דף הבית » תרופות סבתא » 24 תרופות סבתות מסורתיות ומסורתיות עבור Aphthae
daadaddaddaa daddaaddaa dedaddadaadddaa ddedaddadaadddaa daddda

24 תרופות סבתות מסורתיות ומסורתיות עבור Aphthae

Aphthae הוא מצב דרך הפה שכיח ומעצבן שיכול לגרום לאדם לחוות פצעים או כיבים כואבים בפה.מצב זה בדרך כלל מגביל את עצמו ומתרחש ללא טיפול, אך הוא יכול להיות מאוד לא נוח ויכול להשפיע על איכות החיים עבור אלה שנפגעו.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות מסורתיות ומסורתיות עבור Aphthae ששימשו במשך מאות שנים כדי להפחית תסמינים ולעזור לאדם לרפא מהר יותר.במאמר זה נחקור 24 תרופות סבתות מסורתיות ומסורתיות עבור Aphthae וכיצד הם יכולים לעזור להפחית את הסימפטומים ולהאיץ את הריפוי.

שוטפים עם מי מלח

אחד התרופות הפופולריות והנפוצות ביותר עבור Aphthae הוא לשטוף את הפה במי מלח.תרופה פשוטה זו יכולה להיות יעילה להפליא בהפחתת תסמיני האפטהה, מכיוון שהיא מסייעת להפחתת הדלקת ויכולה אפילו לעזור להפחית את גודל הכיבים.כדי להכין את התרופה, פשוט מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים ושטפו את הפה בתערובת זו למשך 30 שניות עד דקה.יש לחזור על השטיפה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שטיפת סודה אלום ושתייה שטיפה

תרופה מסורתית נוספת עבור Aphthae היא לבצע שטיפה מאלום וסודה לשתייה.אלום הוא מלח מינרלי שיש לו תכונות מעיקות וחיטוי, וסודה לשתייה יכולה לעזור להפחית את החומציות בפה ולהפחית את הדלקת.כדי להכין את התרופה, מערבבים כפית אחת של אבקת אלום וכפית אחת של סודה לשתייה בכוס מים חמים.יש לשטוף את הפה בתערובת זו למשך 30 שניות עד דקה וחזור על מספר פעמים ביום.

טיפ:

כאשר משתמשים באחד מהתרופות המסורתיות עבור Aphthae, חשוב לוודא שהפה נשטף היטב כדי להסיר את כל המשקעים שנותרו מאחור.זה יכול לעזור להבטיח כי התרופה יעילה ככל האפשר.

תרופות ביתיות מסורתיות

בנוסף לטיפולים רפואיים מודרניים, ישנם תרופות ביתיות רבות מסורתיות שעשויות לעזור להרגיע את הסימפטומים של אפטהה.סעדים אלה נעים בין יישומים אקטואליים לשינויים תזונתיים ויכולים לספק הקלה מנגעים כואבים.כמה מהתרופות הביתיות המסורתיות הפופולריות ביותר עבור Aphthae כוללות:

דבש

דבש הוא חיטוי טבעי שעשוי לעזור להפחית דלקת וריפוי מהירות.ניתן ליישם דבש ישירות על האזור המושפע או להילקח דרך הפה.זה נחשב לסייע בהפחתת הישנותם של Aphthae.

מי מלח

מי מלח הם אנטיבקטריאליים טבעיים ואנטיספטי, ויכולים לעזור להפחית דלקת.ניתן להשתמש בו לגרגר או להחיל ישירות על האזור המושפע.מי מלח יכולים לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לאפטהה.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או ליטול באופן פנימי.חומץ סיידר תפוחים עשוי לעזור גם להפחית את הישנותם של Aphthae.

אלוורה

אלוורה הוא קרם לחות טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או ליטול באופן פנימי.אלוורה עשויה לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לאפטהה.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או ליטול באופן פנימי.שמן עץ התה עשוי לסייע בהפחתת הישנותם של Aphthae.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או ליטול באופן פנימי.מיץ לימון עשוי לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לאפטהה.

שום

שום הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או ליטול באופן פנימי.שום עשוי לסייע בהפחתת הישנותם של Aphthae.

תרופות סבתות מסורתיות

בנוסף לטיפולים רפואיים מודרניים ולבית מסורתי Rאדישות, ישנם הרבה תרופות סבתות מסורתיות שעשויות לעזור להרגיע את הסימפטומים של אפטהה.סעדים אלה נעים בין יישומים אקטואליים לשינויים תזונתיים ויכולים לספק הקלה מנגעים כואבים.כמה מהתרופות הסבתות המסורתיות הפופולריות ביותר עבור Aphthae כוללות:

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או ליטול באופן פנימי.שמן קוקוס עשוי לסייע בהפחתת הישנותם של Aphthae.

כורכום

כורכום הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או ליטול באופן פנימי.כורכום עשוי לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לאפטהה.

קמומיל

קמומיל הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או ליטול באופן פנימי.קמומיל עשוי לסייע בהפחתת הישנותם של Aphthae.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית דלקת.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או ליטול באופן פנימי.ג’ינג’ר עשוי לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לאפטהה.

לבנדר

לבנדר הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או ליטול באופן פנימי.לבנדר עשוי לסייע בהפחתת הישנותם של Aphthae.

ליקריץ

ליקוריץ הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או ליטול באופן פנימי.ליקריץ עשוי לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לאפטהא.

סיכום

aphthae יכול להיות מצב כואב ולא נוח.למרבה המזל, ישנם הרבה תרופות ביתיות מסורתיות ותרופות סבתות מסורתיות שעשויות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן