דף הבית » תרופות סבתא » 24 תרופות סבתות יעילות ויעילות לניקוי מקלחת
daadaddaddaa daddaaddaa ddaddcddaa dddaddcddaa dcdaddadd deda

24 תרופות סבתות יעילות ויעילות לניקוי מקלחת

24 תרופות סבתות יעילות ויעילות לניקוי מקלחת

שמירה על מקלחת נקייה היא משימה מאתגרת אך חיונית.החל מחלאת סבון ועד מרבצי טחב ומינרלים, ישנם מגוון אתגרים שמגיעים עם שמירה על ניקיון מקלחת.החדשות הטובות הן שיש המון תרופות משק בית מסורתיות שאינן דורשות כימיקלים קשים.להלן 24 תרופות סבתות יעילות ויעילות לניקוי מקלחת שיגרמו למקלחת שלכם לנצנץ ולזרוח.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא מנקה יעיל ובמחיר סביר עבור משטחים רבים.ניתן להשתמש בו כדי לשפשף חלאית סבון, להסיר את הזוהמה ולדאודוריזציה.הכינו משחה מתוך סודה ומים לשתייה, והשתמשו בו כדי לקרצף חלאית סבון.עבור כתמים קשים, תוכלו לפזר סודה לשתייה ישירות על פני השטח ולשפשף עם מברשת רכה עם רכה.שוטפים במים נקיים ובד לחים להסרת כל שאריות.

חומץ ומים

חומץ הוא חומר חיטוי טבעי, והוא גם מנקה יעיל עבור משטחים רבים.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלקים שווים חומץ ומים בבקבוק ריסוס ושפריץ אותו על קירות המקלחת והרצפה.תן לזה לשבת כמה דקות לפני שקרצוף עם מברשת רכה עם ברכה.שוטפים במים נקיים ובד לחים להסרת כל שאריות.

טיפ: לקבלת תמיסת ניקוי חזקה במיוחד, הוסיפו כמה טיפות סבון כלים לתערובת החומץ והמים.

מיץ לימון ומלח

מיץ לימון ומלח הופכים מנקה טבעי נהדר למקומות קשים וכתמים.מפזרים מלח על האזור הפגוע ואז סוחטים מיץ לימון על המלח.תן לזה לשבת כמה דקות לפני שקרצוף עם מברשת רכה עם ברכה.שוטפים במים נקיים ובד לחים להסרת כל שאריות.

סבון כלים ומים

סבון כלים ומים הם מנקה יעיל למשטחים רבים.מערבבים כמה טיפות סבון כלים עם מים חמים בבקבוק ריסוס.שפריץ אותו על קירות המקלחת והרצפה ונותן לו לשבת כמה דקות.לשפשף עם מברשת מרופדת רכה, ושטפו במים נקיים ובד לח כדי להסיר שאריות.

מנקה קערות טואלט

מנקה קערות אסלה הוא מנקה יעיל למשטחים רבים.כל שעליך לעשות הוא לרסס את המנקה על האזור הפגוע ותן לו לשבת מספר דקות.לשפשף עם מברשת מרופדת רכה, ושטפו במים נקיים ובד לח כדי להסיר שאריות.

קרם גילוח

קרם גילוח הוא מנקה יעיל למשטחים רבים.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמות נדיבה של קרם גילוח על האזור הפגוע ותן לו לשבת מספר דקות.לשפשף עם מברשת מרופדת רכה, ושטפו במים נקיים ובד לח כדי להסיר שאריות.

חומר ניקוי כביסה

חומר ניקוי כביסה הוא מנקה יעיל עבור משטחים רבים.פשוט מערבבים כמה טיפות של חומר ניקוי כביסה עם מים חמים בבקבוק ריסוס.שפריץ אותו על קירות המקלחת והרצפה ונותן לו לשבת כמה דקות.לשפשף עם מברשת מרופדת רכה, ושטפו במים נקיים ובד לח כדי להסיר שאריות.

אמוניה

אמוניה היא מנקה יעיל עבור משטחים רבים.פשוט מערבבים חלקים שווים אמוניה ומים בבקבוק ריסוס.שפריץ אותו על קירות המקלחת והרצפה ונותן לו לשבת כמה דקות.לשפשף עם מברשת מרופדת רכה, ושטפו במים נקיים ובד לח כדי להסיר שאריות.

חומץ לבן ובורקס

חומץ לבן ובורקס מהווים מנקה חזק יותר למקומות וכתמים קשים.מערבבים חלק אחד חומץ לבן עם שני חלקים בורקס בבקבוק ריסוס.שפריץ אותו לאזור הפגוע ונתן לו לשבת כמה דקות.לשפשף עם מברשת מרופדת רכה, ושטפו במים נקיים ובד לח כדי להסיר שאריות.

משחת שיניים

משחת שיניים היא מנקה יעיל למשטחים רבים.פשוט החל כמות נדיבה של משחת שיניים על האזור המושפע ותן לו לשבת מספר דקות.לשפשף עם מברשת מרופדת רכה, ושטפו במים נקיים ובד לח כדי להסיר שאריות.

לימון וסודה לשתייה

לימון וסודה לשתייה מהווים מנקה חזק יותר למקומות קשים וכתמים.לְעַרְבֵּבחלקים שווים לימון

חלק 2: פתרונות ניקוי מקלחת בטוחים וטבעיים

כשמדובר בניקוי המקלחת, חשוב להיות בטוחים ולהשתמש בפתרונות טבעיים בכל הזדמנות אפשרית.הסעדים של סבתא הם דרך נהדרת לשמור על ניקיון המקלחת מבלי שתצטרך להשתמש בכימיקלים קשים.להלן 24 תרופות סבתות יעילות ויעילות לניקוי המקלחת בבטחה ובטבעיות:

1.סודה לשתייה וחומץ

סודה לשתייה וחומץ מייצרים שילוב נהדר לניקוי המקלחת.מערבבים את השניים יחד ושפשפו את קירות המקלחת והגופי כדי להסיר חלאות סבון וכתמי מים קשים.

2.מיץ לימון

מיץ לימון הוא חומר ניקוי טבעי שניתן להשתמש בו לניקוי המקלחת.סוחטים את המיץ של לימון אחד והשתמשו בו כדי לשפשף חלאית סבון וכתמי מים קשים.

3.חומץ לבן

חומץ לבן הוא חומר ניקוי טבעי נהדר למקלחת.ריססו אותו על קירות המקלחת והגופי הגופי ונותנים לו לשבת כמה דקות.ואז, קרצפו את חלאת הסבון וכתמי מים קשים.

4.קרם אבנית

קרם הטרטר הוא חומר ניקוי טבעי נהדר שניתן להשתמש בו לניקוי המקלחת.מערבבים אותו עם מים כדי ליצור משחה ולהשתמש בו כדי לשפשף חלאית סבון וכתמי מים קשים.

5.בורקס

Borax הוא חומר ניקוי טבעי שניתן להשתמש בו לניקוי המקלחת.מערבבים אותו עם מים כדי ליצור משחה ולהשתמש בו כדי לשפשף חלאית סבון וכתמי מים קשים.

6.מי חמצן

מי חמצן הוא חומר ניקוי טבעי נהדר למקלחת.ריססו אותו על קירות המקלחת והגופי הגופי ונותנים לו לשבת כמה דקות.ואז, קרצפו את חלאת הסבון וכתמי מים קשים.

7.מלח

מלח הוא חומר ניקוי טבעי נהדר למקלחת.מערבבים אותו עם מים כדי ליצור משחה ולהשתמש בו כדי לשפשף חלאית סבון וכתמי מים קשים.

8.סבון כלים ומים

סבון כלים ומים מהווים שילוב נהדר לניקוי המקלחת.מערבבים את השניים יחד ושפשפו את קירות המקלחת והגופי כדי להסיר חלאות סבון וכתמי מים קשים.

9.סודה ומים לשתייה

סודה ומים לשתייה מהווים שילוב נהדר לניקוי המקלחת.מערבבים את השניים יחד ושפשפו את קירות המקלחת והגופי כדי להסיר חלאות סבון וכתמי מים קשים.

10.חומץ ומים

חומץ ומים מהווים שילוב נהדר לניקוי המקלחת.מערבבים את השניים יחד ושפשפו את קירות המקלחת והגופי כדי להסיר חלאות סבון וכתמי מים קשים.

11.מיץ לימון ומים

מיץ לימון ומים מהווים שילוב נהדר לניקוי המקלחת.מערבבים את השניים יחד ושפשפו את קירות המקלחת והגופי כדי להסיר חלאות סבון וכתמי מים קשים.

12.מועדון סודה

מועדון סודה הוא חומר ניקוי טבעי נהדר למקלחת.ריססו אותו על קירות המקלחת והגופי הגופי ונותנים לו לשבת כמה דקות.ואז, קרצפו את חלאת הסבון וכתמי מים קשים.

13.חומץ וסודה לשתייה

חומץ וסודה לשתייה מהווים שילוב נהדר לניקוי המקלחת.מערבבים את השניים יחד ושפשפו את קירות המקלחת והגופי כדי להסיר חלאות סבון וכתמי מים קשים.

14.בורקס ומים

בורקס ומים מהווים שילוב נהדר לניקוי המקלחת.מערבבים את השניים יחד ושפשפו את קירות המקלחת והגופי כדי להסיר חלאות סבון וכתמי מים קשים.

15.מי חמצן ומים

מי חמצן ומים מהווים שילוב נהדר לניקוי המקלחת.מערבבים את השניים יחד ושפשפו את קירות המקלחת והגופי כדי להסיר חלאות סבון וכתמי מים קשים.

16.מלח ומים

מלח ומים מהווים שילוב נהדר לניקוי המקלחת.מערבבים את השניים יחד ושפשפו את קירות המקלחת והגופי כדי להסיר חלאות סבון וכתמי מים קשים.

17.סבון כלים, סודה לשתייה ומים

סבון כלים, סודה לשתייה ומים מהווים שילוב נהדר לניקוי המקלחת.מערבבים את השלושה יחד ושפשפו את קירות המקלחת והגופי כדי להסיר חלאית סבון וכתמי מים קשים.

18.חומץ,

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן