דף הבית » תרופות סבתא » 24 התרופות של סבתא מסורתית עם תוצאות מוכחות להסרת שיער מבתי השחי
ddaadaddaddaa dadc daddaad dedaddadaaddaa dadd daaddadddaa deddb

24 התרופות של סבתא מסורתית עם תוצאות מוכחות להסרת שיער מבתי השחי

לרובנו יש סבתא אהובה, דודה או אם שהיו מקור לחוכמה וסעדים מיושנים במשך דורות.במאמר זה נחקור 24 תרופות של סבתא מסורתית עם תוצאות מוכחות להסרת שיער מבתי השחי.

ממרכיבים טבעיים כמו סודה לשתייה וסוכר, לשיטות מסורתיות יותר כמו שעווה והשרשה, נסתכל על היתרונות והחסרונות של כל שיטה כדי לקבוע איזו מתאימה לך.נחקור גם כמה מהשיטות האחרונות יותר, כמו הסרת שיער בלייזר ואלקטרוליזה, כדי לראות מה האפשרויות הטובות ביותר להסרת שיער קבועה.לבסוף, נדון בכמה טיפים מועילים להסרת שיער בטוחה ויעילה מבתי השחי.

שיטות מסורתיות להסרת שיער בית שחי

הסרת שיער בית השחי היה תרגול שנמצא כבר מאות שנים.שיטות מסורתיות כמו שעווה, הברגה ומריטה שימשו לדורות להסרת שיער לא רצוי.

שעווה

שעווה היא שיטה פופולרית להסרת שיער הכרוכה ביישום שעווה חמה על העור, ואחריה הסרת השעווה והשיער שהוא מחובר אליו.ניתן לבצע שיטה זו בבית או במסגרת מקצועית.היתרונות של שעווה כוללים שהוא בדרך כלל מהיר ויעיל עם תוצאות לאורך זמן.החסרונות כוללים שזה יכול להיות כואב והתוצאות זמניות.

הברגה

השחלה היא שיטה מסורתית נוספת להסרת שיער של בית השחי.שיטה זו כוללת שימוש בחוט דק המופעל סביב השיער ואז מתהדק כדי לשלוף את השיער החוצה.יתרונות ההברגה כוללים שהוא מהיר יחסית וללא כאבים, והתוצאות ארוכות טווח.החסרונות כוללים כי התהליך יכול להיות זמן רב וכי התוצאות אינן עקביות כמו בשעווה.

מכה

המריאה היא שיטת הסרת שיער הכרוכה בשימוש בפינצטה להסרת שערות בודדות באופן ידני.היתרונות של המריטה כוללים שזה יחסית מהיר וקל, והתוצאות לאורך זמן.החסרונות כוללים שזה יכול להיות כואב וגוזל זמן.

תרופות טבעיות להסרת שיער בית שחי

בנוסף לשיטות מסורתיות, ישנם גם כמה תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן להסרת שיער בית השחי.תרופות אלה מסתמכות על מרכיבים טבעיים כמו סודה לשתייה, סוכר, מיץ לימון ודבש להסרת שיער.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא פילינג טבעי שניתן להשתמש בו להסרת שיער בית השחי.כדי להשתמש בשיטה זו, ערבבו כף אחת של סודה לשתייה עם כף מים אחת ליצירת משחה.החל את העיסה על אזור בית השחי והשאיר אותו למשך 10-15 דקות.יש לשטוף את העיסה במים חמים והשתמש במטלית כביסה כדי להפיל את האזור בעדינות.היתרונות של שיטה זו כוללים שהיא יחסית מהירה וקלה, והתוצאות לאורך זמן.החסרונות כוללים שהוא יכול להתייבש על העור והתוצאות יכולות להיות לא עקביות.

סוכר

סוכר הוא פילינג טבעי נוסף שניתן להשתמש בו להסרת שיער בית השחי.כדי להשתמש בשיטה זו, מערבבים כף סוכר אחת עם כף דבש אחת וכף אחת של מיץ לימון.מרחו את התערובת על אזור בית השחי והשאירו אותה למשך 10-15 דקות.יש לשטוף את התערובת במים חמים ולהשתמש במטלית רחצה כדי לפילוף בעדינות את האזור.היתרונות של שיטה זו כוללים שהיא יחסית מהירה וקלה, והתוצאות לאורך זמן.החסרונות כוללים שהוא יכול להתייבש על העור והתוצאות יכולות להיות לא עקביות.

טיפ ייחודי ומועיל

כאשר משתמשים באחת מהשיטות המתוארות לעיל להסרת שיער של בית השחי, חשוב לוודא שהאזור נקי ויבש לפני יישום מוצר או תערובת כלשהי.זה יבטיח שתהליך הסרת השיער יהיה יעיל יותר ופחות כואב.

חלק 2: פתרונות טבעיים להסרת שיער מבתי השחי

במהלך השנים סבתות רקחו תרופות טבעיות רבות להסרת שיער מבתי השחי.חלק מהשיטות הללו הוכיחו כי הן די אפקטיביותCTIVE וכדאי לנסות.להלן 24 תרופות של סבתא מסורתית עם תוצאות מוכחות להסרת שיער מבתי השחי.

1.דבש ומיץ לימון

מערבבים חלקים שווים של דבש ומיץ לימון ומורחים אותו על בתי השחי.השאירו אותו כעשר דקות לפני שטיפתו.תרופה זו תעזור להפחית את כמות השיער בבתי השחי.

2.חלבוני ביצה וקורנפלור

מערבבים חלקים שווים של חלבוני ביצה וקורנפלור ומורחים אותם על בתי השחי.השאירו אותו כעשר דקות לפני שטיפתו.תרופה זו תעזור להפחית את כמות השיער בבתי השחי.

3.סודה ומים לשתייה

מערבבים חלקים שווים של סודה לשתייה ומים ומורחים אותה על בתי השחי.השאירו אותו כעשר דקות לפני שטיפתו.תרופה זו תעזור להפחית את כמות השיער בבתי השחי.

4.כורכום וחלב

מערבבים חלקים שווים של כורכום וחלב ומורחים אותם על בתי השחי.השאירו אותו כעשר דקות לפני שטיפתו.תרופה זו תעזור להפחית את כמות השיער בבתי השחי.

5.שמן קוקוס וסוכר

מערבבים חלקים שווים של שמן קוקוס וסוכר ומורחים אותם על בתי השחי.השאירו אותו כעשר דקות לפני שטיפתו.תרופה זו תעזור להפחית את כמות השיער בבתי השחי.

6.אלוורה ומיץ לימון

מערבבים חלקים שווים של אלוורה ומיץ לימון ומורחים אותם על בתי השחי.השאירו אותו כעשר דקות לפני שטיפתו.תרופה זו תעזור להפחית את כמות השיער בבתי השחי.

7.שיבולת שועל ודבש

מערבבים חלקים שווים של שיבולת שועל ודבש ומורחים אותם על בתי השחי.השאירו אותו כעשר דקות לפני שטיפתו.תרופה זו תעזור להפחית את כמות השיער בבתי השחי.

8.פפאיה וכורכום

מערבבים חלקים שווים של פפאיה וכורכום ומורחים אותם על בתי השחי.השאירו אותו כעשר דקות לפני שטיפתו.תרופה זו תעזור להפחית את כמות השיער בבתי השחי.

9.כדור הארץ ומיץ ליים של פולר

מערבבים חלקים שווים ממיץ האדמה והליים של פולר ומורחים אותו על בתי השחי.השאירו אותו כעשר דקות לפני שטיפתו.תרופה זו תעזור להפחית את כמות השיער בבתי השחי.

10.קינמון ודבש

מערבבים חלקים שווים של קינמון ודבש ומורחים אותם על בתי השחי.השאירו אותו כעשר דקות לפני שטיפתו.תרופה זו תעזור להפחית את כמות השיער בבתי השחי.

11.קמח גרם וכורכום

מערבבים חלקים שווים של קמח גרם וכורכום ומורחים אותו על בתי השחי.השאירו אותו כעשר דקות לפני שטיפתו.תרופה זו תעזור להפחית את כמות השיער בבתי השחי.

12.מיץ תפוחי אדמה ודבש

מערבבים חלקים שווים של מיץ תפוחי אדמה ודבש ומורחים אותו על בתי השחי.השאירו אותו כעשר דקות לפני שטיפתו.תרופה זו תעזור להפחית את כמות השיער בבתי השחי.

13.יוגורט ושיבולת שועל

מערבבים חלקים שווים של יוגורט ושיבולת שועל ומורחים אותם על בתי השחי.השאירו אותו כעשר דקות לפני שטיפתו.תרופה זו תעזור להפחית את כמות השיער בבתי השחי.

14.מיץ בצל ודבש

מערבבים חלקים שווים של מיץ בצל ודבש ומורחים אותו על בתי השחי.השאירו אותו כעשר דקות לפני שטיפתו.תרופה זו תעזור להפחית את כמות השיער בבתי השחי.

15.בזיליקום ודבש

מערבבים חלקים שווים של בזיליקום ודבש ומורחים אותם על בתי השחי.השאירו את זה בערך

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן