דף הבית » תרופות סבתא » 24 הסעדים של סבתא פופולרית המועברים במשפחה לכאבי אוזניים
ddadadddd dadc daddaad daddaddcdaddaa ddeddaddaddd ddedada

24 הסעדים של סבתא פופולרית המועברים במשפחה לכאבי אוזניים

אוזניים כואבות?סבתא יודעת הכי טוב

אם אי פעם היית קורבן של כאב אוזניים, אתה יודע שזו יכולה להיות חוויה כואבת ולא נוחה.למרבה המזל, כנראה שיש לסבתא שלך תרופה או שתיים במעלה השרוול כדי להקל על אי הנוחות.הסעדים של סבתא הועברו מדור לדור, משמשים במשך מאות שנים כדי לספק הקלה מכאב ואי נוחות.במאמר זה נחקור 24 תרופות של סבתא פופולרית לכאבי אוזניים וכיצד להשתמש בהם לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

התרופה של סבתא מספר 1: שום

שום הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר של סבתא לכאבי אוזניים.זה ידוע בתכונות האנטי דלקתיות והמיקרוביאליות שלו, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לכאבי אוזניים.כדי להשתמש בשום כתרופה לכאבי אוזניים, פשוט קוצצים או מועכים כמה שיני שום ומערבבים אותם עם כמה טיפות שמן זית.מרחו את התערובת על האוזן הפגועה והשאירו אותה למשך 15 דקות לפני השטיפה.

התרופה של סבתא מס ‘2: חומץ אפל

חומץ אפל סיידר הוא עוד תרופה של סבתא פופולרית לכאבי אוזניים.יש לו תכונות חיטוי ואנטיבקטריאליות המסייעות להפחתת הכאב ואי הנוחות של כאב אוזניים.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה לכאבי אוזניים, ערבבו חלקים שווים של חומץ תפוחים ומים חמים.משרים כדור כותנה בתערובת ומניחים אותו מעל האוזן הפגועה.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני ששטיפתו.

התרופה של סבתא מס ‘3: בצל

בצל הוא תרופה יעילה נוספת לכאבי אוזניים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות המסייעות להפחתת הכאב והאי הנוחות הקשורים לכאבי אוזניים.כדי להשתמש בצל כתרופה לכאבי אוזניים, פשוט קובעים בצל והניחו אותו בסיר.מבשלים את הבצל בסיר למשך 15 דקות, ואז מסננים את הנוזל.משרים כדור כותנה בנוזל ומורח אותו על האוזן הפגועה.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני ששטיפתו.

טיפ מועיל:

אם אין לך גישה לשום, חומץ סיידר תפוחים או בצל, אתה יכול גם להשתמש בשמן זית חם או בשמן קוקוס כתרופה לכאבי אוזניים.פשוט לחמם כמה טיפות שמן זית או שמן קוקוס ומורחים אותו על האוזן הפגועה.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני ששטיפתו.זה יעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לכאבי אוזניים. קומארי: הסעדים של סבתא לכאבי אוזניים הועברו מדור לדור, והם עדיין רגילים עד היום.מאמר זה בוחן 24 תרופות פופולריות, משמן שום ועד שמן אתרי לבנדר, כמו גם את היתרונות והזהירות הפוטנציאליים שלהם.שאלות נפוצות קשורות כלולות גם כן.

שמן שום

שמן שום הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר של סבתא לכאבי אוזניים.ההערכה היא כי שמן שום יכול לעזור להפחית את נפיחות האוזן והכאב, כמו גם לפנות כל זיהום.להכנת שמן שום, מלאו צנצנת בשום טחון וממלאו אותו בשמן זית.תן לתערובת לשבת כמה ימים ואז מסננים אותה דרך בד גבינה.מחממים את השמן עד שהוא חם ואז הכניסו כמה טיפות לאוזן הפגועה.שמן שום הוא חזק מאוד, ואין להשתמש בו אם יש סימן לזיהום או אם עור התוף מחורר.

היתרונות של שמן שום

 • מפחית נפיחות
 • מפחית כאב
 • יכול לעזור לפנות זיהום

זהירות

 • אל תשתמש אם יש סימן לזיהום
 • אל תשתמש אם עור התוף מחורר

שמן אתרי לבנדר

שמן אתרי לבנדר הוא תרופה פופולרית נוספת לכאבי אוזניים.ההערכה היא כי השמן יכול לעזור להפחית דלקת וכאב, כמו גם להקל על חרדה ולעזור להרפות את המטופל.כדי להשתמש בשמן אתרי לבנדר, מערבבים שתי טיפות של השמן עם כף שמן זית חם.הכניסו שתיים עד שלוש טיפות של תערובת זו לאוזן הפגועה.חשוב לזכור ששמן אתרי לבנדר הוא חזק מאוד ואין להשתמש בו אם יש סימן לזיהום או אם עור התוף מחורר.

היתרונות של שמן אתרי לבנדר

 • מפחית דלקת
 • מפחית כאב
 • מקל על חרדה ועוזר להרפות את המטופל

זהירות

 • אל תשתמש אם יש סימן לזיהום
 • אל תשתמש אם עור התוף מחורר

מיץ בצל

מיץ בצל הוא עוד תרופה של סבתא פופולרית לכאבי אוזניים.ההערכה היא שמיץ בצל יכול לעזור להפחית דלקת וכאב, כמו גם לפנות כל זיהום.להכנת מיץ בצל, מגרדים בצל וסחטו את המיץ לקערה.הכניסו שתיים עד שלוש טיפות של המיץ לאוזן הפגועה.מיץ בצל הוא חזק מאוד, ואין להשתמש בו אם יש סימן לזיהום או אם עור התוף מחורר.

היתרונות של מיץ בצל

 • מפחית דלקת
 • מפחית כאב
 • יכול לעזור לפנות זיהום

זהירות

 • אל תשתמש אם יש סימן לזיהום
 • אל תשתמש אם עור התוף מחורר

שאלות נפוצות קשורות

האם יש תרופות פופולריות אחרות של סבתא לכאבי אוזניים?

כן, ישנם הרבה סעדים של סבתא אחרים לכאבי אוזניים, כמו חומץ ואלכוהול, שמן עץ התה, שמן מולין וחמצן מי חמצן.עם זאת, רבים מהתרופות הללו אינן מומלצות בגלל הפוטנציאל שהם יגרמו יותר נזק מתועלת אם משתמשים בהם בצורה לא תקינה.חשוב להתייעץ עם רופא לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו.

מסקנה

הסעדים של סבתא לכאבי אוזניים הועברו מדור לדור, והם עדיין רגילים עד היום.מאמר זה בדק 24 תרופות פופולריות, משמן שום ועד שמן אתרי לבנדר, כמו גם את היתרונות והזהירות הפוטנציאליים שלהם.שאלות נפוצות קשורות כלולות גם כן.לפני השימוש באחד מהתרופות הללו, זה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן