דף הבית » תרופות סבתא » 24 תרופות אורגניות ונפלאות
daadaddaddaa dddaddadddaa ddadadcdddaa

24 תרופות אורגניות ונפלאות

הסעדים של סבתא: הרפואה האלטרנטיבית של הטבע

סבתות ברחבי העולם מספקות למשפחותיהן מגוון תרופות וטיפולים טבעיים במשך מאות שנים.מריפוי עשבי תיבול ותבלינים ועד סבונים וקרמים ביתיים, תרופות אלה שימשו לקידום בריאות ורווחה.הסעדים של סבתא הם אלטרנטיבות יעילות, טבעיות ובטוחות לרפואה המסורתית.להלן 24 תרופות אורגניות ונפלאות של סבתא שניתן להשתמש בהן כדי לשפר את בריאותך ורווחתך.

1.דבש

דבש הוא חומר מתוק ודביק המיוצר על ידי דבורים מצוף הפרחים.זה שימש במשך מאות שנים כתרופה למחלות שונות, כולל גרון כאב, הצטננות ואלרגיות.ניתן להשתמש בדבש כדי להמתיק משקאות, להפיץ על כוסית, או להילקח עם מים חמים ולימון כדי לשפר את העיכול.יש לו תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים מיוצר מתסיסה של תפוחים.זהו אנטיביוטיקה חזקה וחיטוי העשיר בוויטמינים ובמינרלים.ניתן להשתמש בחומץ תפוחים לטיפול בהצטננות, כאב גרון ואינן עיכול.זה יכול לשמש גם כטונר פנים כדי לעזור להפחית את האקנה והקמטים.

טיפ ייחודי

כדי לעזור בעיכול, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ושתות לפני כל ארוחה.

3.שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית חזקה שיכולה לעזור להילחם בזיהום ולהפחית את הדלקת.זה יכול לשמש לטיפול בהצטננות, שיעול וגרון כאב.ניתן להשתמש בשום גם להפחתת לחץ הדם הגבוה ורמות הכולסטרול.ניתן לצרוך אותו גולמי, מבושל או לקחת אותו בצורה תוספה.

4.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא מרכיב נפוץ במנות רבות, והוא משמש במשך מאות שנים כתרופה טבעית להצטננות ולמחלות אחרות.ג’ינג’ר יכול לעזור להפחית דלקת, בחילה וכאב.ניתן לצרוך אותו גולמי, מבושל או לקחת אותו בצורה תוספה.

5.כורכום

כורכום הוא תבלין צהוב בהיר ששימש במשך מאות שנים בהודו כתרופה טבעית למחלות שונות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות חזקות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.זה יכול לשמש גם לטיפול בהצטננות, שיעול וגרון כאב.ניתן לצרוך את הכורכום גולמי, לבושל או לקחת בצורה תוספה.

הסעדים של סבתא לאקנה

הסעדים של סבתא לאקנה יכולים להיות יעילים מאוד ולעתים קרובות הרבה יותר זולים ממוצרים ללא מרשם.להלן כמה מהתרופות הפופולריות ביותר של סבתא לאקנה:

  • חומץ תפוחים: חומץ תפוחים הוא תרופה של סבתא פופולרית לאקנה.ידוע שהוא מסייע בהפחתת האדמומיות והדלקת הקשורים לפריצות אקנה.לשימוש, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם שתי כפות מים.החל על האזור הפגוע בכדור כותנה ותן לו לשבת 15 דקות לפני השטיפה.
  • דבש וקינמון: דבש וקינמון הם עוד תרופה של סבתא פופולרית לאקנה.השילוב של דבש וקינמון ידוע כמסייע בהפחתת אדמומיות ודלקת.לשימוש, מערבבים כף דבש אחת עם כפית קינמון אחת ומורחים על האזור הפגוע.תן לזה לשבת 10-15 דקות לפני השטיפה.
  • מיץ לימון: מיץ לימון הוא התרופה של סבתא גדולה לאקנה.ידוע כי חומצת לימונית במיץ לימון מסייעת בהפחתת אדמומיות ודלקת.לשימוש, מערבבים כף אחת של מיץ לימון עם שתי כפות מים.החל על האזור הפגוע בכדור כותנה ותן לו לשבת 15 דקות לפני השטיפה.
  • עגבניות: עגבניות הן תרופה נוספת של סבתא פופולרית לאקנה.ידוע כי הליקופן בעגבניות מסייע בהפחתת אדמומיות ודלקת.לשימוש, מועכים עגבנייה ומורחים את המיץ על האזור הפגוע.תן לזה לשבת 15 דקות לפני השטיפה.

אלה רק כמה מהסבתות הרבותתרופות לאקנה.אם אתה מחפש דרך טבעית יותר להתייחס לאקנה שלך, נסה את הסעדים האלה.

הסעדים של סבתא לקור ושפעת

הסעדים של סבתא לקור ושפעת יכולים להיות יעילים מאוד ולעתים קרובות הרבה יותר זולים ממוצרים ללא מרשם.להלן כמה מהתרופות הפופולריות ביותר של סבתא לקור ושפעת:

  • שום: שום הוא התרופה של סבתא פופולרית לקור ושפעת.ידוע שהוא מסייע בהפחתת תסמיני הקור והשפעת.לשימוש, מועכים שיני שום או שתיים של שום והוסיפו אותו לכוס מים חמים.שתו תה זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
  • תה ג’ינג’ר: תה ג’ינג’ר הוא תרופה נוספת של סבתא פופולרית לקור ושפעת.התכונות האנטי-דלקתיות והאנטי-ויראליות של ג’ינג’ר ידועות כמסייעות בהפחתת תסמיני הקור והשפעת.לשימוש, מגרדים כפית אחת של ג’ינג’ר טרי והוסיפו אותו לכוס מים חמים.תן לזה תלול למשך 10 דקות לפני השתייה.
  • כורכום: כורכום הוא התרופה של סבתא גדולה לקור ושפעת.ידוע כי התכונות האנטי-דלקתיות והאנטי-ויראליות של הכורכום מסייעות בהפחתת תסמיני הקור והשפעת.לשימוש, הוסף כפית כורכום אחת לכוס מים חמים.תן לזה תלול למשך 10 דקות לפני השתייה.
  • דבש ולימון: דבש ולימון הם תרופה של סבתא פופולרית נוספת לקור ושפעת.השילוב של דבש ולימון ידוע כמסייע בהפחתת תסמיני הקור והשפעת.לשימוש, מערבבים כף דבש אחת עם כף אחת של מיץ לימון סחוט טרי והוסיפו לכוס מים חמים.תן לזה תלול למשך 10 דקות לפני השתייה.

אלה רק כמה מהתרופות הרבות של סבתא לקור ושפעת.אם אתה מחפש דרך טבעית יותר לטפל בתסמיני הקור והשפעת שלך, נסה את הסעדים האלה.

הסעדים של סבתא לטיפול בעור

התרופות של סבתא לטיפול בעור יכולות להיות יעילות מאוד ולעתים קרובות הרבה יותר נוחות מאשר מוצרים ללא מרשם.להלן כמה מהתרופות הפופולריות ביותר של סבתא לטיפול בעור:

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן