דף הבית » תרופות סבתא » 24 ללא מרשם ותרופות מבוססות חוויה לסחרחורת
dcdcd dedadadd ddaadaddaddaa dedddadaddaa ddddd dcdaddadd

24 ללא מרשם ותרופות מבוססות חוויה לסחרחורת

סחרחורת: 24 ללא מרשם ותרופות מבוססות חוויה

סחרחורת היא תלונה נפוצה ויכולה להיגרם על ידי מגוון מצבים רפואיים או פשוט מחוסר שינה, התייבשות או לחץ.זה יכול לנוע בין קל לחמור, ויכול להיות מלווה בתסמינים אחרים כמו בחילה, הזעה או ראייה מטושטשת.בעוד שמקרים מסוימים של סחרחורת יכולים להיות רציניים ודורשים טיפול רפואי, ניתן לנהל רבים באמצעות תרופות ללא מרשם וניסיון.להלן 24 תרופות שיכולות לעזור להקל על הסחרחורת שלך.

H2: תרופות ללא מרשם

כאשר מתמודדים עם סחרחורת קלה עד בינונית, תרופות ללא מרשם יכולות להיות אפשרות מועילה.להלן כמה תרופות שתוכלו לקנות ללא מרשם רופא.

  • ג’ינג’ר: נמצא כי ג’ינג’ר יעיל בהפחתת בחילות וסחרחורת.ניתן לקחת אותו בצורת קפסולה, או שתוכלו להכין תה ג’ינג’ר על ידי פרוסות תלולות של שורש ג’ינג’ר טרי במים חמים למשך 10 דקות.
  • ויטמין B6: ידוע כי ויטמין B6 מסייע בהפחתת תסמיני סחרחורת.ניתן ליטול אותו דרך הפה, וזמין גם בצורה הניתנת להזרקה.
  • טלאי מחלת תנועה: טלאים אלה ממוקמים מאחורי האוזן ויכולים לעזור להפחית את תסמיני מחלת התנועה העלולים לגרום לסחרחורת.
  • אנטיהיסטמינים: אנטיהיסטמינים כמו Meclizine ו- Dimenhydrinate יכולים להועיל בהפחתת סחרחורת, מכיוון שהם יכולים לעזור להפחית את תסמיני האלרגיות שיכולות להיות סיבה לסחרחורת.
  • אצטמינופן: אצטמינופן יכול לסייע בהפחתת כאב ודלקת, שיכולים לעזור להפחית את תסמיני הסחרחורת.

H2: תרופות מבוססות ניסיון

בנוסף לתרופות ללא מרשם, ישנם כמה תרופות שניתן לעשות בבית כדי לעזור להפחית את הסחרחורת.

  • מים שתייה: התייבשות יכולה לרוב לגרום לסחרחורת, ולכן שתיית הרבה מים יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים.
  • לאכול משהו: לאכול משהו, גם אם זה רק כמה קרקרים, יכול לעזור להפחית את הסחרחורת הנגרמת כתוצאה מסוכר בדם נמוך.
  • קבלת אוויר צח: לצאת החוצה ולנשום אוויר צח יכול לעזור להפחית את הסחרחורת הנגרמת כתוצאה מהיותה בחלל מחניק או סגור.
  • מנוחה: נקיטת מנוחה ושכיבה יכולה לעזור להפחית תסמינים של סחרחורת קלה.
  • הימנעות מאלכוהול וקפאין: אלכוהול וקפאין יכולים גם לגרום להתייבשות, מה שעלול להחמיר את הסחרחורת.

H3: טיפ מועיל

אם אתה חווה סחרחורת קשה או מתמשכת, עדיף תמיד להתייעץ עם הרופא שלך.אמנם ללא מרשם ותרופות מבוססות ניסיון יכולות להועיל, אך תמיד יש להשתמש בהן בשילוב עם ייעוץ רפואי.

שיקום שיווי משרד

שיקום שיקומי שיק הוא סוג של פיזיותרפיה שנועדה להפחית או לחסל סחרחורת.הוא מתמקד בשיפור האיזון, התיאום והכוח.התרגילים מותאמים לכל פרט ועשויים לכלול תנועות ראש, צוואר ועיניים.תנועות אלה עוזרות לעורר את המערכת הווסטיבולרית, האחראית לאיזון ומודעות מרחבית.שיקום ווסטיבולרי עשוי לכלול גם תרגילים ספציפיים לשיפור היציבה והאיזון.ניתן להשתמש בסוג זה של טיפול לטיפול בצורות שונות של סחרחורת, כולל סחרחורת, סחרחורת פרוקסיזמית שפירה (BPPV) ומחלת מניאר.

תרופות

תרופות מסוימות עשויות לעזור להפחית את הסחרחורת.אלה כוללים אנטיהיסטמינים ותרופות נגד חרדה.אנטיהיסטמינים יכולים לעזור להפחית את תסמיני הסחרחורת, בעוד שתרופות נגד חרדה עשויות לעזור להפחית את תסמיני החרדה שיכולים לתרום לסחרחורת.תרופות מסוימות עשויות לעזור גם להפחית את הסימפטומים של מחלת Ménière.אם אתה נוטל תרופות כלשהן, חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח תרופות ללא מרשם.

תרופות צמחי מרפא

ניתן להשתמש גם בתרופות צמחי מרפא כדי לסייע בהפחתת סחרחורת.ג’ינג’ר שימש במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת בחילות ורטיגו.עשבי תיבול אחרים, כמו גינקו בילובה וסנט ג’ון וורט, מ ‘AY גם עוזר להפחית את תסמיני הסחרחורת.חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח תרופות צמחיות כלשהן, מכיוון שחלקם עשויים לקיים אינטראקציה עם תרופות אחרות.

אקופרסורה ודיקור

אקופרסורה ודיקור הם צורות של רפואה סינית שעשויות לעזור להפחית את הסחרחורת.אקופרסורה כוללת יישום לחץ על נקודות ספציפיות בגוף.זה יכול לעזור להפחית את הסימפטומים של בחילות ורטיגו.דיקור סיני כולל הכנסת מחטים לנקודות ספציפיות בגוף.שתי הטכניקות הללו עשויות לעזור להפחית את תסמיני הסחרחורת על ידי גירוי תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף.

שאלות נפוצות

מהן תופעות הלוואי של תרופות ללא מרשם ותרופות מבוססות חוויה לסחרחורת?

תופעות הלוואי של תרופות ללא מרשם וסחרחורות מבוססות חוויה ישתנו בהתאם לתרופה הספציפית.חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח תרופות ללא מרשם או תרופות צמחיות כדי להבטיח שהם בטוחים שתוכל לקחת.בדרך כלל נחשבים לאקופרסורה ודיקור סיני, אך חשוב לוודא שאתה עובד עם מתרגל מוסמך.

מסקנה

סחרחורת

היא סימפטום שכיח שיכול להיגרם על ידי מגוון מצבים בסיסיים.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות ללא מרשם וניסיון העשויות לעזור להפחית את הסימפטומים.אלה כוללים שיקום ווסטיבולרי, תרופות, תרופות צמחיות, ושטח דיקור.חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח תרופות ללא מרשם או תרופות צמחיות כדי להבטיח שהם בטוחים שתוכל לקחת.בדרך כלל נחשבים לאקופרסורה ודיקור סיני בטוחים, אך חשוב לוודא שאתה עובד עם מתרגל מוסמך.עם הטיפול הנכון, ניתן לנהל ולמזער את הסחרחורת.

לסיכום, ישנם מספר תרופות ללא מרשם וניסיון העשויות לעזור להפחית את תסמיני הסחרחורת.אלה כוללים שיקום ווסטיבולרי, תרופות, תרופות צמחיות, ושטח דיקור.חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח תרופות ללא מרשם או תרופות צמחיות כדי להבטיח שהם בטוחים שתוכל לקחת.בדרך כלל נחשבים לאקופרסורה ודיקור סיני בטוחים, אך חשוב לוודא שאתה עובד עם מתרגל מוסמך.עם הטיפול הנכון, ניתן לנהל ולמזער את הסחרחורת.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן