דף הבית » תרופות סבתא » 24 תרופות מיושנות ובטוחות ויעילות עבור TARTAR בשיניים
daadaddaddaa dedddadaddaa dddddddaa dddaddcddaa daddda tartar

24 תרופות מיושנות ובטוחות ויעילות עבור TARTAR בשיניים

מה זה טרטר?

TARTAR, המכונה גם חישוב שיניים, הוא צורה מוקשה של לוחית המצטברת על שיניים לאורך זמן.אבנית יכולה לגרום למגוון בעיות בריאות הפה, כולל מחלות חניכיים, חללים ונשימה רעה.אם לא מטופלים, זה יכול להוביל לאובדן שיניים ולבעיות בריאותיות חמורות אחרות.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות מיושנות ובטוחות ויעילות שיעזרו להסיר אבנית ולשמור על בריאות השיניים.

24 תרופות מיושנות ובטוחות ויעילות עבור אבנית בשיניים

1.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא שחיקה טבעית שיכולה לעזור בהסרת אבנית ולהשאיר את השיניים מרגישות נקייה וחלקות.כל שעליך לעשות הוא לערבב 1 כפית סודה לשתייה עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על השיניים שלך ושפשף בעדינות למשך 2 דקות.יש לשטוף במים ולחזור 2-3 פעמים בשבוע.

2.מי חמצן

מי חמצן הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור בהסרת הצטברות הטרטר על השיניים שלך.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלק אחד מי חמצן עם 3 חלקים מים ולשטוף את התערובת בפה למשך 1-2 דקות.ירק את התערובת ושטוף את הפה שלך במים.

3.שטיפת מי מלח

מי מלח הם חומר חיטוי טבעי ויכולים לעזור בהוצאת אבנית מהשיניים שלך.כל שעליך לעשות הוא לערבב 1 כפית מלח בכוס מים חמים ולשטוף את התערובת בפה למשך 1-2 דקות.ירק את התערובת ושטוף את הפה שלך במים.

4.מיץ לימון

מיץ לימון הוא חומצה טבעית ויכול לעזור בהוצאת אבנית מהשיניים.כל שעליך לעשות הוא לערבב 1 כף ממיץ לימון סחוט טרי עם 2 כפות מים ושוטף את התערובת בפה למשך 1-2 דקות.ירק את התערובת ושטוף את הפה שלך במים.

5.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור בהוצאת אבנית מהשיניים שלך.כל שעליך לעשות הוא לערבב 1 כף של חומץ תפוחים עם 2 כפות מים ושחרר את התערובת בפה למשך 1-2 דקות.ירק את התערובת ושטוף את הפה שלך במים.

6.קליפת תפוז

קליפת תפוז היא שוחקת טבעית ויכולה לעזור בהוצאת טרטר מהשיניים שלך.כל שעליך לעשות הוא לשפשף את החלק הפנימי של קליפת כתום על השיניים למשך 1-2 דקות.יש לשטוף במים ולחזור 2-3 פעמים בשבוע.

7.משיכת שמן קוקוס

משיכת שמן קוקוס היא תרגול איורוודי עתיק שיכול לעזור בהוצאת אבנית מהשיניים שלך.כל שעליך לעשות הוא לשטוף 1 כף שמן קוקוס בפה למשך 15-20 דקות ולירוק את התערובת.יש לשטוף את הפה שלך במים וחזור על 2-3 פעמים בשבוע.

8.עלי גויאבה

עלי גויאבה הם חומר חיטוי טבעי ויכולים לעזור בהוצאת אבנית מהשיניים שלך.פשוט ללעוס כמה עלי גויאבה למשך 1-2 דקות.ירק את העלים ושטוף את הפה שלך במים.

9.ציפורן

ציפורן הם חיטוי טבעי ויכולים לעזור בהוצאת טרטר מהשיניים שלך.כל שעליך לעשות הוא לערבב 1 כפית של שיני קרקע עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על השיניים שלך ושפשף בעדינות למשך 2 דקות.יש לשטוף במים ולחזור 2-3 פעמים בשבוע.

10.עלים נאים

עלי נם הם חיטוי טבעי ויכולים לעזור בהוצאת אבנית מהשיניים שלך.כל שעליך לעשות הוא ללעוס כמה עלים נאים למשך 1-2 דקות.ירק את העלים ושטוף את הפה שלך במים.

11.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור בהוצאת אבנית מהשיניים שלך.כל שעליך לעשות הוא לערבב 1 כפית שמן עץ התה עם 2 כפות מים ושחרר את התערובת בפה למשך 1-2 דקות.ירק את התערובת ושטוף את הפה שלך במים.

12.אבקת כורכום

אבקת כורכום היא חיטוי טבעי ויכולה לעזור בהוצאת אבנית מהשיניים שלך.כל שעליך לעשות הוא לערבב 1 כפית אבקת כורכום עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על השיניים שלך ושפשף בעדינות למשך 2 דקות.יש לשטוף במים ולחזור 2-3 פעמים בשבוע.

13.פחם מופעל

פחם מופעל

תרופות צמחיות עבור אבנית על שיניים

תרופות צמחי מרפא שימשו במשך מאות שנים לטיפולמגוון מחלות, וטרטר על השיניים אינו יוצא מן הכלל.ניתן להשתמש בתרופות צמחיות כדי לסייע בהפחתת הצטברות הטרטר ולשפר את בריאות השיניים.

תה ירוק

שתיית תה ירוק יכולה לעזור להפחית את הטרטר בשיניים.תה ירוק מכיל פוליפנולים, בעלי תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון.תכונות אלה יכולות לעזור להפחית את החיידקים והצטברות הפלאק, וכתוצאה מכך פחות אבנית על השיניים.

ציפורן

ציפורן היא תרופה צמחית נוספת שיכולה לעזור להפחית את הטרטר בשיניים.ציפורן מכיל יוגנול, המסייע בהפחתת חיידקים בפה ויכול לעזור להפחית את הצטברות הלוח והטרטר.ניתן להשתמש בציפורן במגוון צורות, כמו תה, שמן או אבקה.

תרופות ביתיות עבור אבנית על שיניים

תרופות ביתיות הן דרך קלה וחסכונית לעזור להפחית את הטרטר בשיניים.ישנם מגוון של תרופות ביתיות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בהפחתת הצטברות הטרטר, כולל סודה לשתייה, חומץ תפוחים וחמצן מי חמצן.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה ביתית נפוצה לטרטר על השיניים.סודה לשתייה שוחקת מעט ויכולה לעזור בהסרת הצטברות הלוח והטרטר.כדי להשתמש בסודה לשתייה, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם כמות קטנה של מים ליצירת משחה.החל את העיסה על השיניים שלך ומבריש בעדינות למשך שתי דקות.יש לשטוף היטב ולחזור על פעמיים עד פעמיים בשבוע.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית נוספת לטרטר על השיניים.חומץ תפוחים הוא חומצי ועוזר לשחרר את הצטברות הפלאק והטרטר.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, דלל כפית אחת של חומץ תפוחים בכוס מים אחת.לשטוף את הפיתרון בפה שלך למשך 30 שניות, ואז שוטפים במים.חזור על פעמיים עד שלוש בשבוע.

סיכום

TARTAR על שיניים יכול להיות קשה להסרה, אך בעזרת תרופות צמחי מרפא ובית, ניתן להפחית את הצטברות הטרטר ולשפר את בריאות השיניים שלך.תרופות צמחיות, כמו תה ירוק וציפורן, יכולות לעזור להפחית חיידקים והצטברות פלאק.תרופות ביתיות, כמו סודה לשתייה וחומץ תפוחים, יכולים לעזור לשחרר את הצטברות הלוח והטרטר.בשימוש קבוע, תרופות אלה יכולות לעזור להפחית את הטרטר בשיניים.

שאלות נפוצות

מה זה אבנית על שיניים?

טרטר על השיניים הוא מרבט קשה, צהבהב-חום, הנוצר על השיניים.הטרטר מורכב מחיידקים, מינרלים ופסולת ויכול לגרום לעששת ומחלות חניכיים אם הם לא מטופלים.

באיזו תדירות עלי להשתמש בתרופות ביתיות עבור אבנית על שיניים?

יש להשתמש בתרופות ביתיות, כמו סודה לשתיה וחומץ תפוחים, פעמיים עד שלוש בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן