דף הבית » תרופות סבתא » 24 הסעדים של סבתא פופולרית המועברים במשפחה לכאבי אוזניים
ddadadddd dadc daddaad daddaddcdaddaa ddeddaddaddd ddedada

24 הסעדים של סבתא פופולרית המועברים במשפחה לכאבי אוזניים

הסעדים של סבתא לכאבי אוזניים

כאבי אוזניים הם בעיה שכיחה שיכולה להיגרם על ידי דברים רבים ושונים.מהזיהום לאלרגיות, זה יכול להיות קשה לזהות את מקור הכאב.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות מנוסות ואמויות שהועברו דרך דורות של סבתות כדי לעזור להקל על כאב כאב האוזניים.להלן 24 מהתרופות הפופולריות ביותר של סבתא לכאבי אוזניים.

תרופות טבעיות

 • שום: שום הוא אנטי דלקתי טבעי ואנטיביוטי, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לכאבי אוזניים.כדי להשתמש בשום כתרופה, מוחץ כמה שיני שום ומערבב עם שמן זית.מכניסים כמה טיפות מהתערובת לאוזן הפגועה והשאירו אותה למשך מספר דקות.חזור על תהליך זה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
 • בצל: בצל הוא עוד אנטי-דלקתי ואנטיביוטי טבעי, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לכאבי אוזניים.כדי להשתמש בצל כתרופה, חותכים בצל טרי לחתיכות קטנות והכניסו לסיר עם מעט שמן זית.מחממים את התערובת עד שהבצל רך ואז מסננים את הנוזל.הכניסו כמה טיפות מהנוזל לאוזן הפגועה והשאירו אותו למשך מספר דקות.חזור על תהליך זה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
 • חומץ סיידר תפוחים: חומץ תפוחים יש תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטיביוטיקה, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לכאבי אוזניים.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.מכניסים כמה טיפות מהתערובת לאוזן הפגועה והשאירו אותה למשך מספר דקות.חזור על תהליך זה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
 • מלח: מלח הוא אנטי דלקתי טבעי ובעל תכונות הקלה על כאבים טבעיים, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לכאבי אוזניים.כדי להשתמש במלח כתרופה, מערבבים כף מלח אחת עם כוס מים חמים.מכניסים כמה טיפות מהתערובת לאוזן הפגועה והשאירו אותה למשך מספר דקות.חזור על תהליך זה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תרופות צמחי מרפא

 • קמומיל: קמומיל יש תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטיביוטיקה, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לכאבי אוזניים.כדי להשתמש בקמומיל כתרופה, תלולות שתי כפיות של פרחי קמומיל מיובשים בכוס אחת של מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את הנוזל ומאפשרים לו להתקרר.מכניסים כמה טיפות מהתערובת לאוזן הפגועה והשאירו אותה למשך מספר דקות.חזור על תהליך זה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
 • קלנדולה: קלנדולה בעלת תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטיביוטיקה, מה שהופך אותה לתרופה יעילה לכאבי אוזניים.כדי להשתמש קלנדולה כתרופה, תלולות שתי כפיות של פרחי קלנדולה מיובשים בכוס אחת של מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את הנוזל ומאפשרים לו להתקרר.מכניסים כמה טיפות מהתערובת לאוזן הפגועה והשאירו אותה למשך מספר דקות.חזור על תהליך זה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
 • Echinacea: Echinacea יש תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטיביוטיקה, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לכאבי אוזניים.כדי להשתמש ב- Echinacea כתרופה, תלולות שתי כפיות של פרחי Echinacea מיובשים בכוס אחת של מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את הנוזל ומאפשרים לו להתקרר.מכניסים כמה טיפות מהתערובת לאוזן הפגועה והשאירו אותה למשך מספר דקות.חזור על תהליך זה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
 • לבנדר: לבנדר יש הקלה על כאבים טבעיים ותכונות אנטי דלקתיות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לכאבי אוזניים.כדי להשתמש בבנדר כתרופה, תלולות שתי כפיות של פרחי לבנדר מיובשים בכוס אחת של מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את הנוזל ומאפשרים לו להתקרר.מכניסים כמה טיפות מהתערובת לאוזן הפגועה והשאירו אותה למשך מספר דקות.חזור על תהליך זה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיפ:

בכל פעם שמשתמשים באחד מה-הסעדים של סבתא SE לכאבי אוזניים, הקפידו להתייעץ עם רופא אם הכאב נמשך.בנוסף, חשוב לזכור כי תרופות אלה אינן נועדו להחליף טיפול רפואי מקצועי.

הסעדים של סבתא נוספים לאוזני אוזניים

סבתות

סבתות מעבירות תרופות לכאבי אוזניים במשך דורות.להלן כמה תרופות נוספות שיכולות לעזור להקל על אי הנוחות של כאב אוזניים.

שמן שום

שמן שום הוא תרופה טבעית המשמשת לעתים קרובות לטיפול באוזני אוזניים.להכנת שמן שום, שילב שום כתוש עם שמן זית ומחמם את התערובת.ברגע שהשום מתרכך, הניחו לתערובת להתקרר ואז לסנן את השמן.כדי להשתמש בשמן, הניחו כמה טיפות באוזן ואפשרו לו לשבת מספר דקות.שמן שום יכול לעזור להפחית את הדלקת ולהקל על הכאב.

דחיסת מלח

דחיסת מלח יכולה לספק הקלה זמנית מכאב אוזניים.להכנת דחיסת מלח, מערבבים חלקים שווים של מלח ומים חמים.משרים מטלית בתערובת ואז סובבים אותו.מניחים את הבד החם מעל האוזן למשך מספר דקות.המלח יכול לעזור להוציא כל נוזל ולהפחתת כאב.

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחי מרפא פופולריות גם לטיפול באוזני אוזניים.להלן כמה מעשבי התיבול הנפוצים ביותר לכאבי אוזניים.

קמומיל

 • קמומיל הוא עשב פופולרי לטיפול בכאבי אוזניים.ידוע שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ומשכך כאבים.זה יכול לשמש בצורה של תאים, תה או שמנים.

Echinacea

 • Echinacea הוא עשב נוסף שניתן להשתמש בו לטיפול בכאבי אוזניים.ידוע שיש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות.זה יכול לשמש בצורה של תאים, תה או שמנים.

MULLEIN

 • מולין הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול באזורים.ידוע שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ומשכך כאבים.זה יכול לשמש בצורה של תאים, תה או שמנים.

שאלות נפוצות

מהן כמה תרופות פופולריות של סבתא לכאבי אוזניים?

כמה מהתרופות הפופולריות ביותר של סבתא לכאבי אוזניים כוללים שמן שום, דחיסת מלח, קמומיל, אקינצאה ומולין.

האם תרופות אלה בטוחות לשימוש?

כן, תרופות אלה בדרך כלל בטוחות לשימוש.עם זאת, חשוב לדבר עם רופא לפני שתשתמש בתרופות צמחיות כלשהן, מכיוון שחלקן עשויות להיות לתופעות לוואי או לקיים אינטראקציה עם תרופות אחרות.

סבתות

סבתות מעבירות תרופות לכאבי אוזניים במשך דורות.תרופות אלה נעות בין טיפולים מסורתיים כמו שמן שום ומלח מלח לתרופות צמחיות כמו קמומיל, אקינצאה ומולין.אמנם בדרך כלל סעדים אלה בטוחים לשימוש, אך חשוב לדבר עם רופא לפני שתשתמש בתרופות צמחיות כלשהן, מכיוון שחלקן עשויות להיות לתופעות לוואי או לקיים אינטראקציה עם תרופות אחרות.עם אמצעי הזהירות הנכונים, תרופות אלה יכולות לספק הקלה מאי הנוחות של כאב אוזניים.

למידע נוסף על 24 הסעדים של סבתא הפופולרית המועברים במשפחה לכאבי אוזניים, עיין במאמר זה של Wikipedia .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן