דף הבית » תרופות סבתא » 24 תרופות משקמות ונפלאות של סבתא לשיעול בצל
daadaddaddaa dedadadeddaa ddadadcdddaa dadc daddaad dcdaddaddc

24 תרופות משקמות ונפלאות של סבתא לשיעול בצל

שיעול יכול להוות סימפטום בעייתי של מחלות רבות, ולעתים יכול להימשך ימים או שבועות.אבל, רבים מאיתנו לא יודעים שיש תרופות טבעיות לשיעול שסבתותינו נהגו להעסיק, ורבות מהן הועברו לאורך דורות.בצל הוא תרופה אחת כזו שהיא פשוטה וקלה להכנה בבית, והיא אחת הסעדים המשקמים והנפלאים ביותר של סבתא לשיעול בצל.

מהו שיעול בצל?

שיעול בצל הוא כאשר אדם חווה שיעול יבש ומעצבן הנגרם על ידי זיהום בדרכי הנשימה העליונות.השיעול מלווה בדרך כלל בכאבי גרון ויכול להיות מלווה בגודש בסינוסים.

סעדות סבתות לשיעול בצל

סבתות השתמשו בתרופות פשוטות וטבעיות לטיפול בשיעול בצל במשך דורות.להלן כמה מהתרופות המשקמות והנפלאות ביותר לשיעול בצל בהן השתמשו סבתות במהלך השנים:

  • כפית דבש וכפית מיץ לימון טרי מעורבב עם כף מיץ בצל יכול לעזור להרגיע את כאב הגרון ולהפחית את חומרת השיעול.
  • כפית מיץ בצל טרי מעורבב עם כפית דבש יכולה לעזור להפחית את גירוי הגרון.
  • תערובת של חלקים שווים של מיץ בצל טריים וחומץ תפוחים יכול לעזור להפחית את חומרת השיעול ולהרגיע את הגרון.
  • תערובת של חלקים שווים של מיץ בצל טריים ודבש יכולה לעזור להפחית את גירוי הגרון ולהפחית את חומרת השיעול.
  • כפית מיץ בצל טרי מעורבב עם כף דבש יכולה לעזור להפחית את חומרת השיעול.
  • תערובת של חלקים שווים של מיץ בצל טריים ודבש יכולה לעזור להפחית את גירוי הגרון ולהפחית את חומרת השיעול.
  • כף מיץ בצל מעורבב עם כף דבש יכולה לעזור להפחית את חומרת השיעול ולהרגיע את הגרון.
  • כפית מיץ בצל טרי מעורבב עם כף דבש יכולה לעזור להפחית את חומרת השיעול ולהרגיע את הגרון.
  • כפית מיץ בצל טרי מעורבב עם כפית דבש יכולה לעזור להפחית את גירוי הגרון.
  • תערובת של חלקים שווים של מיץ בצל טריים וחומץ תפוחים יכול לעזור להפחית את חומרת השיעול ולהרגיע את הגרון.

טיפ מועיל

לפני שתשתמש באחת מהתרופות הללו, חשוב להיות בטוח שהבצל טרי ולא מתחיל להתקלקל.בצל מפונק יכול להיות רעיל, ולכן חשוב לבדוק את הבצל לפני השימוש בו.

תרופות אלה פשוטות וקלות להכנה בבית וניתן להשתמש בהן כדי לספק הקלה משיעול בצל.עם זאת, אם השיעול נמשך, חשוב לפנות לטיפול רפואי מכיוון שזה יכול להיות סימן למצב בסיסי חמור יותר.

עוד תרופות לשיעול בצל

שיעול בצל יכול להיות סימפטום בעייתי של הצטננות הנפוצה או אפילו זיהום חמור יותר.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות ששימשו במשך מאות שנים שהועברו מדור לדור.להלן 24 תרופות משקמות ונפלאות נוספות לשיעול בצל.

תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר יכול להיות תרופה נהדרת לשיעול בצל.לג’ינג’ר תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בגרון והחזה.להכנת התה, הוסף שתי כפיות של ג’ינג’ר מגורד טרי לכוס מים רותחים.תלול במשך חמש דקות ואז להמתיק דבש או סוכר.שתו פעם או פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

דבש ולימון

דבש ולימון הוא תרופה מסורתית נוספת לשיעול בצל.הידוע כי השילוב של דבש ולימון עוזר להרגיע את הגרון ולהפחית את הדלקת.להכנת התערובת, מערבבים כף דבש אחת וכף אחת של מיץ לימון סחוט טרי לכוס מים חמים.שתו תערובת זו פעם או פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מרק שום

מרק שום הוא תרופה פופולרית נוספת לשיעול בצל.לשום יש אנטיבקטריאלי טבעי Aתכונות אנטי -ויראליות ND שיכולות לעזור להפחית את חומרת השיעול.להכנת המרק, הוסף כוס אחת של שום קצוץ לסיר מים רותחים.מבשלים במשך עשרים דקות ואז מסננים את השום.הוסף קמצוץ מלח ופלפל לפי הטעם וליהנות.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה מסורתית נוספת לשיעול בצל.חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולהפחית את הסימפטומים.להכנת התערובת, מערבבים שתי כפות חומץ סיידר תפוחים עם כף דבש אחת וכוס מים חמים.שתו תערובת זו פעם או פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא תרופה טבעית לשיעול בצל.לפלפל קאיין יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בגרון והחזה.כדי להכין את התערובת, מערבבים כפית אחת של פלפל קאיין עם כף דבש אחת וכוס מים חמים.שתו תערובת זו פעם או פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחיות הן תרופה פופולרית נוספת לשיעול בצל.עשבי תיבול כמו טימין, אורגנו ואקליפטוס הם בעלי תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את חומרת השיעול.כדי להכין את התערובת, מערבבים כפית אחת של כל עשב עם כוס מים רותחים.תלול במשך חמש דקות ואז מתאמץ את עשבי התיבול.שתו תערובת זו פעם או פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיח חרדל

טיח חרדל הוא תרופה מסורתית לשיעול בצל.לחרדל יש תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את חומרת השיעול.להכנת הטיח, מערבבים שתי כפות אבקת חרדל עם כף מים אחת.מורחים את התערובת על חתיכת בד ומניחים אותה על החזה.צא למשך שלושים דקות ואז הסר.

חלב שקדים

חלב שקדים הוא תרופה נהדרת לשיעול בצל.חלב שקדים מכיל שומנים בריאים, חלבונים וויטמינים שיכולים לעזור להפחית את חומרת השיעול.כדי להכין את התערובת, מערבבים כוס חלב שקדים עם כף דבש אחת.שתו תערובת זו פעם או פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מסקנה

שיעול בצל יכול להיות סימפטום בעייתי של הצטננות הנפוצה או אפילו זיהום חמור יותר.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות ששימשו במשך מאות שנים שהועברו מדור לדור.מתה ג’ינג’ר ועד חלב שקדים, 24 הסעדים המשקמים והסבתא הנפלאה הללו לשיעול בצל יכולים לספק הקלה למקרים קלים עד מתונים של שיעול בצל.

שאלות נפוצות

מהן כמה תרופות לשיעול בצל?

ישנם מגוון תרופות לשיעול בצל כולל תה ג’ינג’ר, דבש ולימון, מרק שום, חומץ תפוחים, פלפל קאיין, תרופות צמחים, טיח חרדל וחלב שקדים.

באיזו תדירות עלי לשתות את התרופות לשיעול בצל?

מומלץ לשתות את התרופות לשיעול בצל פעם או פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

סיכום

שיעול בצל יכול להיות סימפטום בעייתי של הצטננות הנפוצה או אפילו זיהום חמור יותר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן