דף הבית » תרופות סבתא » 24 תרופות סבתות אמינות ומומלצות לדלקת עיניים נגיפיות
daadaddaddaa daddaaddaa ddeddaddaa ddeddedcdaddaa dcddcdadaa dad

24 תרופות סבתות אמינות ומומלצות לדלקת עיניים נגיפיות

הסעדים של סבתא לדלקת עיניים נגיפיות

דלקת עיניים נגיפיות יכולה להיות מצב מאוד לא נוח ולעתים קרובות כואב, ויכול להיות קשה לדעת כיצד לטפל בזה.למרבה המזל, סבתות ברחבי העולם משתמשות במגוון תרופות כדי לעזור להקל על הסימפטומים של דלקת עיניים נגיפיות במשך דורות.החל בתה צמחים ועד קומפרסים קרים, ישנם מגוון של תרופות טבעיות שיכולות לעזור להרגיע ולהפחית את אי הנוחות של דלקת העיניים.להלן 24 תרופות סבתות אמינות ומומלצות לדלקת עיניים נגיפיות.

תה צמחי מרפא

תה צמחי מרפא הם דרך נהדרת לעזור להקל על הסימפטומים של דלקת עיניים נגיפיות.חלק מהתה היעיל ביותר לדלקת עיניים כוללים עיניים, קמומיל ושומר.עיניים היא תרופה צמחית נפוצה המסייעת להפחתת הדלקת ולשפר את חדות הראייה.קמומיל הוא עשב מרגיע שעוזר להרגיע ולהפחית דלקת.שומר הוא עשב המסייע להפחתת מאמץ העיניים ולשפר את הראייה.פשוט תלול כפית העשב שנבחר במים רותחים למשך 10 דקות, מסננים ושותים.

קומפרסים קרים

שימוש בקומפרסים קרים הוא דרך יעילה להפחתת אי הנוחות של דלקת עיניים נגיפיות.קומפרסים קרים עוזרים להפחתת הדלקת, להרגיע את האזור ולהפחית את אי הנוחות.כל שעליך לעשות הוא להשרות מטלית כביסה נקייה במים קרים ומרחי אותו על האזור הפגוע למשך 10 דקות בכל פעם, מספר פעמים ביום.

טיפ מועיל

לקבלת הקלה מרגיעה וקירור נוספת, נסה להוסיף כמה טיפות של שמן אתרי לבנדר או קמומיל על הדחיסה הקרה לפני שתחיל אותו על האזור המושפע.זה יעזור להפחית דלקת, להרגיע את האזור ולספק הקלה נוספת.

פרוסות תפוחי אדמה גולמיות

פרוסות תפוחי אדמה גולמיות הן דרך נהדרת להפחית באופן טבעי את הדלקת ואי הנוחות הקשורים לדלקת עיניים נגיפיות.כל שעליך לעשות הוא לחתוך תפוח אדמה גולמי לפרוסות עבות ומרחי את הפרוסות על האזור הפגוע למשך 10 דקות בכל פעם, מספר פעמים ביום.פרוסות תפוחי האדמה יסייעו בהפחתת הדלקת ולהרגיע את אי הנוחות.

פרוסות מלפפון

מלפפונים הם בחירה תזונתית נהדרת עבור הסובלים מדלקת עיניים נגיפיות.הם אנטי דלקתיים טבעיים ויכולים לעזור להפחית דלקת ואי נוחות הקשורים למצב.כל שעליך לעשות הוא לחתוך מלפפון לפרוסות עבות ומרחי את הפרוסות על האזור הפגוע למשך 10 דקות בכל פעם, מספר פעמים ביום.

חלב

ניתן להשתמש בחלב כדי לסייע בהפחתת הדלקת ואי הנוחות הקשורים לדלקת עיניים נגיפיות.כל שעליך לעשות הוא להשרות כדור כותנה בחלב קר ומורח אותו על האזור המושפע למשך 10 דקות בכל פעם, מספר פעמים ביום.החלב הקר יעזור להפחית דלקת ולהרגיע את אי הנוחות.

דבש

דבש הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה כדי לסייע בהפחתת דלקת ואי נוחות הקשורים לדלקת עיניים נגיפיות.פשוט מערבבים כפית דבש עם כוס מים חמים ולהשרות כדור כותנה בתערובת.החל את כדור הכותנה הספוג על האזור המושפע למשך 10 דקות בכל פעם, מספר פעמים ביום.הדבש יעזור להפחית דלקת ולהרגיע את אי הנוחות.

מי מלח SOAK

ניתן להשתמש במי מלח כדי לסייע בהפחתת דלקת ואי נוחות הקשורים לדלקת עיניים נגיפיות.פשוט מערבבים כפית מלח לכוס מים חמים ולהשרות כדור כותנה בתערובת.החל את כדור הכותנה הספוג על האזור המושפע למשך 10 דקות בכל פעם, מספר פעמים ביום.מי המלח יסייעו להפחתת הדלקת ולהרגיע את אי הנוחות.

שמן קמומיל

שמן קמומיל הוא תרופה טבעית נהדרת לדלקת עיניים נגיפיות.זהו אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית דלקת ואי נוחות הקשורים למצב.פשוט מערבבים כמה טיפות שמן קמומיל עם כפית שמן זית ומורחים אותו על האזור הפגוע למשך 10 דקות בכל פעם, מספר פעמים ביום.שמן הקמומיל יסייע בהפחתת הדלקת ולהרגיע את אי הנוחות.

אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית נהדרת לדלקת עיניים נגיפיות.זהו אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית דלקת ואי נוחות הקשורים למצב.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית של ג’ל אלוורה עם כוס מים חמים ולהשרות כדור כותנה בתערובת.החל את כדור הכותנה הספוג על האזור המושפע למשך 10 דקות בכל פעם, מספר פעמים ביום.אלוורה תעזור להפחית דלקת ולהרגיע את אי הנוחות.

חלק 2: 24 תרופות סבתות אמינות ומומלצות לדלקת עיניים ויראלית

10.ארניקה

ארניקה הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל דלקת עיניים.זהו אנטי דלקתי טבעי וניתן ליישם אותו באופן אקטואלי כדי להפחית את האדמומיות והנפיחות.ניתן ליטול אותו דרך הפה בצורה תוספה או כתה כדי לספק הקלה נוספת.

11.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא אנטי דלקתי חזק שניתן ליישם ישירות על האזור המושפע.זה יכול להפחית אדמומיות ונפיחות, וזה גם קרם לחות יעיל שיכול לעזור במניעת גירוי נוסף.זוהי תרופה עדינה שניתן להשתמש בה בבטחה אפילו על העור הרגיש ביותר.

12.דבש

דבש הוא אנטי דלקתי טבעי שניתן להשתמש בו גם לטיפול בדלקת עיניים נגיפיות.זהו קרם לחות יעיל שיכול לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות.ניתן ליישם דבש ישירות על האזור הפגוע, או שניתן לקחת אותו דרך הפה בצורה תוספה כדי לספק הקלה נוספת.

13.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקת טבעי המשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל דלקת בעיניים.ניתן ליטול אותו דרך הפה בצורה תוספה או כתה כדי לספק הקלה נוספת.ניתן ליישם אותו גם באופן אקטואלי כדי להפחית אדמומיות ונפיחות.

14.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא אנטי דלקתי חזק שניתן להשתמש בו לטיפול בדלקת עיניים נגיפיות.ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי להפחתת אדמומיות ונפיחות, וזה גם קרם לחות יעיל שיכול לעזור במניעת גירוי נוסף.זוהי תרופה עדינה שניתן להשתמש בה בבטחה אפילו על העור הרגיש ביותר.

15.קמומיל

קמומיל הוא אנטי דלקתי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בדלקת עיניים נגיפיות.ניתן ליטול אותו דרך הפה בצורה תוספה או כתה כדי לספק הקלה נוספת.ניתן ליישם אותו גם באופן אקטואלי כדי להפחית אדמומיות ונפיחות.

16.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא אנטי דלקתי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בדלקת עיניים נגיפיות.ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי להפחתת אדמומיות ונפיחות, וזה גם קרם לחות יעיל שיכול לעזור במניעת גירוי נוסף.זוהי תרופה עדינה שניתן להשתמש בה בבטחה אפילו על העור הרגיש ביותר.

17.תה ירוק

תה ירוק הוא אנטי דלקתי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בדלקת עיניים נגיפיות.ניתן ליטול אותו דרך הפה בצורה תוספה או כתה כדי לספק הקלה נוספת.ניתן ליישם אותו גם באופן אקטואלי כדי להפחית אדמומיות ונפיחות.

18.אלוורה

אלוורה הוא אנטי דלקת חזק שניתן להשתמש בו לטיפול בדלקת עיניים נגיפיות.ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי להפחתת אדמומיות ונפיחות, וזה גם קרם לחות יעיל שיכול לעזור במניעת גירוי נוסף.זוהי תרופה עדינה שניתן להשתמש בה בבטחה אפילו על העור הרגיש ביותר.

19.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אנטי דלקתי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בדלקת עיניים נגיפיות.ניתן ליטול אותו דרך הפה בצורה תוספה או כתה כדי לספק הקלה נוספת.ניתן ליישם אותו גם באופן אקטואלי כדי להפחית אדמומיות ונפיחות.

20.שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס הוא אנטי דלקת חזק שניתן להשתמש בו לטיפול בדלקת עיניים נגיפיות.ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי כדי להפחית את האדמומיות והנפיחות, וזה גם קרם לחות יעיל שיכול לעזור לכיווןלא גירוי נוסף.זוהי תרופה עדינה שניתן להשתמש בה בבטחה אפילו על העור הרגיש ביותר.

21.שמן מנטה

שמן מנטה מנטה הוא אנטי דלקתי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בדלקת עיניים נגיפיות.ניתן ליטול אותו דרך הפה בצורה תוספה או כתה כדי לספק הקלה נוספת.ניתן ליישם אותו גם באופן אקטואלי כדי להפחית אדמומיות ונפיחות.

22.רוזמרין

רוזמרין הוא אנטי דלקתי טבעי

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן