דף הבית » תרופות סבתא » 24 התרופות של סבתא לטיפול יעיל מהמטבח לשתן
ddaadaddaddaa dadc daddaad dcdddaddc ddaddc deddeddd dcda

24 התרופות של סבתא לטיפול יעיל מהמטבח לשתן

כוח הסעדים של סבתא לטיפול בשתן

סבתות נתנו לנו תרופות לבית במשך שנים, ושתן תמיד היה חלק מהשיחה.שמענו כולנו על סיפורי הנשים הזקנות על שתיית שתן משלך, ובעוד שזה כנראה לא משהו שאתה רוצה לעשות, ישנם כמה טיפולים יעילים שניתן למצוא במטבח שלך.ממרכיבים טבעיים ועד תה צמחים, ישנן דרכים רבות לקבל הקלה מאי הנוחות של שתן.להלן 24 תרופות של סבתא לטיפול בשתן.

תה צמחי מרפא

תה צמחי מרפא הם תרופה ביתית קלאסית לטיפול בשתן.ניתן להשתמש בהם כדי להפחית דלקת וגירוי בשלפוחית השתן ובדרכי השתן.בחר עשבי תיבול כמו קמומיל, שורש מרשמלו, סרפד, משי תירס, שן הארי ואורסי UVA לצורך תכונותיהם המשתן, האנטי דלקתי ואנטיבקטריאלי.תלול את עשבי התיבול במים חמים במשך מספר דקות, מסננים ונהנים מכוס תה.

מיצי ריפוי ושייקים

שתיית כוס של פירות וירקות טריים עלולים להועיל לטיפול בשתן.בחר מרכיבים כמו מלפפון, סלרי וחמוציות לתכונות המשתן והאנטי-דלקתיות שלהם.שלב את אלה עם פירות וירקות אחרים לבחירתך ומערבב אותם כדי ליצור שייק טעים וריפוי.

טיפ:

הוסף דבש למתיקות ותכונות אנטיבקטריאליות טבעיות.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה עוצמתית לטיפול בשתן.הוא מכיל תרכובות מועילות רבות כמו חומצה אצטית, שיכולות לעזור להפחית דלקת וגירוי בשלפוחית השתן ובדרכי השתן.מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים ושותים אותו פעמיים ביום.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה ביתית פשוטה שניתן להשתמש בה לטיפול בשתן.זה עוזר להפחית את חומציות השתן, מה שיכול לעזור להפחית דלקת וגירוי.מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם כוס מים ושותה אותה פעמיים ביום.

מיץ חמוציות

מיץ חמוציות הוא תרופה ביתית קלאסית לטיפול בשתן.זה גבוה בנוגדי חמצון, שיכולים לעזור להפחית דלקת וגירוי בשלפוחית השתן ובדרכי השתן.שתו כוס מיץ חמוציות לא ממותק פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תה שורש מרשמלו

תה שורש מרשמלו הוא תרופה עוצמתית לטיפול בשתן.הוא מכיל תרכובות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הגירוי והדלקת בשלפוחית השתן ובדרכי השתן.תלול כפית אחת של שורש מרשמלו במים חמים במשך מספר דקות, מסננים ושותים את התה.

מיץ סלרי

מיץ סלרי הוא תרופה עוצמתית לטיפול בשתן.זה גבוה בנוגדי חמצון ובתרכובות משתן, שיכולים לעזור להפחית דלקת וגירוי בשלפוחית השתן ובדרכי השתן.שתו כוס של סלרי טרייה טרי פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תה שן הארי

תה שן הארי הוא תרופה ביתית קלאסית לטיפול בשתן.הוא מכיל תרכובות משתנות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הגירוי והדלקת בשלפוחית השתן ובדרכי השתן.תלול כפית אחת של שורש שן הארי במים חמים במשך מספר דקות, מסננים ושותים את התה.

תה UVA URSI

תה Uva Ursi הוא תרופה עוצמתית לטיפול בשתן.הוא מכיל תרכובות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את אי הנוחות והדלקת בשלפוחית השתן ובדרכי השתן.תלול כפית אחת של Uva Ursi במים חמים במשך מספר דקות, מסננים ושותים את התה.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה ביתית פשוטה שניתן להשתמש בה לטיפול בשתן.זה עוזר להפחית את חומציות השתן, מה שיכול לעזור להפחית דלקת וגירוי.מערבבים כף אחת של מיץ לימון עם כוס מים ושותים אותו פעמיים ביום.

אמבט מלח אפסום

אמבטיית מלח אפסום היא תרופה ביתית קלאסית לטיפול בשתן.המגנזיום סולפט במלח מסייע בהפחתת הדלקת והגירוי בשלפוחית השתן ובדרכי השתן.הוסף שתי כוסות מלח אפסום לאמבטיה חמה וספיגה למשך 20 דקות.

תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה עוצמתית לטיפול בשתן.הוא מכיל תרכובות אנטי-דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת וגירוי בשלפוחית השתן ובטיפולים ב

לשתן תכוף

שתן תכוף יכול להיות מצב מעצבן ואפילו לא נוח להתמודד איתו.למרבה המזל, ישנם מגוון של 24 תרופות של סבתא לטיפול יעיל מהמטבח לשתן שיכולים לספק הקלה.תרופות טבעיות אלה יכולות לעזור להפחית את מספר הפעמים הדרושות לך להשתין ולספק הקלה מהתסמינים של מתן שתן תכוף.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה נהדרת למתן שתן תכוף.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות להפחית את הדלקת בשלפוחית השתן, שיכולה לעזור להפחית את מספר הפעמים שאתה צריך להשתין.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה למשתנה תכופה, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים.שתו את התערובת הזו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה יעילה נוספת למתן שתן תכוף.לג’ינג’ר תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בשלפוחית השתן ולהקטין את מספר הפעמים שאתה צריך להשתין.כדי להשתמש בתה ג’ינג’ר כתרופה למשתנה תכופה, פשוט תלול כפית של ג’ינג’ר מגורד בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחיות הן דרך נהדרת להתייחס למתן שתן תכוף.עשבי תיבול כמו שורש שן הארי, משי תירס וסוס סוס יכולים לעזור להפחית את הדלקת בשלפוחית השתן ולהקטין את מספר הפעמים שאתה צריך להשתין.כדי להשתמש בצמחי מרפא אלה כתרופה למשתנה תכופה, תלולה כפית אחת של עשבי התיבול בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שינויים תזונתיים

ביצוע שינויים בתזונה יכול גם לעזור להפחית את מספר הפעמים שאתה צריך להשתין.הימנעות מקפאין ואלכוהול יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של מתן שתן תכוף.גם אכילת מזונות עשירים בסיבים יותר כמו פירות וירקות יכולה להועיל.

ביצוע שינויים תזונתיים אלה יכול לעזור להפחית את מספר הפעמים הדרושות לך להשתין ולספק הקלה מהתסמינים של מתן מתן תכוף.

מסקנה

ישנם מגוון של 24 תרופות של סבתא לטיפול יעיל מהמטבח לשתן שיכולים לספק הקלה מהתסמינים של שתן תכוף.חומץ תפוחים, תה ג’ינג’ר, תרופות צמחי מרפא ושינויים תזונתיים יכולים כולם לעזור להפחית את מספר הפעמים שאתה צריך להשתין ולספק הקלה מהתסמינים של שתן תכוף.

שאלות נפוצות

  • ש: מהם 24 הסעדים של סבתא לטיפול יעיל מהמטבח לשתן?
  • א: חומץ תפוחים, תה ג’ינג’ר, תרופות צמחים ושינויים תזונתיים הם כולם 24 תרופות של סבתא לטיפול יעיל מהמטבח לשתן.

לסיכום, 24 הסעדים של סבתא לטיפול יעיל מהמטבח לשתן יכולים לספק הקלה מהתסמינים של שתן תכוף.על ידי שילוב תרופות טבעיות כמו חומץ תפוחים, תה ג’ינג’ר, תרופות צמחים ושינויים תזונתיים בשגרה היומית שלך, אתה יכול להפחית את מספר הפעמים שאתה צריך להשתין ולספק הקלה מהתסמינים של שתן תכוף. שתן הוא נוזל גוף טבעי שיכול לשמש כתרופה לשתן תכוף כאשר משתמשים בו בדרך הנכונה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן