון שחלקם עשויים להיות חזקים מדי עבור אנשים מסוימים.

לסיכום, הסעדים של סבתא לקשיי נשימה יכולים להיות יעילים, אך יש להשתמש בהם בזהירות.שאיפת קיטור, תרופת ג’ינג’ר ודבש, ותרופה כורכום הם כולם תרופות טבעיות שהועברו למשפחות במשך דורות.עם זאת, חשוב להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתנסה את כל הסעדים הללו, מכיוון שחלקם עשויים להפריע לתרופות או מצבים רפואיים אחרים.בנוסף, חשוב להשתמש בסעדים כמופנים, מכיוון שחלקם עשויים להיות חזקים מדי עבור אנשים מסוימים. למידע נוסף על dyspnea, לחץ כאן.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן