דף הבית » תרופות סבתא » 24 התרופות של סבתא אמיתית ומצוינת לאצבע טבעת
ddaadaddaddaa dadc daddaad ddeddaaddaa ddedadddadaa dcddadda

24 התרופות של סבתא אמיתית ומצוינת לאצבע טבעת

הכאב באצבע הטבעת הוא נושא נפוץ שאנשים רבים מתמודדים איתם.זה יכול להיגרם על ידי מגוון דברים, מתנועות חוזרות ונשנות ועד דלקת פרקים ועד נזק עצבי.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות של סבתא לכאבי אצבעות טבעת שיכולים לעזור להקל על אי הנוחות.

במאמר זה נדון ב -24 תרופות של סבתא מנוסה ונבדקה על כאבי אצבעות טבעת ונספק טיפים מועילים לשימוש בהם.נבחן גם כיצד לזהות את הגורם לכאב ומתי לפנות לטיפול רפואי.

זיהוי הגורם לכאבי אצבעות טבעת

חשוב לזהות את סיבת הכאב באצבע הטבעת לפני שתנסה את הסעדים של סבתא כלשהי.גורמים שכיחים לכאב באזור זה כוללים תנועות חוזרות ונשנות, העלולות לגרום לדלקת או לפגיעות בשימוש יתר;דלקת פרקים, העלולה לגרום לדלקת וכאבי מפרקים;ונזק עצבי, שעלול לגרום לעקצוץ, כאב וחוסר תחושה.

אם הכאב חמור או לא נעלמים עם טיפול עצמי ותרופות ביתיות, חשוב לפנות לטיפול רפואי.רופא יכול לעזור בזיהוי הגורם לכאב ולהמליץ על תוכנית הטיפול הטובה ביותר.

24 הסעדים של סבתא לכאבי אצבעות טבעת

התרופות של סבתא שימשו במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית את הכאב והדלקת.להלן 24 תרופות של סבתא אמיתית ומצוינת לכאבי אצבעות טבעת:

1.קומפרסים חמים וקרים

קומפרסים חמים וקרים לסירוגין יכולים לעזור להפחית את הדלקת ולהקל על הכאב.כדי להכין דחיסה קר, עטפו כמה קוביות קרח בבד ומורחים אותו על האזור הפגוע למשך 10 דקות.כדי ליצור קומפרס חם, מלא גרב באורז לא מבושל, קושרים אותו נסגר ומיקרוגל אותו למשך דקה.החל את הדחיסה החמה על האזור המושפע למשך 10 דקות.

2.אמבטיות מלח אפסום

השרידה באמבט מלח אפסום יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולהפחית את הכאב.כדי להכין אמבטיית מלח אפסום, הוסיפו 1 כוס מלח אפסום לאמבטיה חמה וספיגה למשך 15-20 דקות.

3.תה צמחים

שתיית תה צמחים כמו ג’ינג’ר, כורכום וקמומיל יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולהקל על הכאב.להכנת תה צמחים, תלול 1 כפית של עשבי תיבול יבשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים 1-2 כוסות מדי יום.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את הכאב באצבע הטבעת.להכנת דחיסת חומץ תפוחים, מערבבים 1 כף של חומץ תפוחים בכוס מים חמים.משרים בד בתערובת ומרחים אותו על האזור הפגוע למשך 10 דקות.

5.פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא משכך כאבים טבעי ויכול לעזור להפחית את הכאב באצבע הטבעת.להכנת דחיסת פלפל קאיין, מערבבים 1 כפית פלפל קאיין בכוס מים חמים.משרים בד בתערובת ומרחים אותו על האזור הפגוע למשך 10 דקות.

6.שום

שום הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את הכאב באצבע הטבעת.להכנת דחיסת שום, מרסקים 1 שן שום ומערבבים אותו עם כמה טיפות שמן זית.החל אותו על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 10 דקות.

7.דבש

דבש הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את הכאב באצבע הטבעת.להכנת דחיסת דבש, מערבבים 1 כף דבש בכוס מים חמים.משרים מטלית בתערובת ומרחים אותו על האזור הפגוע למשך 10 דקות.

24 התרופות של סבתא על אצבע טבעת

סבתות מספקות סעדים למחלות נפוצות במשך מאות שנים.בעוד שחלקם הוכחו כמועילים, אחרים עשויים להיות מעט מופרכים.להלן רשימה של 24 הסעדים של סבתא לאצבע הטבעת, שעשויה לעבוד עבורך או לא.

1.שום

שום שימש במשך מאות שנים כתרופה לאצבע הטבעת.נחשב להפחית דלקת וכאב.כדי להשתמש בשום כתרופה, מוחץ שן שום של שום ומערבב אותו עם כמה טיפות שמן זית.מרחו את התערובת על האזור הפגוע והשאירו אותה למשך 15 דקות.יש לשטוף במים חמים ולחזור על תהליך זה once ביום.

2.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית נוספת לאצבע הטבעת.על פי ההערכה, הוא מפחית דלקת וכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, מגרד חתיכת שורש ג’ינג’ר טרי ומערבב אותו עם כמה טיפות שמן זית.מרחו את התערובת על האזור הפגוע והשאירו אותה למשך 15 דקות.יש לשטוף במים חמים ולחזור על התהליך הזה פעם ביום.

3.כורכום

כורכום הוא חומר אנטי דלקתי חזק ומשמש במשך מאות שנים לטיפול באצבע הטבעת.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אבקת כורכום עם כמה טיפות שמן זית.מרחו את התערובת על האזור הפגוע והשאירו אותה למשך 15 דקות.יש לשטוף במים חמים ולחזור על התהליך הזה פעם ביום.

4.חבילת קרח

חבילת קרח יכולה לעזור להפחית דלקת וכאב הקשורים לאצבע הטבעת.כדי להשתמש בתרופה זו, עטפו כמה קוביות קרח בבד או במגבת דקה והמרחו אותה על האזור הפגוע למשך 10 דקות.חזור על תהליך זה כמה פעמים ביום.

5.מלח אפסום

על פי ההערכה, מלח אפסום מפחית דלקת וכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כוס אחת של מלח אפסום עם שתי כוסות מים חמים.משרים את האזור המושפע בתמיסה למשך 15 דקות.חזור על תהליך זה פעם ביום.

6.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים נחשב להפחתת דלקת וכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כוס אחת של חומץ תפוחים עם שתי כוסות מים חמים.משרים את האזור המושפע בתמיסה למשך 15 דקות.חזור על תהליך זה פעם ביום.

7.שמן זית

שמן זית הוא תרופה נפוצה לאצבע הטבעת.על פי ההערכה, הוא מפחית דלקת וכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כמה טיפות שמן זית עם כמה טיפות מים חמים.לעסות את האזור הפגוע בתערובת למשך 15 דקות.חזור על תהליך זה פעם ביום.

8.שמן לבנדר

על פי ההערכה, שמן לבנדר מפחית דלקת וכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כמה טיפות של שמן לבנדר עם כמה טיפות מים חמים.לעסות את האזור הפגוע בתערובת למשך 15 דקות.חזור על תהליך זה פעם ביום.

9.פלפל קאיין

פלפל קאיין נחשב להפחתת דלקת וכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחת של פלפל קאיין עם כמה טיפות מים חמים.לעסות את האזור הפגוע בתערובת למשך 15 דקות.חזור על תהליך זה פעם ביום.

הסעדים של סבתא אחרים

בנוסף לתרופות המפורטות לעיל, ישנם כמה סעדים של סבתא אחרים שעשויים להועיל לטיפול באצבע הטבעת.אלה כוללים:

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן