דף הבית » תרופות סבתא » 3 הסעדים של סבתא עתיקה ומוסמכת לביצי כינים

3 הסעדים של סבתא עתיקה ומוסמכת לביצי כינים

הסעדים של סבתות לביצי כינים – מה שאתה צריך לדעת

מהזמן העקבות, סבתות עוברות את התרופות העתיקות שלהן לביצי כינים.טיפולים טבעיים אלה עדיין יעילים כיום ואינם מכילים כימיקלים קשים.במאמר זה נסתכל על שלוש תרופות עתיקות לביצי כינים שעדיין יעילות ואושרו על ידי שנות שימוש.

ביצי כינים, הידועות גם בשם NITs, הן אליפסות קטנות, צהבהבות-לבנות המחוברות לפיר השיער בסמוך לקרקפת.השאר לא מטופלים, הביצים בוקעות וכינים ניזונים מהדם מהקרקפת.כדי לעצור את המחזור הזה, חשוב לטפל בביצים לפני שהן בוקעות.

1.טיפול בשמן

אחד הסעדים הנפוצים והמוסמכים ביותר לביצי כינים הוא להחניק אותם בשמן.מרחו כמות נדיבה של שמן צמחי או שמן זית על הקרקפת והשיער, ומקפידים לכסות את כל הראש.השאר את השמן לכמה שעות, או אפילו בן לילה, כדי להבטיח שכל הביציות יחנקו.לאחר מכן, השתמש במסרק שיניים עדין כדי לסרק את הביצים ואז לשטוף את השיער בשמפו עדין.

טיפ:

לטיפול יעיל יותר בשמן, תוכלו לחמם את השמן לפני שתפעילו אותו על הקרקפת.זה יעזור לשחרר את הביצים ולהקל על הסרוק.

2.מלח וחומץ

תרופה עתיקה נוספת לביצי כינים היא לערבב חלקים שווים של מלח וחומץ ולהחיל אותו על הקרקפת והשיער.השאירו את התערובת כ- 30 דקות, ואז השתמשו במסרק שיניים עדינות כדי לסרק את כל הביצים.יש לשטוף את השיער בשמפו עדין כדי להסיר ביצים שנותרו.

טיפ:

לטיפול יעיל יותר במלח וחומץ, תוכלו להוסיף כמה טיפות שמן עץ התה לתערובת.זה יעזור להרוג כל כינים שנותרו שעדיין עשויות להיות נוכחות.

3.מיץ בצל

מיץ בצל הוא תרופה מוסמכת נוספת לביצי כינים המשמשות במשך מאות שנים.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מגרד בצל וחילץ את המיץ.מרחו את המיץ על הקרקפת והשיער והשאירו אותו כשעה.השתמש במסרק שיניים עדינות כדי לסרק את כל הביצים, ואז לשטוף את השיער בשמפו עדין.

טיפ:

לטיפול יעיל יותר במיץ בצל, תוכלו לערבב את המיץ עם כמה טיפות של שמן אתרי לבנדר או רוזמרין.זה יעזור להרוג כל כינים וביצים שנותרו.

אלה רק חלק מהתרופות הרבות העתיקות והמוסמכות לביצי כינים שעדיין יעילות כיום.אמנם סעדים אלה עשויים להיראות מיושנים, אך הם דרך טבעית ובטוחה לטיפול ביצי כינים מבלי להשתמש בכימיקלים קשים.עם הטיפול הנכון תוכלו להיפטר מביצי כינים במהירות ובקלות.

תרופות ביתיות נפוצות לביצי כינים

ביצי כינים, או ניטים, יכולות להוות מטרד להיפטר.אמנם טיפולים ללא מרשם עשויים להיות יעילים, אך ישנם כמה סעדים של סבתא קדומים ומוסמכים שהועברו לדורות שעשויים גם לעזור.להלן שלוש תרופות שידוע כי הם עובדים היטב לטיפול ביצי כינים.

שטיפת חומץ

שטיפות חומץ הן תרופה ביתית פופולרית לביצי כינים.כדי להשתמש בשטיפת חומץ, ערבבו חלק אחד חומץ לבן עם שלושה חלקים מים בבקבוק ריסוס.ריסוס את התערובת על השיער וקרקפת ומשאיר אותה דולקת למשך 30 דקות לפני השטיפה במים חמים.החומץ יעזור לשחרר ולהסיר את ביצי הכינים ועשוי גם לסייע במניעת התפשטות עתידית.

טיפול במיונז

תרופה ביתית פופולרית נוספת היא טיפול במאונז.כדי להשתמש בתרופה זו, ציפו את הקרקפת והשיער בעזרת מיונז והשאירו אותה למשך שעה.לאחר מכן, שטפו את השיער במים חמים והשתמשו במסרק כינים כדי להסיר את הביצים.המיונז עוזר לחנוק את ביצי הכינים, מה שמקל על הסרתם.

שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא עוד תרופה ביתית יעילה לביצי כינים.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים חלקים שווים שמן לבנדר עם שמן זית ומורחים אותו על הקרקפת והשיער.השאירו אותו לשעה ואז שטפו במים חמים.שמן הלבנדר עוזר לפרק את הביצים ולהקל על הסרתם.

מסקנה

שלושת הסעדים של סבתא העתיקה והמוסמכת הללו לביצי כינים שימשו במשך דורות והם ידועים כיעילים.בעוד שטיפולים ללא מרשם עשויים להיות קלים יותר לשימוש, תרופות ביתיות אלה יכולות להיות יעילות באותה מידה והם הרבה פחות יקרים.חשוב לזכור להשתמש בסעדים באופן עקבי על מנת למנוע חיבור מחדש. פדיקולוזיס הוא מונח רפואי להתפשטות בכינים, וחשוב לזכור לנקוט באמצעי הזהירות הנדרשים כדי למנוע את זה שוב לקרות את זה שוב לקרות את זה שוב לקרות את זה שוב.ו

שאלות נפוצות

מהי התרופה הביתית הטובה ביותר לביצי כינים?

התרופה הביתית הטובה ביותר לביצי כינים תלויה באדם.כמה תרופות ביתיות פופולריות כוללות שטיפות חומץ, טיפולי מיונז ושמן לבנדר.חשוב לזכור להשתמש בסעדים באופן עקבי על מנת למנוע חיבור מחדש.

באיזו תדירות עלי להשתמש בתרופה ביתית לביצי כינים?

מומלץ להשתמש בתרופה ביתית לביצי כינים כל שבועיים על מנת למנוע חיבור מחדש.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן