דף הבית » תרופות סבתא » 24 תרופות סבתות טבעיות ושימושיות לכאבי שיניים

24 תרופות סבתות טבעיות ושימושיות לכאבי שיניים

כאב שיניים הוא אחת החוויות הכואבות ביותר שכל אחד יכול לעבור, והמחשבה על הצורך לבקר אצל רופא השיניים יכולה להיות מאיימת.למרבה המזל, יש שפע של ידע שהועבר מדור לדור לצורך התמודדות עם כאב שיניים.הסעדים של סבתא לכאבי שיניים הם לרוב פשוטים וטבעיים ויכולים לעזור להקל על הכאב ולהפחתת דלקת.להלן 24 תרופות טבעיות לכאבי שיניים שנוספו ונבדקו במהלך השנים.

1.שמן ציפורן

שמן ציפורן הוא אחד התרופות הטבעיות הוותיקות והפופולריות ביותר לכאבי שיניים.הוא מכיל יוגנול, שהוא אנטי דלקתי וחומר מקהל.כדי להשתמש בשמן ציפורן לכאב שיניים, פשוט מרחי טיפה או שתיים ישירות על האזור המושפע.

2.מי מלח

מי מלח הם דרך נהדרת להפחית דלקת ולהפחית את הכאב הקשור לכאבי שיניים.כדי לבצע שטיפה של מי מלח, מערבבים 1 כפית מלח בכוס מים חמים והשתמשו בו כדי לשטוף את הפה מספר פעמים ביום.

3.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי חזק ואנטי דלקתי שניתן להשתמש בו להפחתת כאב ודלקת הקשורים לכאבי שיניים.לדלל כמה טיפות שמן עץ התה בכוס מים חמים ולהשתמש בהם כדי לשטוף את הפה שלך מספר פעמים ביום.

4.שום

שום הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר לבית לכאבי שיניים.הוא מכיל אליצין, שהוא חומר אנטיבקטריאלי ונוגד פטרייתי.כדי להשתמש בשום לכאבי שיניים, מועכים ציפורן שום לעיסה ומורחים אותו ישירות על האזור הנגוע.

5.תה מנטה

תה מנטה הוא דרך נהדרת להפחית דלקת וכאבים הקשורים לכאבי שיניים.כל שעליך לעשות הוא לחמוק שקית תה מנטה במים רותחים למשך 10 דקות ואז להשתמש בתה כששטיפת פה.

6.תמצית וניל

לתמצית וניל תכונות אנטי דלקתיות ומרגישות כאבים שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לכאב שיניים.פשוט מרחי כמה טיפות של תמצית וניל ישירות על האזור המושפע.

7.מלפפון

מלפפון הוא מקור נהדר לוויטמינים ומינרלים שיכולים לעזור להפחית דלקת וכאב הקשורים לכאבי שיניים.כל שעליך לעשות הוא לחתוך פרוסת מלפפון ולהניח אותו ישירות על האזור הפגוע.

8.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי חזק וחיטוי שיכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לכאבי שיניים.כדי להשתמש בכורכום לכאב שיניים, מערבבים 1 כפית אבקת כורכום בכוס מים חמים והשתמשו בו כשטיפה בפה.

9.מיץ עשב חיטה

מיץ עשב חיטה הוא מקור נהדר לוויטמינים ומינרלים שיכולים לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לכאבי שיניים.פשוט שתו כוס מיץ עשב חיטה מספר פעמים ביום.

10.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא מקור נהדר לנוגדי חמצון ותרכובות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לכאבי שיניים.כדי להשתמש בג’ינג’ר לכאב שיניים, ערבבו 1 כפית של ג’ינג’ר מגורד בכוס מים חמים והשתמשו בו כשטיפה בפה.

11.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא מקור נהדר לוויטמינים ומינרלים שיכולים לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לכאבי שיניים.כל שעליך לעשות הוא לערבב 1 כף של חומץ תפוחים בכוס מים חמים ולהשתמש בו כשטיפה בפה.

12.וניל

וניל הוא מקור נהדר לנוגדי חמצון ותרכובות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לכאבי שיניים.כדי להשתמש בוניל לכאב שיניים, פשוט מערבבים 1 כפית תמצית וניל בכוס מים חמים והשתמשו בו כשטיפה בפה.

13.בצל

בצל הוא מקור נהדר לוויטמינים ומינרלים שיכולים לעזור להפחית דלקת וכאב הקשורים לכאבי שיניים.כל שעליך לעשות הוא לחתוך פרוסת בצל ולהניח אותו ישירות על האזור הפגוע.

14.אלכוהול

אלכוהול הוא חיטוי נהדר ויכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לכאבי שיניים.כל שעליך לעשות הוא לערבב 1 כפית אלכוהול בכוס מים חמים ולהשתמש בו כשטיפה בפה.

15.מיץ לימון

LEמיץ שני הוא מקור נהדר לוויטמינים ומינרלים שיכולים לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לכאבי שיניים.כל שעליך לעשות הוא לערבב 1 כפית מיץ לימון בכוס מים חמים ולהשתמש ב

החלת שמן ציפורן

אחד התרופות הוותיקות והפופולריות ביותר לכאבי שיניים הוא שמן ציפורן.התכונות האנטיבקטריאליות והאנטי דלקתיות של שמן ציפורן הופכות אותו לטיפול יעיל לכאבי שיניים.כדי להשתמש בשמן ציפורן, אתה יכול למרוח אותו ישירות על האזור הפגוע או לערבב אותו עם שמן נשא כמו שמן קוקוס או שמן זית.כדי להכין את התערובת, מערבבים שתיים או שלוש טיפות שמן ציפורן עם שתי כפיות משמן המנשא.טבלו כדור כותנה בתערובת ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאר אותו לכמה דקות ואז שטף את הפה שלך במים חמים.חזור על תהליך זה פעמיים ביום למשך מספר שבועות לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שימוש במי מלח

מי מלח הם תרופה יעילה לכאב שיניים.זה עוזר להפחית נפיחות וכאב באזור הפגוע.כדי להשתמש במי מלח, מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים.לשטוף את מי המלח בפה כמה דקות ואז לירוק אותם.חזור על תהליך זה פעמיים ביום למשך מספר ימים כדי לקבל הקלה מכאב שיניים.

שימוש בשום

לשום יש תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות חזקות שהופכות אותו לתרופה יעילה לכאבי שיניים.כדי להשתמש בשום, לרסק כמה שיני שום ומערבבים אותו עם מעט מים להכנת משחה.החל את העיסה על האזור הפגוע והשאיר אותו למשך מספר דקות.יש לשטוף את הפה שלך במים חמים וחזור על תהליך זה פעמיים ביום למשך מספר ימים כדי לקבל הקלה מהכאב.

שימוש בצל

בצל הוא תרופה טבעית נוספת לכאבי שיניים.התכונות האנטיבקטריאליות והאנטי דלקתיות של הבצל הופכות אותו לטיפול יעיל לכאבי שיניים.כדי להשתמש בצל, חתוך פרוסת בצל והניח אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך חמש דקות ואז שטפו את הפה במים חמים.חזור על תהליך זה פעמיים ביום למשך מספר ימים כדי לקבל הקלה מהכאב.

סיכום

הסעדים של סבתא לכאבי שיניים הם חלק מהטיפולים העתיקים והיעילים ביותר למצב נפוץ זה.משמן ציפורן ומי מלח ועד שום ובצל, תרופות טבעיות אלה יכולות לספק הקלה מהכאב ואי הנוחות של כאב שיניים.סעדים אלה בטוחים לשימוש וניתן להשתמש בהם בנוסף לטיפולים מסורתיים יותר לכאבי שיניים.

שאלות נפוצות

כמה זמן עלי להשתמש בתרופות טבעיות לכאב שיניים?

עדיף להשתמש בתרופות טבעיות לכאבי שיניים למשך מספר שבועות כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר.עם זאת, אם הכאב נמשך יותר מכמה שבועות, עדיף לראות רופא שיניים להערכה וטיפול נוסף.

האם תרופות טבעיות בטוחות לשימוש?

כן, תרופות טבעיות לכאבי שיניים בדרך כלל בטוחים לשימוש.עם זאת, אם אתה בהריון, הנקה או שיש לך מצב בריאותי אחר, עדיף להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו.בנוסף, חשוב להשתמש בתרופות אלה כפי שהופנו כדי להימנע מכל השפעות שליליות.

הסעדים של סבתא לכאבי שיניים יכולים לספק הקלה מהכאב ואי הנוחות של מצב זה.משמן ציפורן ומי מלח ועד שום ובצל, תרופות טבעיות אלה בטוחות לשימוש וניתן להשתמש בהן בנוסף לטיפולים מסורתיים יותר לכאבי שיניים. wikipedia.org מספק מידע נוסף על 24 תרופות סבתות טבעיות ושימושיות לכאב שיניים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן