דף הבית » תרופות סבתא » 24 תרופות סבתות ישנות וטבעיות לפות מגרדות
daadaddaddaa daddaaddaa ddadaddaa ddddadddaa dcdaddaa deddadd

24 תרופות סבתות ישנות וטבעיות לפות מגרדות

גירוד וולבה: 24 תרופות סבתות ישנות וטבעיות

גירוד פות יכול להיות בעיה מטורפת ולא נוחה עבור נשים רבות.זה יכול לגרום לאי נוחות רבה ולפעמים אפילו להוביל למצבים מביכים.למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות רבות שיכולות לעזור להפחית את גירוד הפות ולספק הקלה.להלן 24 תרופות סבתות ישנות וטבעיות לפות מגרדות שתוכלו לנסות.

1.פרוביוטיקה

אחד התרופות היעילות ביותר לפות מגרדות הוא פרוביוטיקה.פרוביוטיקה יכולה לעזור לאזן את החיידקים בנרתיק שלך ולהפחית את הגירוד.אתה יכול לקחת פרוביוטיקה בצורה תוספה או לצרוך מזונות עשירים בפרוביוטיקה כמו יוגורט, קפיר, כרוב כבוש, קימצ’י וטמפה.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להפחית גירוד ודלקת.כדי להשתמש בחומץ תפוחים לפות מגרדים, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.משרים כדור כותנה בתמיסה ואז החל אותו בעדינות על הפות שלך.

3.שמן עץ התה

בשמן עץ התה יש תכונות אנטי-פטריאליות, אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית גירוד וגירוי.כדי להשתמש בשמן עץ התה, מערבבים שתיים עד שלוש טיפות שמן עץ התה עם כף שמן זית אחת ומורחים אותו על האזור הנגוע.

4.קומפרס קר

שימוש בדחיסה קרה יכול לעזור להפחית גירוד ודלקת.להכנת דחיסה קרה, מלאו קערה בקוביות קרח ומים והשרו מטלית נקייה בתמיסה.החל את הבד על האזור הפגוע למשך 10 עד 15 דקות.

5.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית שיכולה לעזור להקל על גירוד.כדי להשתמש בסודה לשתייה, מערבבים כף אחת של סודה לשתייה עם כוס מים חמים.משרים כדור כותנה בתמיסה ומורח אותו על האזור המושפע.

6.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא עיקרי טבעי שיכול לעזור להפחית גירוד וגירוי.כדי להשתמש במכשפות לוז, מערבבים כף אחת של לוז מכשפה עם כוס מים חמים.משרים כדור כותנה בתמיסה ואז החל אותו על הפות שלך.

7.שמן קוקוס

שמן קוקוס ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית גירוד ודלקת.כדי להשתמש בשמן קוקוס, החל כמות קטנה מהשמן על האזור המושפע.

8.אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית גירוד ודלקת.כדי להשתמש באלוורה, החל כמות קטנה של הג’ל על האזור המושפע.

9.דבש

דבש הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית גירוד ודלקת.כדי להשתמש בדבש, החל כמות קטנה מהדבש על האזור המושפע.

10.יוגורט

יוגורט הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית גירוד ודלקת.כדי להשתמש ביוגורט, החל כמות קטנה של היוגורט על האזור המושפע.

11.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית גירוד ודלקת.כדי להשתמש בשיבולת שועל, הכינו משחה על ידי ערבוב כף שיבולת שועל אחת עם כוס מים חמים.החל את העיסה על האזור המושפע.

12.שום

שום הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית גירוד ודלקת.כדי להשתמש בשום, לרסק שן שום של שום ולהחיל אותו על האזור המושפע.

13.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית גירוד ודלקת.כדי להשתמש בתה קמומיל, תלול כפית אחת של תה קמומיל בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומורחים אותו על האזור המושפע.

14.מלח אפסום

מלח אפסום הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית גירוד ודלקת.כדי להשתמש במלח אפסום, הוסף כוס אחת של מלח אפסום לגלון מים חמים אחד וספג את האזור הפגוע למשך 15 דקות.

15.בזיל

בזיל הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית גירוד ודלקת.כדי להשתמש בזיליקום, מערבבים כף אחת של בזיליקום עם כוס מים חמים ומורחים אותה על האזור הפגוע.

<

תרופות ביתיות לפות מגרדות

פות מגרדת יכולה להיות פובל לא נוחה ומביךM, אך למרבה המזל ישנם כמה תרופות ביתיות שיכולות לעזור להקל על הסימפטומים.סבתות משתמשות בתרופות טבעיות אלה מזה מאות שנים, וכעת ניתן להשתמש בהן כדי לעזור בהקלה על וולבה מגרדת.להלן 24 תרופות סבתות ישנות וטבעיות לפות מגרדות.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית עוצמתית שיכולה לעזור להרגיע פות מגרדים.זהו חיטוי טבעי ויכול לעזור להרוג חיידקים ולהפחית גירוד ודלקת.כדי להשתמש בו, מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם ארבעה חלקים מים ומרחים את התערובת על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 15 דקות ושטפו במים פושרים.

2.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שיכול לעזור להקל על גירוד ודלקת.הוא עשיר בנוגדי חמצון ועוזר להפחית את האדמומיות והנפיחות.כדי להשתמש בו, מערבבים חלק אחד לוז מכשפה עם שני חלקים מים והחל אותם על האזור הפגוע בכדור כותנה.השאירו אותו למשך 15 דקות ושטפו במים פושרים.

3.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית גירוד ודלקת.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של סודה לשתייה עם כוס מים אחת ומורחים את התערובת על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 15 דקות ושטפו במים פושרים.

4.אלוורה

אלוורה הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית גירוד ודלקת.כדי להשתמש בו, חלץ את הג’ל מעלה אלוורה טרי והחל אותו על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 15 דקות ושטפו במים פושרים.

5.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי חזק שיכול לעזור להפחית גירוד ודלקת.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של שמן עץ התה עם כוס מים אחת ומורחים את התערובת על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 15 דקות ושטפו במים פושרים.

תרופות צמחיות עבור וולבה מגרדת

ישנם כמה עשבי תיבול שניתן להשתמש בהם כדי לעזור להרגיע פות מגרדים.להלן כמה מעשבי התיבול הנפוצים ביותר להקלה על פות מגרדת.

6.קלנדולה

קלנדולה היא אנטי דלקתית טבעית ונוגדת פטרייה שיכולה לעזור להפחית גירוד ודלקת.כדי להשתמש בו, תלול כפית אחת של פרחי קלנדולה בכוס מים חמים למשך 10 דקות ואז מסננים.החל את הנוזל המקורר על האזור הפגוע בכדור כותנה.השאירו אותו למשך 15 דקות ושטפו במים פושרים.

7.קמומיל

קמומיל הוא אנטי דלקתי טבעי ונוגד פטרייתי שיכול לעזור להפחית גירוד ודלקת.כדי להשתמש בו, תלול כפית אחת של פרחי קמומיל בכוס מים חמים למשך 10 דקות ואז מסננים.החל את הנוזל המקורר על האזור הפגוע בכדור כותנה.השאירו אותו למשך 15 דקות ושטפו במים פושרים.

8.לבנדר

לבנדר הוא חיטוי טבעי ונוגד פטרייתי שיכול לעזור להפחית גירוד ודלקת.כדי להשתמש בו, תלול כפית אחת של פרחי לבנדר בכוס מים חמים למשך 10 דקות ואז מסננים.החל את הנוזל המקורר על האזור הפגוע בכדור כותנה.השאירו אותו למשך 15 דקות ושטפו במים פושרים.

9.רוזמרין

רוזמרין הוא חיטוי טבעי ונוגד פטרייתי שיכול לעזור להפחית גירוד ודלקת.כדי להשתמש בו, תלול כפית אחת של עלי רוזמרין בכוס מים חמים למשך 10 דקות ואז מסננים.החל את הנוזל המקורר על האזור הפגוע בכדור כותנה.השאירו אותו למשך 15 דקות ושטפו במים פושרים.

סיכום

פות מגרדות יכולות להיות בעיה לא נוחה ומביכה, אך למרבה המזל יש כמה תרופות ביתיות וצמחי מרפא שיכולים לעזור להקל על הסימפטומים.סבתות משתמשות בתרופות טבעיות אלה מזה מאות שנים, וכעת ניתן להשתמש בהן כדי לעזור בהקלה על וולבה מגרדת.חומץ תפוחים, לוז מכשפה, סודה לשתייה, אלוורה, שמן עץ התה, קלנדולה, קמומיל, לבנדר ורוזמרין הם כולם תרופות סבתות ישנות וטבעיות שיכולות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן