דף הבית » תרופות סבתא » 24 התרופות של סבתא העתיקה וטיפול מהיר לכלב שיעול
ddaadaddaddaa dadc daddaad ddadaaddad ddddaddc deddda dcdb

24 התרופות של סבתא העתיקה וטיפול מהיר לכלב שיעול

כלבי שיעול: 24 התרופות של סבתא העתיקה וטיפולים מהירים

שיעול הוא תלונה נפוצה בקרב כלבים ויכול להיגרם על ידי מספר מצבים שונים.אמנם ניתן לנהל כמה מקרים של שיעול באמצעות תרופות ביתיות, אך מצבים חמורים יותר עשויים לדרוש טיפול רפואי.הכרת הגורם לשיעול של כלבך יכולה לעזור לך לקבוע את הטיפול המתאים.להלן 24 תרופות של סבתא קדומה וטיפולים מהירים לכלב שיעול.

1. מותק
דבש הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להרגיע ולרפא את גרונך של הכלב שלך.תן לכלבך כפית דבש מעורבב עם מעט מים חמים.

2. שום
לשום תכונות טבעיות אנטי -חיטוי ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים בגרונו של כלבך.תן לכלבך 1/4 כפית אבקת שום מעורבב עם מעט מים חמים.

3. חומץ תפוחים
חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את הדלקת.תן לכלב שלך כפית אחת של חומץ תפוחים מעורבב עם מעט מים חמים.

4. שורש מרשמלו
שורש מרשמלו הוא ריר טבעי והורסה שיכולים לעזור להרגיע ולצפות בגרונך של הכלב שלך.תן לכלבך 1/4 כפית אבקת שורש מרשמלו מעורבב עם מעט מים חמים.

5. שורש ליקוריץ
שורש ליקוריץ הוא משווה טבעי שיכול לעזור לשחרר ולגרש ריר מגרונו של הכלב שלך.תן לכלבך 1/4 כפית אבקת שורש ליקריץ מעורבב עם מעט מים חמים.

6. תה קמומיל
תה קמומיל יכול לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את גרונך של הכלב שלך.תן לכלבך 1/4 כפית תה קמומיל מעורבב עם מעט מים חמים.

7. טימין
טימין הוא חיטוי טבעי ומציפה שיכול לעזור להפחית את הדלקת ולשחרר ריר בגרונו של כלבך.תן לכלבך 1/4 כפית אבקת טימין מעורבב עם מעט מים חמים.

8. מולין
Mullein הוא משווה טבעי שיכול לעזור לשחרר ולגרש ריר מגרונו של הכלב שלך.תן לכלבך 1/4 כפית אבקת מוללין מעורבב עם מעט מים חמים.

9. מרשמלו
Marshmallow הוא ריר טבעי והורסה שיכולים לעזור להרגיע ולצפות בגרונך של הכלב שלך.תן לכלבך 1/4 כפית אבקת מרשמלו מעורבב עם מעט מים חמים.

10. אלם חלקלק
אלם חלקלק הוא הרס טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את גרונך של הכלב שלך.תן לכלבך 1/4 כפית אבקת אלם חלקלקת מעורבבת עם מעט מים חמים.

11. אקליפטוס
אקליפטוס הוא מצפה טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית דלקת ולשחרר ריר בגרונו של כלבך.תן לכלבך 1/4 כפית אבקת אקליפטוס מעורבב עם מעט מים חמים.

12. ולריאן
ולריאן הוא הרגעה טבעית ואנטי -פסמודית שיכולה לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את גרונך של כלבך.תן לכלבך 1/4 כפית אבקת ולריאן מעורבב עם מעט מים חמים.

13. Goldenseal
Goldenseal הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים בגרונו של כלבך.תן לכלבך 1/4 כפית אבקת זהב מעורבב עם מעט מים חמים.

14. לובליה
לובליה היא מצפה טבעי ואנטי -פסמודי שיכול לעזור להפחית דלקת ולשחרר ריר בגרונו של הכלב שלך.תן לכלבך 1/4 כפית אבקת לובליה מעורבב עם מעט מים חמים.

15. Boneset
BoneSet הוא מצפה טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית דלקת ולשחרר ריר בגרונו של הכלב שלך.תן לכלבך 1/4 כפית אבקת עצמות מעורבב עם מעט מים חמים.

16. יארו
Yarrow הוא מצפה טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית דלקת ולשחרר ריר בגרונו של הכלב שלך.תן לכלבך 1/4 כפית אבקת חורו מעורבב עם מעט מים חמים.

17. Horehound
HoreHound הוא בעל צורה טבעי ואנטי -פסמודי שיכול לעזור להפחית דלקת ולשחרר ריר בגרונו של הכלב שלך.תן לכלבך 1/4 כפית אבקת אבקת HoreHound מעורבב עם מעט מים חמים.

18. מנטה
מפלמוסINT הוא מצפה טבעי ואנטי -פסמודי שיכול לעזור להפחית דלקת ולשחרר ריר בגרונו של כלבך.תן לכלבך 1/4 כפית אבקת מנטה מעורבבת עם מעט מים חמים

תרופות טבעיות נוספות לשיעול כלבי שיעול

שיעול בכלבים יכול להיגרם על ידי דברים שונים, מאלרגיות לזיהומים.אמנם קיימות תרופות רבות ללא מרשם, אך ישנם גם מספר תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן כדי לעזור להקל על השיעול בכלבים.להלן כמה תרופות טבעיות נוספות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בטיפול בכלב שיעול.

שורש דבש ושיקי

שורש דבש ושיקי ידועים שניהם בזכות תכונותיהם האנטי דלקתיות והמרגיעות, מה שהופך אותם לאידיאליים לטיפול בשיעול אצל כלבים.כדי ליצור תרופה פשוטה, ערבבו כפית דבש אחת וכפית אחת של שורש ליקוריץ עם כוס מים חמים ותנו אותו לכלבכם.יש להאכיל את התערובת הזו פעמיים ביום.

שורש מרשמלו

שורש מרשמלו ידוע ביכולתו להפחית דלקת ולהרגיע את הממברנות הריריות.כדי ליצור תרופה, ערבבו כפית אחת של שורש מרשמלו עם כוס מים חמים ותנו אותו לכלבכם.יש להאכיל את התערובת הזו פעמיים ביום.

שום

שום ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטי-ויראליות, מה שהופך אותו לתרופה אידיאלית לכלב שיעול.כדי ליצור תרופה, מערבבים כפית שום אחת עם כוס מים חמים ותנו אותו לכלבכם.יש להאכיל את התערובת הזו פעמיים ביום.

תרופות טבעיות אחרות לשיעול כלבים

  • אקליפטוס-אקליפטוס ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לתרופה אידיאלית לכלב שיעול.כדי ליצור תרופה, ערבבו כפית אחת של אקליפטוס עם כוס מים חמים ותנו אותו לכלבכם.יש להאכיל את התערובת הזו פעמיים ביום.
  • ג’ינג’ר-ג’ינג’ר ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטי-ויראליות, מה שהופך אותו לתרופה אידיאלית לכלב שיעול.כדי ליצור תרופה, ערבבו כפית ג’ינג’ר אחת עם כוס מים חמים ותנו אותו לכלבכם.יש להאכיל את התערובת הזו פעמיים ביום.
  • פלפל קאיין – פלפל קאיין ידוע ביכולתו להפחית דלקת ולהרגיע את דרכי הנשימה.כדי ליצור תרופה, ערבבו כפית אחת של פלפל קאיין עם כוס מים חמים ותנו אותו לכלבכם.יש להאכיל את התערובת הזו פעמיים ביום.
  • Mullein – Mullein ידוע ביכולתו להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.כדי ליצור תרופה, ערבבו כפית אחת של מוללין עם כוס מים חמים ותנו אותו לכלבכם.יש להאכיל את התערובת הזו פעמיים ביום.

ניתן להשתמש בתרופות טבעיות אלה כדי להקל על השיעול בכלבים, אך חשוב לזכור שאם השיעול נמשך, עדיף להתייעץ בווטרינר כדי לקבוע את הגורם ואת מסלול הטיפול הטוב ביותר.

שאלות נפוצות על הסעדים של סבתא

מהם הסעדים של סבתא?

הסעדים של סבתא הם תרופות טבעיות מסורתיות, שהועברו לאורך דורות.תרופות אלה מבוססות בדרך כלל על מרכיבים טבעיים כמו עשבי תיבול, תבלינים וצמחים אחרים ומשמשים לטיפול במגוון מחלות, כולל שיעול בכלבים.

האם הסעדים של סבתא בטוחים?

כן, הסעדים של סבתא הם בדרך כלל בטוחים אם משתמשים בהם כמופנים.עם זאת, חשוב לזכור שאם השיעול נמשך, עדיף להתייעץ עם וטרינר כדי לקבוע את הגורם ואת מסלול הטיפול הטוב ביותר.

לסיכום, תרופות טבעיות שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות אצל בני אדם ובעלי חיים כאחד.אמנם קיימות תרופות רבות ללא מרשם, אך ישנם גם מספר תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן כדי לעזור להקל על השיעול בכלבים.משורש דבש ושיקי לשום ואקליפטוס, ניתן להשתמש בתרופות טבעיות אלה כדי לסייע בטיפול בכלב שיעול.עם זאת, חשוב לזכור שאם tהוא שיעול נמשך, עדיף להתייעץ עם וטרינר כדי לקבוע את הגורם ואת מסלול הטיפול הטוב ביותר.למידע נוסף על 24 תרופות של סבתא העתיקה וטיפול מהיר לכלב משתעל, אנא עיין בוויקיפדיהמאמר.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן