דף הבית » תרופות סבתא » 24 התרופות המרגיעות והפופולריות של סבתא לכאבי בטן

24 התרופות המרגיעות והפופולריות של סבתא לכאבי בטן

הסעדים של הסבתא לכאבי בטן

במשך מאות שנים ידוע כי סבתות סובלות מגוון תרופות ביתיות למגוון מחלות.אחת התרופות הפופולריות והמרגיעות ביותר לכאבי בטן היא התרופה העתיקה שהסבתות עברו מדור לדור.להלן כמה מהתרופות הפופולריות והיעילות ביותר לכאבי בטן ששימשו במשך מאות שנים.

תה קמומיל

תה קמומיל הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר לבית לכאבי בטן.לתה קמומיל יש תכונות אנטי דלקתיות, אנטי בקטריאליות ואנטי-פסמות, המאפשרות לו להפחית דלקת, להירגע מהשרירים ולהפחית את הכאב הקשור לכאבי בטן.כדי ליצור תרופה זו, תלולה כפית אחת של פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים רותחים למשך חמש דקות.מסננים את התה ושותים אותו חם.

תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא עוד תרופה נהדרת לכאבי בטן.ידוע שהוא מסייע בהפחתת הדלקת, להרפות את השרירים ולהרגיע את דרכי העיכול.כדי ליצור תרופה זו, תלולה כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים רותחים למשך חמש דקות.מסננים את התה ושותים אותו חם.

טיפ ייחודי ומועיל

הוספת קורט פלפל שחור לתה הג’ינג’ר שלך יכולה לעזור להפחית את הכאב הקשור לכאבי בטן.

מיץ מלפפון

מיץ מלפפונים הוא עוד תרופה נהדרת לכאבי בטן.ידוע שהוא מסייע בהפחתת דלקת, להרגיע את מערכת העיכול ולהרגיע את הקיבה.כדי להכין תרופה זו, מערבבים מלפפון אחד עם כוס מים אחת וסננו את המיץ.שתו את המיץ הזה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה נהדרת לכאבי בטן.זה עוזר להפחתת דלקת, לשפר את העיכול ולהפחית את הכאב הקשור לכאבי קיבה.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ושתה אותו פעמיים ביום.

מי לימון חמים

מי לימון חמים הם גם תרופה נהדרת לכאבי בטן.זה עוזר להפחתת דלקת, לשפר את העיכול ולהפחית את הכאב הקשור לכאבי קיבה.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כפית אחת של מיץ לימון סחוט טרי עם כוס מים חמים.שתו את התערובת הזו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תה מנטה

תה מנטה הוא עוד תרופה נהדרת לכאבי בטן.יש לו השפעה אנטי -פסמודית, המסייעת להפחתת דלקת, לשפר את העיכול ולהפחית את הכאב הקשור לכאבי קיבה.כדי להכין תרופה זו, תלול כפית אחת של עלי מנטה כתושים בכוס מים רותחים למשך חמש דקות.מסננים את התה ושותים אותו חם.

זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה נהדרת לכאבי בטן.יש לו תכונות אנטי-פסמודיות, אנטי דלקתיות ומכוניות, המסייעות בהפחתת הדלקת, לשפר את העיכול ולהפחית את הכאב הקשור לכאבי קיבה.כדי ליצור תרופה זו, תלולה כפית אחת של זרעי שומר מרוסקים בכוס מים רותחים למשך חמש דקות.מסננים את התה ושותים אותו חם.

מסקנה

אלה רק כמה מהתרופות הביתיות הרבות לכאבי בטן שהועברו מדור לדור.למרות שסעדים אלה יכולים להיות יעילים מאוד, חשוב לזכור שהם אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי מקצועי.אם כאב הבטן שלך נמשך, עדיף להתייעץ עם רופא.

חלק 2: התרופות של סבתא לכאבי בטן

כאבי בטן יכולים להיות כואבים ולא נוחים ויכולים להיגרם על ידי סוגיות שונות כולל קלקול קיבה, הרעלת מזון או נגיף.סבתות משתמשות בתרופות ביתיות כדי לעזור להרגיע את כאבי הבטן במשך מאות שנים.להלן 24 תרופות פופולריות ומרגיעות לכאבי בטן שסבתות משתמשות בו במשך שנים.

1.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה מרגיעה לכאבי בטן.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות.להכנת התה הזה, תלול כמה פרחי קמומיל ברתיחה wלאטר למשך 10 דקות ואז מסננים את הפרחים.שתו את התה בזמן שהוא עדיין חם, עד שלוש פעמים ביום.

2.תה שומר

תה שומר הוא תרופה פופולרית נוספת לכאבי בטן.הוא עשיר בנוגדי חמצון ויכול לעזור להפחית את הדלקת, כמו גם להפחית גז ונפיחות.להכנת התה הזה, תלול כפית אחת של זרעי שומר בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו בזמן שהוא עדיין חם, עד שלוש פעמים ביום.

3.תה מנטה

תה מנטה הוא תרופה פופולרית לכאבי בטן.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות.להכנת התה הזה, תלול כפית אחת של עלי מנטה מיובשים בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו בזמן שהוא עדיין חם, עד שלוש פעמים ביום.

4.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית נוספת לכאבי בטן.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות.להכנת התה הזה, תלול כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו בזמן שהוא עדיין חם, עד שלוש פעמים ביום.

5.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה פופולרית לכאבי בטן.החומציות של מיץ הלימון עוזרת לפרק חלבונים, שיכולים לעזור להפחית את הכאב והאי נוחות.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כף אחת של מיץ לימון עם כוס מים חמים.שתו את התערובת עד שלוש פעמים ביום.

6.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית נוספת לכאבי בטן.החומציות של החומץ מסייעת בפירוק חלבונים, שיכולים לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.שתו את התערובת עד שלוש פעמים ביום.

7.יוגורט

יוגורט הוא תרופה פופולרית לכאבי בטן.הוא מכיל פרוביוטיקה, שיכולה לעזור להפחית דלקת ולקדם עיכול בריא.כדי להכין תרופה זו, אכלו כוס אחת של יוגורט רגיל ולא ממותק עד שלוש פעמים ביום.

8.שום

שום הוא תרופה פופולרית נוספת לכאבי בטן.הוא מכיל תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והאי נוחות.כדי להכין תרופה זו, אכלו שן שום של שום עד שלוש פעמים ביום.

9.דבש

דבש הוא תרופה פופולרית לכאבי בטן.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והאי נוחות.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כף דבש אחת עם כוס מים חמים.שתו את התערובת עד שלוש פעמים ביום.

10.קינמון

קינמון הוא תרופה פופולרית נוספת לכאבי בטן.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כפית אחת של אבקת קינמון עם כוס מים חמים.שתו את התערובת עד שלוש פעמים ביום.

שאלות נפוצות

ש: מהם היתרונות של שימוש בסעדים אלה?

א: תרופות אלה נועדו לסייע בהפחתת כאב ואי נוחות הקשורים לכאבי בטן.הם עשויים לעזור גם להפחית דלקת ולקדם עיכול בריא.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן