דף הבית » תרופות סבתא » 24 התרופות של סבתא המבוססות על מרכיבים טבעיים ועתיקים לפוריות נשים
ddaadaddaddaa dadc daddaad ddedddadaddaa dadc dedadbddddd d

24 התרופות של סבתא המבוססות על מרכיבים טבעיים ועתיקים לפוריות נשים

פוריות היא תהליך מורכב ועדין הפוגע בנשים רבות.ישנן שיטות רבות שיעזרו להגביר את הפוריות, אך חלק מהתרופות היעילות ביותר מגיעות מהסבתות שלנו.מרכיבים טבעיים ועתיקים יכולים להיות חזקים להפליא בכל מה שקשור לשיפור הפוריות, ורבים הועברו לאורך דורות.להלן 24 תרופות של סבתא המבוססות על מרכיבים טבעיים ועתיקים לפוריות נשים שעשויים לעזור לכם במסע הפוריות שלכם.

תה צמחי מרפא

תה צמחים יכול להיות יעיל להפליא בשיפור הפוריות.עשבי תיבול רבים, כמו צ’סטברי, תלתן אדום וסרפד, שימשו במשך מאות שנים כדי להגביר את הפוריות.ניתן לספוג תה צמחי מרפא במים חמים למשך 5-10 דקות, או לבשלים קר למשך הלילה לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

חבילות שמן קיק

חבילות שמן קיק הן דרך פשוטה ועם זאת יעילה לשיפור הפוריות.ידוע שהם מגדילים את זרימת הדם לאיברי הרבייה, עוזרים לווסת את ההורמונים ולשפר את הפוריות.להכנת חבילת שמן קיק, משרים בד בשמן קיק ואז הניחו אותו על הבטן.מכסים את הבד בכרית חימום והשאירו במקום למשך 30 דקות.

טיפ ייחודי ומועיל

חשוב לשתות הרבה מים במהלך חבילות שמן קיק ואחרי.זה יעזור לשטוף את כל הרעלים מגופך.

עיסוי פוריות

עיסוי פוריות הוא סוג של עיסוי המתמקד באיברי הרבייה.זה מועיל להגדיל את זרימת הדם והרגעת השרירים, מה שיכול לשפר את הפוריות.עיסוי פוריות יכול להיעשות לבד או עם בן זוג.

דיקור סיני

דיקור סיני הוא עוד תרופת פוריות יעילה.ידוע שהוא מסייע באיזון הורמונים ושיפור זרימת הדם, מה שעלול להוביל לשיפור הפוריות.דיקור סיני נעשה בצורה הטובה ביותר עם מתרגל מורשה.

שינויים תזונתיים

ביצוע שינויים תזונתיים יכול להועיל להפליא לפוריות.אכילת תזונה מאוזנת וחומרים מזינים חשובה לבריאות הכללית, אך היא חשובה במיוחד לפוריות.אכילת שפע של פירות, ירקות ודגנים מלאים יכולה לעזור בשיפור הפוריות.

תוספים

נטילת תוספי מזון מסוימים יכולה להועיל לפוריות.חלק מהתוספים הנפוצים ביותר לפוריות כוללים שמן דגים, ויטמין D וחומצה פולית.עם זאת, חשוב לדבר עם ספק שירותי בריאות לפני שתתחיל תוספי מזון.

קינמון

קינמון הוא תרופה עתיקה לפוריות.זה עוזר לווסת את ההורמונים ולשיפור זרימת הדם, מה שעלול להוביל לשיפור הפוריות.ניתן לצרוך קינמון כתה, להוסיף לארוחות או לקחת כתוסף.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב חזק שיכול לעזור בשיפור הפוריות.זה עוזר להפחית דלקת, איזון בין הורמונים ושיפור זרימת הדם.ניתן לצרוך אותו כתה, להוסיף לארוחות או לקחת אותו כתוסף.

שום

שום הוא עשב חזק ששימש במשך מאות שנים לשיפור הפוריות.זה עוזר להפחית דלקת, איזון בין הורמונים ושיפור זרימת הדם.ניתן לצרוך שום כתה, להוסיף לארוחות או לקחת כתוסף.

פעילות גופנית

פעילות גופנית היא חלק חשוב מכל תוכנית פוריות.פעילות גופנית קבועה מסייעת להפחתת לחץ, איזון בין הורמונים ושיפור זרימת הדם, מה שיכול לעזור בשיפור הפוריות.

יוגה

יוגה היא נוהג עתיק המועיל לפוריות.זה עוזר להפחתת לחץ, איזון הורמונים ושיפור זרימת הדם.עדיף לתרגל יוגה עם מדריך מוסמך.

מדיטציה

מדיטציה היא דרך יעילה להפחית את הלחץ ולהרגיע את הגוף והנפש.זה מועיל לפוריות מכיוון שהוא מסייע באיזון הורמונים ולשיפור זרימת הדם.

טיפול כירופרקטי

טיפול כירופרקטי הוא דרך בטוחה ויעילה לשיפור הפוריות.זה עוזר להפחתת דלקת, לשפר את זרימת הדם ולאיזון הורמונים.עדיף למצוא כירופרקט מוסמך המתמחה בטיפול בפוריות.

שמנים אתרים

שמנים אתריים יכולים להיות יעילים להפליא עבור אימפרופוריות ving.חלק מהשמנים האתריים הנפוצים ביותר לפוריות כוללים מרווה קלרי, גרניום וילנג ילנג.ניתן לשאוף שמנים אלה, למרוח על העור או להוסיף למרחצאות.

ויטמין C

ויטמין C הוא חומר מזין חשוב לפוריות.זה עוזר להפחית דלקת, איזון בין הורמונים ושיפור זרימת הדם.ניתן לצרוך ויטמין C במזונות או לקחת אותם כתוסף.

<

חלק 2: תרופות טבעיות לתמיכה בפוריות הנשים

פוריות היא חלק חשוב מבריאותה ורווחתה של האישה.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן כדי לתמוך בפוריות.להלן 24 תרופות של סבתא המבוססות על מרכיבים טבעיים ועתיקים ששימשו לתמיכה בפוריות של נשים.

1.שום

שום שימש זה מכבר לשיפור הפוריות.ההערכה היא שמסייעת לאזן הורמונים ולשפר את זרימת הדם לאיברי הרבייה.ניתן לאכול אותו גולמי או לבשל בכלים.

2.עלה סרפד

עלה סרפד הוא עשב תומך פוריות העשיר בוויטמינים ובמינרלים.על פי ההערכה, היא תומכת באיזון הורמונים ומשפר את זרימת הדם לאיברי הרבייה.

3.עלה פטל אדום

עלה פטל אדום הוא עשב תומך פוריות העשיר בוויטמינים ובמינרלים.ההערכה היא כי היא עוזרת לטון את הרחם ולהפחית את התכווצויות הווסת.

4.אלפלפה

אלפלפה הוא עשב תומך פוריות העשיר בוויטמינים ובמינרלים.על פי ההערכה, היא מסייעת לאזן ולווסת הורמונים ולחזק את מערכת החיסון.

5.שן הארי

שן הארי הוא עשב תומך פוריות העשיר בוויטמינים ומינרלים.ההערכה היא כי היא מסייעת בשיפור תפקוד הכבד ולהפחית את הדלקת.

6.תלתן אדום

תלתן אדום הוא עשב תומך פוריות העשיר בוויטמינים ומינרלים.ההערכה היא שמסייעת לאזן הורמונים ולשפר את זרימת הדם לאיברי הרבייה.

7.Oatstraw

Oatstraw הוא עשב תומך פוריות העשיר בוויטמינים ומינרלים.על פי ההערכה, היא מסייעת לאזן הורמונים ולהפחתת דלקת.

8.נבטי אלפלפה

נבטי אספסת הם מזון תומך פוריות העשיר בוויטמינים ובמינרלים.ההערכה היא שמסייעת לאזן הורמונים ולשפר את זרימת הדם לאיברי הרבייה.

9.ספירולינה

ספירולינה היא מזון תומך פוריות העשיר בוויטמינים ובמינרלים.על פי ההערכה, היא מסייעת לאזן הורמונים ולשפר את העיכול.

10.כלורלה

כלורלה היא מזון תומך פוריות העשיר בוויטמינים ובמינרלים.ההערכה היא כי היא מסייעת בשיפור תפקוד הכבד ולהפחית את הדלקת.

11.זרעי פשתן

זרעי פשתן הוא מזון תומך פוריות העשיר בוויטמינים ומינרלים.ההערכה היא שמסייעת לאזן הורמונים ולשפר את זרימת הדם לאיברי הרבייה.

12.זרעי צ’יה

זרעי צ’יה הם מזון תומך פוריות העשיר בוויטמינים ומינרלים.על פי ההערכה, היא מסייעת לאזן הורמונים ולהפחתת דלקת.

13.שורש מאקה

שורש מאקה הוא עשב תומך פוריות העשיר בוויטמינים ומינרלים.ההערכה היא שמסייעת לאזן הורמונים ולשפר את זרימת הדם לאיברי הרבייה.

14.Ashwagandha

Ashwagandha הוא עשב תומך פוריות העשיר בוויטמינים ומינרלים.על פי ההערכה, היא מסייעת לאזן הורמונים ולהפחית את הלחץ.

15.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב תומך פוריות העשיר בוויטמינים ובמינרלים.ההערכה היא כי היא מסייעת בשיפור העיכול ולהפחית את הדלקת.

16.כורכום

כורכום הוא עשב תומך פוריות העשיר בוויטמינים ומינרלים.על פי ההערכה, היא מסייעת לאזן הורמונים ולהפחתת דלקת.

17.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא עשב תומך פוריות העשיר בוויטמינים ומינרלים.על פי ההערכה, היא מסייעת לאזן הורמונים ולהפחית את הלחץ.

18.שורש ברדוק

שורש ברדוק הוא עשב תומך פוריות העשיר בוויטמינים ובמינרלים.ההערכה היא שעוזרת לחזק את ה- Iמערכת MMune ושיפור זרימת הדם לאיברי הרבייה.

19.אלמוג אדום

אלמוג אדום הוא עשב תומך פוריות העשיר בוויטמינים ומינרלים.על פי ההערכה, היא מסייעת לאזן הורמונים ולהפחתת דלקת.

20.דונג קוואי </h

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן