דף הבית » תרופות סבתא » 24 התרופות של סבתא נפלאה וחוויה על נזלת ואלע גרון
ddaadaddaddaa dadc daddaad dadadcdd dddddd dadc daddcdaa d

24 התרופות של סבתא נפלאה וחוויה על נזלת ואלע גרון

עונת הקרה והשפעת כאן, וזה אומר אפים נזלים וגרון כואב!סבתות חולקות את הסעדים שלהן במשך דורות, והנה 24 תרופות נפלאות ומבוססות על ניסיון שיעזרו לך לעבור את עונת הקור והשפעת.

1.מרק עוף

מרק עוף היה תרופה במשך מאות שנים, ויש מחקר לגיבוי זה.למרק עוף יש תכונות אנטי דלקתיות, והוא עוזר להפחית את ייצור הריר.זה יכול גם לעזור בפירוק גודש ולהרגיע כאב גרון.

2.דבש

דבש הוא מדכא שיעול טבעי ויכול לעזור להרגיע את כאב הגרון.יש לו גם תכונות אנטי דלקתיות ויכול לעזור להפחית את ייצור הריר ולהקל על העומס.אתה יכול לערבב דבש עם מים חמים ומיץ לימון או להוסיף אותו לתה.

טיפ ייחודי

אם יש לך כאב גרון, נסה להוסיף 1 כפית דבש וכפית חומץ תפוחים לספל מים חמים.זה יעזור לצבוע את גרונך ולהרגיע את הכאב.

3.גרגר מי מלח

גרגר מי מלח הוא אחד התרופות העתיקות ביותר לכאבי גרון.זה עוזר להפחית נפיחות ודלקת, וזה יכול לעזור בפירוק ריר וגודש.להכנת גרגר מים מלח, הוסף 1 כפית מלח לכוס מים חמים ומגרגר למשך 30 שניות.

4.שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא תרופה נהדרת לאף נזלת וכאבי גרון.הקיטור עוזר לדלל את הריר ולנקות את דרכי הנשימה.כדי לבצע שאיפת אדים, הרתיחו סיר מים והוסיפו כמה טיפות של שמנים אתרים, כמו שמן אקליפטוס או שמן מנטה.הניחו מגבת מעל הראש ושאפו את הקיטור למשך 10 דקות.

5.שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית ויכול לעזור להפחית נפיחות ודלקת.זה יכול לעזור גם לפרק ריר וגודש.כדי להשתמש בשום כתרופה, קוצצים כמה שיני שום והוסיפו אותם לכוס מים רותחים.תן לזה תלול למשך 10 דקות, ואז מסננים את הנוזל ושותים אותו.

6.ג’ינג’ר

לג’ינג’ר יש תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון ויכול לעזור להפחית נפיחות ודלקת.זה יכול לעזור גם לפרק ריר וגודש.כדי להשתמש בג’ינג’ר כתרופה, הוסף כמה פרוסות ג’ינג’ר לכוס מים רותחים ותן לו תלול למשך 10 דקות.מסננים את הנוזל ושותים אותו.

7.שמן אקליפטוס

לשמן אקליפטוס יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות ויכול לעזור להפחית נפיחות ודלקת.זה יכול לעזור גם לפרק ריר וגודש.כדי להשתמש בשמן אקליפטוס, הוסיפו כמה טיפות שמן לקערת מים חמים ושאפו את הקיטור למשך 10 דקות.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות שמן למפזר ולתת לו להתפזר בכל החדר.

8.קומפרס חם

קומפרס חם הוא תרופה נהדרת לכאבי גרון.החום עוזר להפחית נפיחות ודלקת, והוא יכול גם לעזור בפירוק הריר והגודש.כדי להכין קומפרס חם, משרים מטלית במים חמים ולהסתובב.הניחו את הבד על גרונכם למשך 10 דקות.

9.כורכום

לכורכום יש תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון ויכול לעזור להפחית נפיחות ודלקת.זה יכול לעזור גם לפרק ריר וגודש.כדי להשתמש בכורכום כתרופה, הוסף כפית אבקת כורכום לכוס חלב חם ושתה אותה.

10.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית נפיחות ודלקת.זה יכול לעזור גם לפרק ריר וגודש.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה, הוסף 1 כפית של חומץ תפוחים לספל מים חמים ושתה אותו.

הסבתות משתמשות זה מכבר תרופות צמחי מרפא לטיפול במגוון מחלות, כולל נזלת ואל כאב גרון.להלן 24 תרופות צמחי מרפא נפלאים ומבוססים על ניסיון שיכולים להציע הקלה מהנושאים הנפוצים הללו:

 • דבש: דבש הוא חיטוי טבעי וניתן להשתמש בו לצילום הגרון ולהפחתת דלקת וכאב.זהו גם מדכא שיעול טבעי.
 • ג’ינג’ר: ג’ינג’ר ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות, והוא יכול לעזור להפחית כאב ודלקת בגרון.זה יכול גם לעזור להפחית את חומרת השיעול.
 • שום: שום ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות, והוא יכול לעזור להפחית את הסימפטומים של כאב גרון.זה יכול גם לעזור להפחית את חומרת השיעול.
 • לימון: לימון הוא עיקרי טבעי, והוא יכול לעזור להפחית את כמות הריר בגרון ולהפחית את חומרת השיעול.
 • פלפל קאיין: פלפל קאיין ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות, והוא יכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת בגרון.זה יכול גם לעזור להפחית את חומרת השיעול.
 • חומץ תפוחים: חומץ תפוחים הוא חיטוי טבעי, והוא יכול לעזור לציפוי הגרון ולהפחית את הדלקת והכאב.זה יכול גם לעזור להפחית את חומרת השיעול.
 • קמומיל: קמומיל ידוע בתכונותיו המרגיעות, והוא יכול לעזור להפחית את הדלקת והכאב בגרון.זה יכול גם לעזור להפחית את חומרת השיעול.
 • טימין: טימין ידוע בתכונותיו האנטי-חיטוי והאנטי דלקתיות, והוא יכול לעזור להפחית את הדלקת והכאב בגרון.זה יכול גם לעזור להפחית את חומרת השיעול.
 • שורש ליקריץ: שורש ליקריץ ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות, והוא יכול לעזור להפחית דלקת וכאב בגרון.זה יכול גם לעזור להפחית את חומרת השיעול.
 • שורש מרשמלו: שורש מרשמלו ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות, והוא יכול לעזור לציפוי בגרון ולהפחית את הדלקת והכאב.זה יכול גם לעזור להפחית את חומרת השיעול.
 • מנטה: מנטה ידועה בתכונותיו האנטי דלקתיות, והיא יכולה לעזור להפחית את הכאב והדלקת בגרון.זה יכול גם לעזור להפחית את חומרת השיעול.
 • אקליפטוס: אקליפטוס ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות, והוא יכול לעזור להפחית את הסימפטומים של כאב גרון.זה יכול גם לעזור להפחית את חומרת השיעול.
 • שומר: שומר ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות, והוא יכול לעזור להפחית את הסימפטומים של כאב גרון.זה יכול גם לעזור להפחית את חומרת השיעול.
 • קינמון: קינמון ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות, והוא יכול לעזור להפחית את הדלקת והכאב בגרון.זה יכול גם לעזור להפחית את חומרת השיעול.
 • ציפורן: ציפורן ידוע בתכונותיו האנטי-חיוביות והאנטי דלקתיות, והוא יכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת בגרון.זה יכול גם לעזור להפחית את חומרת השיעול.
 • כורכום: כורכום ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות, והוא יכול לעזור להפחית את הדלקת והכאב בגרון.זה יכול גם לעזור להפחית את חומרת השיעול.
 • ג’ינסנג: ג’ינסנג ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות, והוא יכול לעזור להפחית את הדלקת והכאב בגרון.זה יכול גם לעזור להפחית את חומרת השיעול.
 • catnip: catnip ידוע בתכונותיו האנטי-חיטוי והאנטי דלקתיות, והוא יכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת בגרון.זה יכול גם לעזור להפחית את חומרת השיעול.
 • אורגנו: אורגנו ידועה בתכונותיו האנטי דלקתיות, והיא יכולה לעזור להפחית דלקת וכאב בגרון.זה יכול גם

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן