דף הבית » תרופות סבתא » 24 תרופות עתיקות ללא מרשם לעיניים משופעות

24 תרופות עתיקות ללא מרשם לעיניים משופעות

מהן העיניים המשופעות?

עיניים משופעות, המכונות גם קפלי אפיקנטל, הם קפלי העור המכסים את הפינה הפנימית של העיניים, ומעניקים לעיניים נטייה כלפי מטה.למרות שמדובר בתכונה טבעית של אנשים מסוימים, זה יכול להיגרם על ידי מגוון מצבים רפואיים.במקרים מסוימים, ניתן לטפל בעיניים משופעות בניתוחים או בטיפות עיניים, אך ישנם גם מספר תרופות עתיקות ולא מרוחקות שיכולות לעזור להפחית את הופעת העיניים המשופעות.

24 תרופות עתיקות ולא מרשם לעיניים משופעות

1.תרופות צמחיות

תרופות צמחיות משמשות זה מכבר לטיפול במגוון מחלות.כמה עשבי תיבול שיכולים לעזור להפחית את מראה העיניים המשופעות כוללים קמומיל, עיניים וגולדנסיל.עשבי תיבול אלה יכולים להיות מבושלים לתה ולהחיל ישירות על העיניים, או להילקח כתוסף.

2.דיקור סיני

דיקור סיני הוא תרגול רפואי סיני מסורתי הכולל הכנסת מחטים דקים מאוד לעור בנקודות ספציפיות בגוף.על פי ההערכה, תרגול זה מסייע באיזון אנרגיית הגוף וניתן להשתמש בו לטיפול במגוון מצבים, כולל עיניים משופעות.

3.פעילות גופנית

פעילות גופנית יכולה לעזור בחיזוק השרירים סביב העיניים, מה שיכול לעזור להפחית את הופעת העיניים המשופעות.נסה תנוחות יוגה כמו תנוחת הסירה ותנוחת הגשר, כמו גם תרגילים כמו גלילי עיניים ותרגילי עיניים.

4.עיסוי

עיסוי האזור סביב העיניים יכול לעזור להפחית את הופעת העיניים המשופעות.לעסות בעדינות את האזור למשך מספר דקות באמצעות תנועה סיבובית.

5.שמן קיק

שמן קיק משמש זה מכבר כתרופה למגוון מחלות, כולל עיניים משופעות.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמה טיפות שמן קיק על האזור סביב העיניים לפני השינה, ושטוף בבוקר.

6.אלוורה

אלוורה היא תמצית צמחים טבעית שיש לה מגוון תכונות ריפוי.ניתן ליישם אותו ישירות על העור כדי לעזור להפחית את המראה של עיניים משופעות.

7.מלפפון

ניתן להניח פרוסות מלפפון על העיניים כדי להפחית נפיחות ולהפחית את המראה של עיניים משופעות.

8.שקיות תה

ניתן להניח שקיות תה משומשות על העיניים כדי להפחית את מראה העיניים המשופעות.הטאנינים בתה עוזרים להפחית נפיחות ודלקת.

9.דבש

דבש הוא חומר אנטיבקטריאלי ואנטי דלקתי טבעי, וניתן ליישם אותו ישירות על העיניים כדי לעזור להפחית את הופעת העיניים המשופעות.

10.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי וניתן ליישם אותו ישירות על העור כדי לעזור להפחית את המראה של עיניים משופעות.

11.מיץ לימון

מיץ לימון הוא עיקרי טבעי וניתן ליישם אותו ישירות על העור כדי לעזור להפחית את המראה של עיניים משופעות.

12.עגבניות

עגבניות מכילות חומרי הלבנה טבעיים שיכולים לעזור להפחית את הופעת העיניים המשופעות.פשוט חותכים עגבנייה לשניים ושפשפו אותה על העור סביב העיניים.

13.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא עיקרי טבעי וניתן ליישם אותו ישירות על העור כדי לעזור להפחית את המראה של עיניים משופעות.

14.ג’לי נפט

ג’לי נפט הוא קרם לחות טבעי וניתן ליישם אותו ישירות על העור כדי לעזור להפחית את המראה של עיניים משופעות.

15.שמן שקדים

שמן שקדים הוא קרם לחות טבעי וניתן ליישם אותו ישירות על העור כדי לעזור להפחית את המראה של עיניים משופעות.

16.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא מעצבן טבעי וניתן ליישם אותו ישירות על העור כדי לעזור להפחית את המראה של עיניים משופעות.

17.כורכום

כורכום הוא חיטוי טבעי וניתן ליישם אותו ישירות על העור כדי לסייע בהפחתת המראה של עיניים משופעות.

18.טיפות עיניים ללא מרשם

מעל

24 תרופות עתיקות ולא מרשם לעיניים משופעות

עיניים מלוכסנות יכולות להיות כתוצאה מגורמים רבים, כמו הזדקנות, גנטיקה וחוסר איזון בשרירים.למרבה המזל, ישנם מגוון תרופות שיכולות לעזור להחזיר את ה- Aהפגרנות של העיניים לצורתן הטבעית ולגודלן.להלן רשימה של 24 תרופות עתיקות ולא מרשם לעיניים משופעות.

1.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי ומכיל חומצות שומן המסייעות להזין ולהגן על העור העדין סביב העיניים.זה יכול להפחית את המראה של קמטים, עיגולים כהים ועיניים משופעות.כדי להשתמש בשמן קוקוס, החל כמות קטנה סביב העיניים ועסה בעדינות באמצעות קצות האצבעות שלך.

2.אלוורה

אלוורה היא מרפא עור טבעי ויכול לעזור להפחית נפיחות וקמטים סביב העיניים.זה יכול לעזור להחזיר את מראה העיניים לצורתן הטבעית.כדי להשתמש באלוורה, החל כמות קטנה סביב העיניים ועסה בעדינות באמצעות קצות האצבעות שלך.

3.מלפפון

למלפפון תכונות קירור ומרגיעות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וקמטים סביב העיניים.זה יכול גם לעזור להחזיר את מראה העיניים לצורתן הטבעית.כדי להשתמש במלפפון, חותכים מלפפון לפרוסות והניחו על העיניים למשך 15 דקות.

4.תה קמומיל

תה קמומיל הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות וקמטים סביב העיניים.זה יכול גם לעזור להחזיר את מראה העיניים לצורתן הטבעית.כדי להשתמש בתה קמומיל, צמח שקית תה במים חמים למשך 10 דקות, ואז הסר ואפשר לו להתקרר.מניחים את שקית התה מעל העיניים למשך 15 דקות.

5.תה ירוק

תה ירוק הוא נוגד חמצון טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות וקמטים סביב העיניים.זה יכול גם לעזור להחזיר את מראה העיניים לצורתן הטבעית.כדי להשתמש בתה ירוק, תלול שקית תה במים חמים למשך 10 דקות, ואז הסר ואפשר לו להתקרר.מניחים את שקית התה מעל העיניים למשך 15 דקות.

תרופות ללא מרשם לעיניים משופעות

בנוסף לתרופות טבעיות, ישנם גם מגוון מוצרים ללא מרשם שיכולים לעזור להפחית את המראה של עיניים משופעות.להלן רשימה של כמה מהתרופות הפופולריות ביותר ללא מרשם לעיניים משופעות.

1.קרמי עיניים

משחות עיניים מנוסחות עם חומרים פעילים שיכולים לעזור להפחית נפיחות וקמטים סביב העיניים.הם יכולים גם לעזור להחזיר את מראה העיניים לצורתם הטבעית.

2.סרומי עיניים

סרומי עיניים מנוסחים עם חומרים פעילים שיכולים לעזור להפחית נפיחות וקמטים סביב העיניים.הם יכולים גם לעזור להחזיר את מראה העיניים לצורתם הטבעית.

3.ג’לי עיניים

ג’לי עיניים מנוסחים עם חומרים פעילים שיכולים לעזור להפחית נפיחות וקמטים סביב העיניים.הם יכולים גם לעזור להחזיר את מראה העיניים לצורתם הטבעית.

4.טלאי עיניים

טלאי עיניים מנוסחים עם חומרים פעילים שיכולים לעזור להפחית נפיחות וקמטים סביב העיניים.הם יכולים גם לעזור להחזיר את מראה העיניים לצורתם הטבעית.

5.מסכות עיניים

מסכות עיניים מנוסחות עם חומרים פעילים שיכולים לעזור להפחית נפיחות וקמטים סביב העיניים.הם יכולים גם לעזור להחזיר את מראה העיניים לצורתם הטבעית.

סיכום

ישנם מגוון של תרופות שיכולות לעזור להפחית את המראה של עיניים משופעות.תרופות עתיקות כמו שמן קוקוס, אלוורה, מלפפון, תה קמומיל ותה ירוק יכולים לעזור להזין ולהגן על העור העדין סביב העיניים.תרופות ללא מרשם כמו קרמי עיניים, סרומים, ג’לים, טלאים ומסכות יכולים גם לעזור להפחית קמטים ונפיחות סביב העיניים.

שאלות נפוצות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן