דף הבית » תרופות סבתא » 24 תרופות של סבתא איכותית ופופולרית לשיעול יבש
daadaddaddaa dadc daddaad dddbddaaddaa ddaddaddcdaddaa dcdadda

24 תרופות של סבתא איכותית ופופולרית לשיעול יבש

שיעול הוא אחד התסמינים השכיחים ביותר של הצטננות או שפעת ויכול להיות די מרגיז ואף משבש את הפעילויות היומיומיות שלך.אמנם יש הרבה תרופות ללא מרשם ומרשם הקלה להקלה על שיעול יבש, אך לפעמים עדיף לנסות תרופות טבעיות שהועברו לאורך דורות.סבתות ברחבי העולם משתמשות בתרופות טבעיות אלה במשך מאות שנים, ורבים מהם עדיין יכולים לשמש כיום כדי לעזור להקל על אי הנוחות והגירוי של שיעול יבש.להלן 24 תרופות סבתות איכותיות ופופולריות לשיעול יבש שתוכלו לנסות היום.

שמנים אתרים

שמנים אתריים הם דרך נהדרת לעזור באופן טבעי להקל על שיעול יבש.ניתן להוסיף כמה טיפות של אקליפטוס, מנטה או שמן עץ התה למגזר אדים כדי לעזור להרגיע שיעול יבש.אתה יכול גם לערבב כמה טיפות שמן אתרי עם שמן נשא כמו שמן קוקוס ולעסות אותו על החזה והגב שלך.

דבש

דבש משמש זה מכבר כדי לעזור להרגיע שיעול יבש.רק כף דבש לפני השינה יכולה לעזור בציפוי הגרון ולהפחית את היובש.אתה יכול גם להוסיף דבש למים חמים או תה להכנת משקה מרגיע.

טיפ:

דרך נהדרת להפיק את המרב מהדבש היא לערבב אותו עם מיץ לימון וקצת ג’ינג’ר מגורד.שילוב זה שימש במשך מאות שנים כדי לעזור להרגיע שיעול יבש.

שום

שום הוא חומר אנטיבקטריאלי ונוגד פטרייתי טבעי ויכול לעזור להקל על שיעול יבש.פשוט תאכלו שיני שום או שתיים של שום ביום או מערבבים אותו עם דבש וקחו אותו לפני השינה.אתה יכול גם להכין תה שום על ידי הרתחת שתי שיני שום בכוס מים והוספת קצת דבש.

טימין

טימין משמש זה מכבר כתרופה טבעית לשיעול יבש.פשוט מרתיחים כפית טימין בכוס מים ושותים את התה מספר פעמים ביום.אתה יכול גם לערבב כפית טימין עם קצת דבש ולקחת אותו לפני השינה.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית נהדרת לשיעול יבש מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולהרגיע את הגרון.פשוט תגרש קצת ג’ינג’ר טרי והוסף אותו לתה שלך או מערבב אותו עם דבש וקח אותו לפני השינה.אתה יכול גם ליטול תוספי ג’ינג’ר או ללעוס קצת שורש ג’ינג’ר טרי.

שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא דרך נהדרת לעזור לשחרר ריר צפוף ולהרגיע שיעול יבש.פשוט הרתיחו מעט מים והוסיפו כמה טיפות שמן אתרי כמו אקליפטוס או מנטה.הניחו מגבת מעל הראש ושאפו את הקיטור למשך 10 עד 15 דקות.

גרגר מי מלח

גרגר עם מי מלח הוא דרך נהדרת לעזור להרגיע שיעול יבש.פשוט מערבבים כפית מלח בכוס מים חמים וגרגר למשך 30 שניות.זה יעזור להפחית דלקת ולשחרר ריר.

מיץ לימון

מיץ לימון נהדר לעזור להרגיע שיעול יבש.פשוט מערבבים כף של מיץ לימון סחוט טרי עם קצת דבש וקח אותו לפני השינה.אתה יכול גם להוסיף קצת ג’ינג’ר מגורר לתערובת לקבלת תוצאות טובות עוד יותר.

מיץ ענבים

מיץ ענבים הוא תרופה טבעית נהדרת לשיעול יבש מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולשחרר ריר.פשוט מערבבים כוס מיץ ענבים סחוט טרי עם קצת דבש וקח אותו לפני השינה.

פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא תרופה טבעית נהדרת לשיעול יבש מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולשחרר ריר.פשוט מערבבים כפית של פלפל קאיין בכוס מים חמים ושותים אותם מספר פעמים ביום.

בננה

בננות מהוות תרופה טבעית נהדרת לשיעול יבש מכיוון שהם עוזרים לציפוי הגרון ולהפחית את היובש.פשוט תאכלו בננה אחת או שתיים ביום או מערבבים אותם עם דבש וקחו אותה לפני השינה.

בצל

בצל הם תרופה טבעית נהדרת לשיעול יבש מכיוון שהם עוזרים להפחתת דלקת ולשחרר ריר.פשוט מערבבים כפית בצל מגורד טרי עם קצת דבש ולקחת אותו לפני השינה.אתה יכול גם לשתות מיץ בצל מספר פעמים ביום.

תה ג’ינג’ר וכורכום

ג’ינג’ר וכורכום הם שני תרופות טבעיות נהדרות לשיעול יבשופשוט מערבבים כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי

התרופות של סבתא לשיעול יבש

שיעול יבש יכול להיות סימפטום מתסכל ומעצבן של מחלות רבות.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות טבעיות שסבתא שלך עשויה להציע שיכול לעזור לך לקבל הקלה מאי הנוחות.להלן 24 תרופות של סבתא איכותית ופופולרית לשיעול יבש:

תה צמחי מרפא

  • קמומיל: תה קמומיל יכול לסייע בהפחתת דלקת בגרון ובמעברי הנשימה.
  • ג’ינג’ר: תה ג’ינג’ר יכול לעזור להפחית את הדלקת ולהרגיע את הגרון.
  • ליקריץ: תה שורש ליקריץ יכול לעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את הריר.
  • טימין: תה טימין יכול לסייע בהפחתת הדלקת בריאות ובמעברי הנשימה.
  • מנטה: תה מנטה יכול לעזור להפחית את גירוי בגרון.
  • מרשמלו: תה שורש מרשמלו יכול לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.
  • לימון בלאם: תה לימון מזור יכול לעזור להפחית את גירוי הגרון ולעזור בפירוק הריר.
  • אקליפטוס: תה אקליפטוס יכול לעזור להפחית את הדלקת ולעזור בפירוק הריר.

דבש

דבש הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת בגרון ולעזור בפירוק הריר.נסה להוסיף כף דבש לכוס מים חמים או תה כדי להקל על אי הנוחות של שיעול יבש.

לימון ודבש

ניתן לשלב גם לימון ודבש כדי ליצור תרופה מרגיעה לשיעול יבש.שלב את המיץ של לימון אחד עם שתי כפות דבש ומערבב לכוס מים חמים.שתו תערובת זו מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את גירוי הגרון ולעזור בפירוק הריר.

גרגר עם מי מלח

גרגר עם מי מלח יכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון ולעזור בפירוק הריר.מערבבים כפית אחת של מלח בכוס מים חמים ומברקים מספר פעמים ביום כדי להקל על אי הנוחות של שיעול יבש.

שאיפת קיטור

שאיפת קיטור יכולה לעזור להפחית את הדלקת בגרון ובמעברי הנשימה ולסייע בפירוק הריר.מלאו קערה במים חמים, הוסיפו כמה טיפות של שמן אקליפטוס והניחו את הראש מעל הקערה עם מגבת מעל הראש.שאפו את הקיטור למשך 10 דקות מספר פעמים ביום כדי לסייע בהפחתת גירוי בגרון.

שום

לשום תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את גירוי הגרון.נסה להוסיף שום לארוחות שלך או קח תוסף שום כדי לעזור להקל על אי הנוחות של שיעול יבש.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את גירוי הגרון.נסה לערבב כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ולשתות אותו מספר פעמים ביום כדי להפחית את גירוי הגרון.

בצל

לבצל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את גירוי הגרון.נסה להוסיף בצל לארוחות שלך או לקחת תוסף בצל כדי לעזור להפחית את גירוי הגרון.

ג’ינג’ר ודבש

ניתן לשלב ג’ינג’ר ודבש כדי ליצור תרופה מרגיעה לשיעול יבש.שלב את המיץ של לימון אחד עם שתי כפות דבש ומערבב לכוס מים חמים.שתו תערובת זו מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את גירוי הגרון ולעזור בפירוק הריר.

אבקת חרדל

לאבקת חרדל יש תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את גירוי הגרון.נסה לערבב כפית אחת של אבקת חרדל עם כוס מים חמים ולשתות אותה מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את גירוי הגרון.

פלפל קאיין

לפלפל קאיין יש תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את גירוי הגרון.נסה לערבב כפית אחת של פלפל קאיין עם כוס מים חמים ולשתות אותו מספר פעמים ביום כדי להפחית את גירוי הגרון.

שורש ליקריץ

שורש ליקוריץ הוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את גירוי הגרון.נסה לקחת תוסף שורש ליקריץo עוזר להפחית את גירוי הגרון.

כורכום

לכורכום יש תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות טבעיות שיכולות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן