דף הבית » תרופות סבתא » 24 תרופות סודיות ובריאות של סבתא לדיכוי תיאבון
daadaddaddaa dadddddaa dddaddddaa dadc daddaad dcdddbdd

24 תרופות סודיות ובריאות של סבתא לדיכוי תיאבון

הסעדים הסודיים של סבתא לדיכוי תיאבון

דיכוי תיאבון יכול להיות אתגר קשה להתמודד.רבים מאיתנו מוצאים את עצמנו אוכלים יותר ממה שאנחנו צריכים, או לאכול כשאנחנו לא ממש רעבים.זה יכול להיות קשה לשלוט בתשוקות שלנו ולהתנגד לדחף לחנש.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות ותרופות טבעיות המועברות לאורך דורות שיכולים לעזור לנו להפחית את התיאבון שלנו ולבצע בחירות מזון בריאות יותר.להלן 24 תרופות סודיות ובריאות של סבתא לדיכוי תיאבון.

שתו תה מנטה

תה מנטה הוא דרך נהדרת להפחית את התיאבון.יש לזה השפעה מרגיעה, ועוזרת להרגיע בטן מוטרדת ולהפחית את התשוקה.המנטול בתה מנטה עוזר להפחית את הרעב על ידי כך שהבטן תרגיש מלאה.בנוסף, תה מנטה יכול לעזור בשיפור העיכול ולהפחית את הנפיחות.

טיפ ייחודי:

נסה להוסיף כמה טיפות מיץ לימון לתה שלך לקבלת מדכא תיאבון נוסף.מיץ הלימון יעזור להפחית את התשוקות ולשפר את העיכול.

אכל שוקולד מריר

שוקולד מריר הוא פינוק טעים ובריא.אכילת שוקולד מריר לפני הארוחות יכולה לעזור להפחית את התיאבון והתשוקות.שוקולד מריר מכיל נוגדי חמצון שיכולים לעזור להפחית את הרעב ולשפר את הבריאות הכללית.בנוסף, זה יכול לעזור להגביר את רמות הסרוטונין, מה שיכול לעזור להפחית את הלחץ ולשפר את מצב הרוח.

טיפ ייחודי:

לקבלת דיכוי תיאבון נוסף, נסה להוסיף כמה חתיכות שוקולד מריר לקערה קטנה של פירות יער טריים.השילוב של השוקולד המריר והגרגרים יסייע בהפחתת התשוקות ולהגביר את שביעות הרצון.

חלק 2: אלטרנטיבות טבעיות לדיכוי תיאבון

מספר הולך וגדל של אנשים פונים כעת לחלופות טבעיות לדיכוי תיאבון.תרופות טבעיות אלה שימשו במשך מאות שנים והם עדיין בשימוש כיום.להלן 24 מהסוד והסודי הנפוץ ביותר של סבתא ובריאות לדיכוי תיאבון.

1.קינמון

קינמון הוא תבלין המשמש במשך מאות שנים כמדכא תיאבון.ידוע שהוא מסייע בהפחתת רעב ותשוקות, כמו גם בסיוע בוויסות רמות הסוכר בדם.מחקרים הראו כי קינמון יכול לעזור להפחית את צריכת הקלוריות הכוללת של יחידים.

2.תה ירוק

תה ירוק הוא מדכא תיאבון טבעי פופולרי.ידוע שהוא מכיל נוגדי חמצון שיכולים לעזור להפחית את הרעב והתשוקה.תה ירוק מסייע גם בהעלאת רמות האנרגיה ויכול לעזור בוויסות רמות הסוכר בדם.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית פופולרית לדיכוי תיאבון.ידוע שהוא מסייע בהפחתת רעב ותשוקות, כמו גם בסיוע בוויסות רמות הסוכר בדם.ההערכה היא כי היא גם עוזרת להגביר את חילוף החומרים של הגוף, מה שיכול לעזור להפחית את צריכת הקלוריות הכוללת.

4.אשכוליות

אשכוליות היא תרופה טבעית פופולרית לדיכוי תיאבון.ידוע שהוא מסייע בהפחתת רעב ותשוקות, כמו גם בסיוע בוויסות רמות הסוכר בדם.ההערכה היא כי היא גם עוזרת להגביר את חילוף החומרים של הגוף, מה שיכול לעזור להפחית את צריכת הקלוריות הכוללת.

5.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית פופולרית לדיכוי תיאבון.ידוע שהוא מסייע בהפחתת רעב ותשוקות, כמו גם בסיוע בוויסות רמות הסוכר בדם.ההערכה היא כי היא גם עוזרת להגביר את חילוף החומרים של הגוף, מה שיכול לעזור להפחית את צריכת הקלוריות הכוללת.

6.לימון

לימון הוא תרופה טבעית פופולרית לדיכוי תיאבון.ידוע שהוא מסייע בהפחתת רעב ותשוקות, כמו גם בסיוע בוויסות רמות הסוכר בדם.ההערכה היא כי היא גם עוזרת להגביר את חילוף החומרים של הגוף, מה שיכול לעזור להפחית את צריכת הקלוריות הכוללת.

7.פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא תרופה טבעית פופולרית לדיכוי תיאבון.ידוע שהוא מסייע בהפחתת רעב ותשוקות, כמו גם בסיוע בוויסות רמות הסוכר בדם.על פי ההערכה, היא עוזרת להגביר את חילוף החומרים של הגוף, שיכולה לעזור לצמצםE צריכת קלוריות כוללת.

8.שום

שום הוא תרופה טבעית פופולרית לדיכוי תיאבון.ידוע שהוא מסייע בהפחתת רעב ותשוקות, כמו גם בסיוע בוויסות רמות הסוכר בדם.ההערכה היא כי היא גם עוזרת להגביר את חילוף החומרים של הגוף, מה שיכול לעזור להפחית את צריכת הקלוריות הכוללת.

9.שומר

שומר הוא תרופה טבעית פופולרית לדיכוי תיאבון.ידוע שהוא מסייע בהפחתת רעב ותשוקות, כמו גם בסיוע בוויסות רמות הסוכר בדם.ההערכה היא כי היא גם עוזרת להגביר את חילוף החומרים של הגוף, מה שיכול לעזור להפחית את צריכת הקלוריות הכוללת.

10.מנטה

מנטה היא תרופה טבעית פופולרית לדיכוי תיאבון.ידוע שהוא מסייע בהפחתת רעב ותשוקות, כמו גם בסיוע בוויסות רמות הסוכר בדם.ההערכה היא כי היא גם עוזרת להגביר את חילוף החומרים של הגוף, מה שיכול לעזור להפחית את צריכת הקלוריות הכוללת.

11.פטרוזיליה

פטרוזיליה היא תרופה טבעית פופולרית לדיכוי תיאבון.ידוע שהוא מסייע בהפחתת רעב ותשוקות, כמו גם בסיוע בוויסות רמות הסוכר בדם.ההערכה היא כי היא גם עוזרת להגביר את חילוף החומרים של הגוף, מה שיכול לעזור להפחית את צריכת הקלוריות הכוללת.

12.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה טבעית פופולרית לדיכוי תיאבון.ידוע שהוא מסייע בהפחתת רעב ותשוקות, כמו גם בסיוע בוויסות רמות הסוכר בדם.ההערכה היא כי היא גם עוזרת להגביר את חילוף החומרים של הגוף, מה שיכול לעזור להפחית את צריכת הקלוריות הכוללת.

13.אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית פופולרית לדיכוי תיאבון.ידוע שהוא מסייע בהפחתת רעב ותשוקות, כמו גם בסיוע בוויסות רמות הסוכר בדם.ההערכה היא כי היא גם עוזרת להגביר את חילוף החומרים של הגוף, מה שיכול לעזור להפחית את צריכת הקלוריות הכוללת.

14.Psyllium Husk

קליפת פסיליום היא א

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן