דף הבית » תרופות סבתא » 24 התרופות של סבתא לטיפול מהיר ומזין בכוויות
ddaadaddaddaa dadc daddaad dcdddaddc deddda ddedddf ddbd

24 התרופות של סבתא לטיפול מהיר ומזין בכוויות

היתרונות של הסעדים של סבתא לכוויות

כוויות הן פגיעה שכיחה ויכולות לנוע בין קל לחמור.סבתות עוברות תרופות לבית לכוויות במשך מאות שנים, ורבים מהטיפולים הללו יכולים לספק הקלה מהירה ומזינה.במאמר זה נחקור 24 סעדים של סבתא שונים לכוויות ונדון ביתרונות שלהם.

1.אלוורה

אלוורה היא תרופה ביתית פופולרית לכוויות.יש לו תכונות קירור, אנטי דלקתיות וריפוי שיכולות לעזור להפחית את הכאב והאדמומיות, ולהאיץ את תהליך הריפוי.אלוורה יכולה גם לסייע בהפחתת הסיכון לזיהום ולמנוע צלקות.עדיף להשתמש בג’ל אלוורה וורה טהור, שניתן לרכוש מחנות מזון בריאות.

טיפ:

החלת אלוורה על כוויה יכולה להיעשות עד שלוש פעמים ביום, ויש לעשות זאת לפחות שבועיים לאחר שהכוויה נרפאה.

2.דבש

לדבש יש תכונות אנטי-מיקרוביאליות, אנטי דלקתיות וריפוי שיכולות לעזור להפחית את הכאב ולהאיץ את תהליך הריפוי.זה מועיל במיוחד לטיפול בכוויות מדרגה שנייה.כדי להשתמש בדבש לטיפול בכוויה, פשוט מרחו שכבה דקה של דבש גולמי על האזור המושפע ולכסות בתחבושת.

טיפ:

יש ליישם דבש על הכוויה פעמיים ביום לפחות שבועיים לאחר שהכוויה נרפאה.

3.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא עוד תרופה ביתית יעילה לכוויות.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות, אנטי דלקתיות וריפוי שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת, ולהאיץ את תהליך הריפוי.כדי להשתמש בשמן קוקוס לטיפול בכוויה, פשוט מרחי שכבה דקה של שמן קוקוס על האזור הפגוע ולכסות בתחבושת.

טיפ:

יש ליישם שמן קוקוס על הכוויה שלוש פעמים ביום לפחות שבועיים לאחר שנרפא הכוויה.

חלק 2: טיפול מזין בכוויות

כוויות יכולות להיות כואבות וקצת מפחידות, אך עם הטיפול הנכון הן לרוב נרפאות במהירות.סבתות עוטפות טיפולים מועילים לכוויות במשך מאות שנים, ורבות מהן יעילות באופן מפתיע.במאמר זה נחקור 24 מהתרופות שנבדקו בזמן ונלמד כיצד להשתמש בהם לטיפול מהיר ומזין בכוויות.

1.קומפרסים קרים

אחת הדרכים הטובות ביותר לטיפול בכוויה היא ליישם דחיסה קרה.קומפרסים קרים עוזרים להפחית נפיחות ולספק הקלה מהכאב.כדי ליצור קומפרס קר, פשוט להשרות מטלית במים קרים, סובבים אותו ומורחים אותו על הכוויה.המשך לשנות את הדחיסה עד שהכוויה מפסיקה לכאוב.

2.אלוורה

אלוורה הוא חומר ריפוי טבעי המצוין לטיפול בכוויות.זה עוזר להפחית דלקת וכאב, כמו גם לקידום ריפוי.כדי להשתמש באלוורה, פשוט מרחי את הג’ל ישירות על הכוויה וכיסו אותו במטלית נקייה.ניתן ליישם אותו מחדש מספר פעמים ביום עד שהכוויה נרפאת.

3.דבש

דבש הוא חיטוי טבעי שמצוין לטיפול בכוויות.זה עוזר להפחית דלקת וכאב, כמו גם לקידום ריפוי.כדי להשתמש בדבש, פשוט מרחו את הדבש ישירות על הכוויה וכסו אותו במטלית נקייה.ניתן ליישם אותו מחדש מספר פעמים ביום עד שהכוויה נרפאת.

4.שמן קוקוס

שמן קוקוס

הוא קרם לחות טבעי המצוין לטיפול בכוויות.זה עוזר להפחית דלקת וכאב, כמו גם לקידום ריפוי.כדי להשתמש בשמן קוקוס, פשוט מרחו אותו ישירות על הכוויה וכיסו אותו במטלית נקייה.ניתן ליישם אותו מחדש מספר פעמים ביום עד שהכוויה נרפאת.

5.חלב

חלב הוא חיטוי טבעי שמצוין לטיפול בכוויות.זה עוזר להפחית דלקת וכאב, כמו גם לקידום ריפוי.כדי להשתמש בחלב, פשוט מרחו את החלב ישירות על הכוויה וכיסו אותו במטלית נקייה.ניתן ליישם אותו מחדש מספר פעמים ביום עד שהכוויה נרפאת.

6.שמן זית

שמן זית הוא קרם לחות טבעי המצוין לטיפול בכוויות.זה עוזר להפחית דלקת וכאב, כמו גם לקידוםמַרפֵּא.כדי להשתמש בשמן זית, פשוט מרחו אותו ישירות על הכוויה וכיסו אותו במטלית נקייה.ניתן ליישם אותו מחדש מספר פעמים ביום עד שהכוויה נרפאת.

7.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שמצוין לטיפול בכוויות.זה עוזר להפחית דלקת וכאב, כמו גם לקידום ריפוי.כדי להשתמש במכשפה לוז, פשוט מרחו את הנוזל ישירות על הכוויה וכיסו אותו במטלית נקייה.ניתן ליישם אותו מחדש מספר פעמים ביום עד שהכוויה נרפאת.

8.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי המצוין לטיפול בכוויות.זה עוזר להפחית דלקת וכאב, כמו גם לקידום ריפוי.כדי להשתמש בשמן לבנדר, פשוט מרחו כמה טיפות ישירות על הכוויה וכיסו אותו במטלית נקייה.ניתן ליישם אותו מחדש מספר פעמים ביום עד שהכוויה נרפאת.

הסעדים של סבתא אחרת לכוויות

טיפולים אחרים שסבתות נהגו לטפל בכוויות כוללים:

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן