דף הבית » תרופות סבתא » 24 תרופות שימושיות ולא מרשם כדי להרחיק את יתושים
daadaddaddaa daddeddadddaa ddcd dedadadd dbdd dcddaddda d

24 תרופות שימושיות ולא מרשם כדי להרחיק את יתושים

יתושים הם מקור לגירוי ומחלות.למעשה, הם אחד היצורים המסוכנים ביותר בכוכב הלכת, האחראים להפיץ מגוון רחב של מחלות כמו מלריה, קדחת דנגה ונגיף זיקה.למרבה המזל, ישנם מספר אמצעים פשוטים ויעילים שניתן לנקוט בכדי להרחיק את המזיקים המציקים הללו.להלן 24 תרופות שימושיות וללא מרשם כדי להרחיק את יתושים.

דוחים טבעיים

ישנם מספר חומרים טבעיים שניתן להשתמש בהם כדי להדוף יתושים.אלה כוללים שמנים אתרים כמו סיטרונלה, לימון בלאם ולבנדר, כמו גם עשבי תיבול כמו בזיל ומנטה.ניתן להשתמש בחומרים טבעיים אלה במגוון דרכים, כמו שריפת נרות או שמנים אתרים מפוזרים באוויר.

Nets Mosquito

רשתות יתושים הן דרך פשוטה ויעילה לשמור על יתושים במפרץ.רשתות אלה עשויות בדרך כלל מרשת משובחת וניתן להיתק אותם על מיטות או אזורים אחרים שבהם יתושים עשויים להיכנס.הם דרך נהדרת להרחיק את יתושים בזמן שאתה ישן, והם גם מספקים מחסום פיזי שיכול לעזור במניעת עקיצות.

טיפ:

בעת שימוש ברשת יתושים, הקפידו לתפוס אותה בחוזקה סביב הקצוות ובדקו זאת באופן קבוע אם יש חורים או דמעות.

תרסיסים דוחים וקרמים

תרסיסים וקרמים דוחים הם דרך קלה ונוחה להדוף יתושים.מוצרים אלה מכילים בדרך כלל DEET או דוחה חרקים אחר, וניתן לרסס אותם או להחיל אותם ישירות על העור.חשוב לעקוב אחר ההוראות על האריזה ולהימנע מריסוס או יישום מוצרים אלה ישירות על הפנים או העיניים.

BUG ZAPPERS

זאפי באגים הם מכשירים חשמליים שניתן לתלות בחוץ כדי למשוך ולהרוג יתושים.מכשירים אלה פולטים אור בהיר שמושך אליו יתושים, ואז זורמים אותם בזרם חשמלי כשהם מתקרבים.זאפי באגים יכולים להיות יעילים לשליטה על אוכלוסיות יתושים, אך הם עשויים גם למשוך ולהרוג חרקים מועילים אחרים.

נרות ציטרונלה

נרות סיטרונלה הם דרך פשוטה ויעילה להדוף יתושים.נרות אלה שורפים שמן סיטרונלה, המשחרר ניחוח חזק שידוע כמי שיתושים.נרות סיטרונלה זמינים במגוון גדלים וצורות, וניתן להציב אותם סביב אזורים חיצוניים כדי להרחיק את יתושים.

מלכודות יתוש

מלכודות יתושים הן מכשירים שנועדו לפתות יתושים ואז ללכוד אותם.מלכודות אלה משתמשות בדרך כלל בשילוב של אור, חום וניחוח כדי למשוך יתושים, ואז משתמשים במאוורר כדי למצוץ אותם. מלכודות יתושים יכולות להיות יעילות בשליטה על אוכלוסיות יתושים, אך הן עשויות גם למשוך ולהרוג חרקים מועילים אחרים.

ביטול מים עומדים

יתושים זקוקים למים עומדים כדי להתרבות, ולכן ביטול מים עומדים יכול להיות דרך נהדרת להרחיק אותם.ניתן לעשות זאת על ידי ניקוז או מילוי כל בריכות מים, כמו שלוליות, עגולות פרחים או מרחצי ציפורים.חשוב גם לבדוק את המרזבים שלך ולוודא שהם לא סתומים, מכיוון שזה יכול לגרום לצבירת מים וליצור קרקע גידול עבור יתושים.

צמחים דוחים

צמחים מסוימים ידועים כמי שמדפים באופן טבעי יתושים, כמו ציפורני חתול, Catnip ו- Peppermint.ניתן לשתול צמחים אלה באזורים חיצוניים כדי להרחיק את יתושים.בנוסף, צמחים אלה יכולים גם לספק ניחוח נעים ולהוסיף נופך דקורטיבי לחצר שלך.

בגדים

לבישת בגדים המכסה את עורכם יכולה לעזור להרחיק את יתושים.זה כולל חולצות עם שרוולים ארוכים, מכנסיים ארוכים וגרביים.חשוב גם ללבוש בגדים בצבע בהיר, שכן יתושים נמשכים יותר לצבעים כהים.

מעריצים

השימוש במאווררים ליצירת רוח יכול לעזור להרחיק את יתושים.המאוורר ייצר רוח שתקשה על יתושים לעוף, והאוויר הנע גם יקשה עליהם לאתר את יעדיהם.

מסכי חלון ודלת

התקנת מסכי חלון ודלת יכולה לעזור למנוע כניסת יתושיםלִי.מסכים אלה צריכים להיות צמודים וללא חורים או דמעות.חשוב גם לתקן כל מסכים שנפגעים, מכיוון שזה יכול ליצור נקודת כניסה עבור יתושים.

בתי עטלפים

עטלפים הם טורפים טבעיים של יתושים, והתקנת בית עטלפים יכולה לעזור לשמור על אוכלוסיות יתושים.בתי עטלפים מספקים

10.נרות סיטרונלה

נרות סיטרונלה הם דרך פופולרית ויעילה להדף יתושים.נרות שריפת סיטרונלה ימלאו את האוויר בניחוח הלימוני החתימה שלהם, שידוע כי הם דוחים יתושים.נרות סיטרונלה יוצרים גם אווירה נעימה וחיצונית שאפשר ליהנות ממנה על ידי אדם וחיית מחמד כאחד.הם דרך בטוחה, טבעית וקלה להרחיק את יתושים.

11.ריסוס שום

שום הוא מרכיב טבעי נוסף הפועל להדפת יתושים.ריסוס שום הוא דרך פופולרית ויעילה להרחיק את יתושים.זה מיוצר על ידי מיזוג שום עם מים וחומרים טבעיים אחרים, כמו פלפל קאיין או שמן רוזמרין.כאשר מרוסס ישירות על עור או בגדים, ידוע שהוא מרחיק את יתושים עד 6 שעות.

כיצד להכין ריסוס שום

  • שילב 4 שיני שום, 4 כפיות שמן מינרלי וכפית סבון כלים טבעי בבלנדר.
  • מיזוג עד שהשום מתמזג לחלוטין בתערובת.
  • הוסף לתערובת 1 כפית פלפל קאיין או שמן רוזמרין.
  • מוסיפים 1 כוס מים ומערבבים עד לשילוב התערובת לחלוטין.
  • שופכים את התערובת לבקבוק ריסוס וריססו ישירות על עור או בגדים.

12.עטלפים

עטלפים

הם טורפים טבעיים של יתושים, והם יכולים להיות דרך נהדרת לשמור על החצר והבית ללא יתושים.עטלפים ניזונים מיתושים, צורכים עד 600 יתושים תוך שעה.כדי למשוך עטלפים לחצר שלך, אתה יכול להתקין בתי עטלפים.אתה יכול גם להשתמש בנרות סיטרונלה כדי למשוך עטלפים ולהרחיק את יתושים.

13.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא דוחה יתושים טבעי.ניחוח הלבנדר יכול לעזור להרחיק את יתושים, מכיוון שהם לא אוהבים את הריח.כדי להשתמש בשמן לבנדר כדוחה יתושים, מערבבים כמה טיפות עם מים בבקבוק ריסוס וריססו אותו ישירות על עורכם ובגדיכם.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות לקרם או לקרם לחות שלך כדי לעזור להרחיק את היתושים.

שאלות נפוצות: כמה יעיל שמן לבנדר לשמירה על יתושים?

שמן לבנדר הוא דוחה יתושים טבעי שידוע כי יעיל לשמירה על יתושים.עם זאת, היעילות של שמן לבנדר עשויה להשתנות בהתאם לאדם.עדיף להתנסות בשיטות שונות כדי למצוא את מה שהכי מתאים לך.

14.שמן נים

שמן נם הוא דוחה יתושים טבעי ויעיל.השמן מופק מזרעי עץ veem ובעל ריח חזק מאוד שהיתושים מוצאים לא נעימים.כדי להשתמש ב- Neem Oil כדוחה יתושים, ערבבו כמה טיפות עם מים בבקבוק ריסוס וריססו אותו ישירות על עורכם ובגדיכם.הקפד לבדוק תחילה אזור קטן בעור שלך כדי לוודא שאין לך תגובה אלרגית.

15.צמחים שדוחים יתושים

צמחים מסוימים יכולים לעזור להרחיק את יתושים, מכיוון שהם מייצרים ניחוח טבעי שהיתושים מוצאים לא נעימים.צמחים אלה כוללים ציטרונלה, לבנדר, ציפורני חתול וקטניפ.נטיעת צמחים אלה סביב החצר, הפטיו או המרפסת שלך יכולה לעזור להרחיק את יתושים ולהוסיף ליופי של המרחב החיצוני שלך.

סיכום

ישנם הרבה תרופות טבעיות ללא מרשם כדי להרחיק את יתושים.החל מנרות סיטרונלה וריסוס שום ועד עטלפים וצמחים, יש לך אפשרויות רבות לבחירה כדי לעזור לשמור על יתושים הביתיים והחצר שלך.אמנם תרופות אלה יכולות להיות יעילות, אך חשוב לזכור שהם עשויים שלא לעבוד עבור כולם.התנסו בשיטות שונות כדי למצוא את מה שהכי מתאים לכם.

שאלות נפוצות קשורות: מהי הדרך היעילה ביותר להרחיק את יתושים?

הכי הרבהדרך Ffective להרחיק את יתושים היא להשתמש בשילוב של שיטות.זה כולל שימוש בנרות סיטרונלה, ספריי שום, עטלפים, צמחים ותרופות טבעיות אחרות.אמנם תרופות אלה יכולות להיות יעילות, אך חשוב לזכור שהם עשויים שלא לעבוד עבור כולם.התנסו בשיטות שונות כדי למצוא את מה שהכי מתאים לכם.בנוסף, זה חשוב

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן