דף הבית » תרופות סבתא » 3 הסעדים של סבתא הזמינים בבית ובאיכות גבוהה להקל על הגז

3 הסעדים של סבתא הזמינים בבית ובאיכות גבוהה להקל על הגז

הסעדים של סבתא להקלה על גז

גז הוא בעיה לא נוחה ומביכה שמשפיעה על אנשים רבים.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות שתוכלו למצוא ממש בביתכם.במאמר זה נחקור שלוש סעדים של סבתא הזמינים בבית ובאיכות גבוהה כדי לעזור להקל על הגז.

זרעי קרום

זרעי קרום, הידועים גם בשם זרעי Ajwain, הם תבלין בשימוש נרחב במטבח ההודי.כמו כן, מאמינים כי לתבלין זה יש תכונות רפואיות שיכולות לעזור להקל על הגז.כדי להשתמש בזרעי קרום כדי להקל על הגז, פשוט הוסף כפית זרעי קארום לכוס מים רותחים.אפשר לתערובת לתלול מספר דקות ואז מסננים את הנוזל.שתו את הנוזל החם הזה ברגע שהוא מתקרר.

טיפ:

לקבלת תרופה יעילה עוד יותר, הוסף מעט דבש לתערובת.

זרעי שומר

זרעי שומר הם מרכיב נפוץ במנות רבות, אך הם יכולים לשמש גם כתרופה לגז.כדי להשתמש בזרעי שומר כדי להקל על הגז, פשוט לרסק כפית אחת של זרעי שומר ולהוסיף אותם לכוס מים רותחים.אפשר לתערובת לתלול מספר דקות ואז מסננים את הנוזל.שתו את הנוזל החם הזה ברגע שהוא מתקרר.

טיפ:

ניתן גם להוסיף קמצוץ של פלפל שחור לתערובת לקבלת אפקט נוסף.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא מרכיב מטבח נפוץ נוסף שיכול לעזור להקל על הגז.כדי להשתמש בג’ינג’ר כדי להקל על הגז, פשוט גרדו חצי כפית ג’ינג’ר טרי והוסיפו אותו לכוס מים רותחים.אפשר לתערובת לתלול מספר דקות ואז מסננים את הנוזל.שתו את הנוזל החם הזה ברגע שהוא מתקרר.

טיפ:

אתה יכול גם להוסיף כפית דבש לתערובת לתוספת מתיקות.

שלושת הסעדים הללו, אף שהם לא מוכחים מדעית, יכולים להיות יעילים בהקלת הגז.חשוב לזכור שתמיד עליכם להתייעץ עם הרופא שלכם לפני שתשתמשו בכל סעד ביתי לבעיות רפואיות כלשהן.עם שימוש נאותים ואמצעי זהירות, תרופות ביתיות אלה יכולות לעזור לך למצוא הקלה מגז.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה של סבתא פופולרית שניתן להשתמש בה כדי להקל על הדלק.הוא שימש במשך מאות שנים לטיפול בבעיות שונות במערכת העיכול, כולל נפיחות, בחילה וגז.ג’ינג’ר עובד על ידי מניעת הצטברות עודף גז במערכת העיכול.זה גם עוזר להפחית דלקת, מה שעלול לגרום לאי נוחות וכאב.

כדי להשתמש בג’ינג’ר כתרופה לגז, ניתן לצרוך אותו בכמה אופנים.לדוגמה, אתה יכול להכין תה על ידי הרתחת כפית אחת של שורש ג’ינג’ר בכוס מים למשך 10 דקות.אתה יכול גם להוסיף את הג’ינג’ר למתכוני אוכל לטעם עדין יותר.בנוסף, אתה יכול לקחת תוספי ג’ינג’ר בצורה קפסולה.

הטבות

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית שבדרך כלל בטוחה לשימוש.ידוע שהוא מפחית את תסמיני הגז, כמו נפיחות וכאב.זה יכול גם לעזור להפחית בחילות והקאות הנגרמות כתוצאה מגז.

תופעות לוואי

ג’ינג’ר בדרך כלל בטוח לשימוש, אך הוא יכול לגרום לתופעות לוואי מסוימות.אלה כוללים צרבת, שלשול והתכווצויות בטן.חשוב גם לציין כי אין להשתמש בג’ינג’ר על ידי נשים בהריון או כאלה המניקות.

PEPPERMINT

פפרמינט הוא עוד תרופה של סבתא פופולרית לגז.עשב זה שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון בעיות במערכת העיכול, כולל גז.מנטה פועלת על ידי הרגעת שרירי דרכי העיכול, שיכולה לעזור להפחית את הנפיחות והכאב הקשורים לגז.

כדי להשתמש במנטה כתרופה לגז, ניתן לצרוך אותו בכמה אופנים.לדוגמה, אתה יכול להכין תה על ידי הרתחת כפית אחת של עלי מנטה בכוס מים למשך 10 דקות.אתה יכול גם ליטול תוספי מנטה בצורת קפסולה.בנוסף, תוכלו להוסיף את העלים למתכוני אוכל לטעם עדין יותר.

הטבות

מנטה היא תרופה טבעית שבדרך כלל בטוחה לשימוש.ידוע שהוא מפחית את תסמיני הגז, כמו נפיחות וכאב.זה יכול גם לעזור להפחית בחילות והקאות הנגרמות כתוצאה מגז.בנוסף, זה עשוי לעזור להפחיתעוצמת הצרבת.

תופעות לוואי

מנטה בדרך כלל בטוח לשימוש, אך הוא יכול לגרום לתופעות לוואי מסוימות.אלה כוללים צרבת, שלשול והתכווצויות בטן.חשוב גם לציין כי מנטה לא צריכה לשמש נשים בהריון או אלה המניקות.

שומר

שומר הוא עוד תרופה של סבתא פופולרית לגז.עשב זה שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון בעיות במערכת העיכול, כולל גז.שומר פועל על ידי צמצום כמות הגז במערכת העיכול.זה גם עוזר להפחית דלקת, מה שעלול לגרום לאי נוחות וכאב.

כדי להשתמש בשומר כתרופה לגז, ניתן לצרוך אותו בכמה אופנים.לדוגמה, אתה יכול להכין תה על ידי הרתחת כפית אחת של זרעי שומר בכוס מים למשך 10 דקות.אתה יכול גם לקחת תוספי שומר בצורה כמוסה.בנוסף, תוכלו להוסיף את הזרעים למתכוני אוכל לטעם עדין יותר.

הטבות

שומר הוא תרופה טבעית שבדרך כלל בטוחה לשימוש.ידוע שהוא מפחית את תסמיני הגז, כמו נפיחות וכאב.זה יכול גם לעזור להפחית בחילות והקאות הנגרמות כתוצאה מגז.בנוסף, זה עשוי לעזור בשיפור העיכול.

תופעות לוואי

שומר בדרך כלל בטוח לשימוש, אך הוא יכול לגרום לתופעות לוואי מסוימות.אלה כוללים צרבת, שלשול והתכווצויות בטן.חשוב גם לציין כי שומר לא צריך לשמש נשים בהריון או כאלה המניקות.

סיכום

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול בגז במשך מאות שנים.שלושה מהתרופות הפופולריות ביותר הם ג’ינג’ר, מנטה ושומר.כל שלושת הסעדים הללו בדרך כלל בטוחים לשימוש ויכולים לעזור להפחית את תסמיני הגז, כמו נפיחות וכאב.עם זאת, חשוב לציין כי אסור להשתמש בתרופות אלה על ידי נשים בהריון או כאלה המניקות.

שאלות נפוצות

מה היתרונות של שימוש בסעדים של סבתא לטיפול בגז?

היתרונות של שימוש בסעדים של סבתא לטיפול בגז כוללים הפחתת תסמיני הגז, כמו נפיחות וכאב, ושיפור העיכול.בנוסף, בדרך כלל סעדים אלה בטוחים לשימוש.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן