דף הבית » תרופות סבתא » 24 הסעדים של סבתא עתיקה ומוסמכת לעצמות
ddadadddd dadc daddaad dadaaddad ddeddadedbdaa dcdadadeddaa

24 הסעדים של סבתא עתיקה ומוסמכת לעצמות

הסעדים של סבתא לעצמות

גוף האדם מורכב מ 206 עצמות העובדות במקביל לבצע פונקציות יומיומיות כמו הליכה, ריצה והרמה.לרוע המזל העצמות יכולות להיות נתונות לבלאי, או גרוע מכך, לשבור.למרבה המזל, סבתות קדומות מספקות סעדים לעצמות מאז תקופת הזמן.מאמר זה יספק 24 תרופות סבתות עתיקות ומוסמכות לעצמות.

1.דחיסה חמה

דחיסה חמה היא תרופה מסורתית המסייעת להפחתת כאב ונפיחות.הוא מיושם ישירות על האזור הפגוע בצורת בקבוק מים חמים או בד מחומם.תרופה זו מועילה במיוחד לתנאי שרירים ושלד כמו שברים בעצמות, נקע ומתח.

2.אמבטיות מלח אפסום

אמבטיות מלח אפסום הן תרופה מסורתית לעצמות.מלח אפסום מורכב ממגנזיום וסולפט, שני מינרלים שספגים דרך העור לגוף.על פי ההערכה, מינרלים אלה מפחיתים את הדלקת והכאב בעצמות.כדי להשתמש בתרופה זו, הוסף חצי כוס מלח אפסום לאמבט חם וספוג למשך 15 עד 20 דקות.

3.שמנים אתרים

שמנים אתרים, כמו לבנדר, רוזמרין ואקליפטוס, משמשים בארומתרפיה ונמצאים מועילים לעצמות.לשמנים אלה תכונות אנטי דלקתיות ומשכך כאבים שיכולים לעזור להפחית כאב ודלקת.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כמה טיפות שמן אתרים עם שמן נשא ועסה את האזור הנגוע.

4.תה צמחים

תה צמחי מרפא הם תרופה מסורתית לעצמות.תה צמחי מרפא כמו ג’ינג’ר, מנטה וקמומיל עשירים בנוגדי חמצון המסייעים בהפחתת דלקת וכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, תלולה כפית אחת של העשב בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים ושותים.

5.חבילת שמן קיק

חבילות שמן קיק הן תרופה מסורתית לעצמות.על פי ההערכה, שמן קיק בעל תכונות אנטי דלקתיות, משכך כאבים וריפוי שיכולים לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.כדי להשתמש בתרופה זו, להשרות מטלית בשמן קיק ומורחים אותו על האזור המושפע.מכסים בבקבוק מים חמים או כרית חימום.

טיפ ייחודי ומועיל

חשוב לציין כי יש להשתמש בתרופות אלה בשילוב עם טיפול רפואי נכון.התייעץ עם איש מקצוע רפואי לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו.בנוסף, אם הכאב אינו שוכך לאחר מספר ימים, פנה מייד לטיפול רפואי.

6.כורכום

כורכום הוא תרופה מסורתית לעצמות.לתבלין צהוב זה יש תכונות אנטי דלקתיות ומשכך כאבים שיכולים לעזור להפחית את הכאב והדלקת.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כוס חלב חם ושתה אותה פעם ביום.

7.HorseTail

Horsetail הוא תרופה מסורתית לעצמות.עשב זה עשיר בסיליקה, מינרל המסייע בחיזוק העצמות.כדי להשתמש בתרופה זו, תלול כפית סוס כוס סוס בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים ושותים.

8.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה מסורתית לעצמות.על פי ההערכה, חומץ זה בעל תכונות אנטי דלקתיות ומשכך כאבים שיכולים לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו שתי כפיות של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ושתו אותם פעם ביום.

9.ארניקה

ארניקה היא תרופה מסורתית לעצמות.על פי ההערכה, עשב זה בעל תכונות אנטי דלקתיות ומשכך כאבים שיכולים לעזור להפחית כאב ונפיחות.כדי להשתמש בתרופה זו, החל משחה אקטואלית המכילה ארניקה ישירות על האזור הנגוע.

תרופות צמחיות עבור עצמות

תרופות צמחיות שימשו במשך מאות שנים לטיפול במחלות רבות, ועצמות אינן יוצאת דופן.בעוד שמדע המודרני קידם טיפולים רבים בנושאים הקשורים לעצמות, לתרופות מסורתיות עדיין יש מקום בטיפול בעצמות.להלן 24 תרופות סבתות עתיקות ומוסמכות לעצמות:

1.קלנדולה

קלנדולה היא עשב פופולרי הידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות והריפוי.זה יכול לשמש לטיפול בבוןשברים, נקעים ופציעות אחרות הקשורות לעצמות.ניתן לצרוך את העשב כתה או תמצית, או ליישם באופן אקטואלי על האזור המושפע.

2.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא עשב חזק ששימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות רבות, כולל כאבי עצם ושברים.זה יכול להילקח כתה או תמצית, או ליישם באופן אקטואלי על האזור המושפע.

3.כורכום

כורכום הוא חומר אנטי דלקתי רב עוצמה המשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל בעיות הקשורות לעצמות.זה יכול להילקח כתה או תמצית, או ליישם באופן אקטואלי על האזור המושפע.

4.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב נפוץ ששימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות רבות, כולל כאבי עצם ושברים.זה יכול להילקח כתה או תמצית, או ליישם באופן אקטואלי על האזור המושפע.

5.Comfrey

קומפרי הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות רבות, כולל כאבי עצם ושברים.זה יכול להילקח כתה או תמצית, או ליישם באופן אקטואלי על האזור המושפע.

6.ארניקה

ארניקה היא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות רבות, כולל כאבי עצם ושברים.זה יכול להילקח כתה או תמצית, או ליישם באופן אקטואלי על האזור המושפע.

7.סרפד עוקץ

סרפד עוקץ הוא עשב המשמש במשך מאות שנים לטיפול במחלות רבות, כולל כאבי עצם ושברים.זה יכול להילקח כתה או תמצית, או ליישם באופן אקטואלי על האזור המושפע.

8.קליפת ערבה לבנה

קליפת ערבה לבנה היא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות רבות, כולל כאבי עצם ושברים.זה יכול להילקח כתה או תמצית, או ליישם באופן אקטואלי על האזור המושפע.

9.שורש שן הארי

שורש שן הארי הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות רבות, כולל כאבי עצם ושברים.זה יכול להילקח כתה או תמצית, או ליישם באופן אקטואלי על האזור המושפע.

10.שורש ברדוק

שורש ברדוק הוא עשב המשמש במשך מאות שנים לטיפול במחלות רבות, כולל כאבי עצם ושברים.זה יכול להילקח כתה או תמצית, או ליישם באופן אקטואלי על האזור המושפע.

11.יארו

יארו הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות רבות, כולל כאבי עצם ושברים.זה יכול להילקח כתה או תמצית, או ליישם באופן אקטואלי על האזור המושפע.

12.תלתן אדום

תלתן אדום הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות רבות, כולל כאבי עצם ושברים.זה יכול להילקח כתה או תמצית, או ליישם באופן אקטואלי על האזור המושפע.

13.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא עשב המשמש במשך מאות שנים לטיפול במחלות רבות, כולל כאבי עצם ושברים.זה יכול להילקח כתה או תמצית, או ליישם באופן אקטואלי על האזור המושפע.

14.שורש ולריאן

שורש ולריאן הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות רבות, כולל כאבי עצם ושברים.זה יכול להילקח כתה או תמצית, או ליישם באופן אקטואלי על האזור המושפע.

15.HorseTail

HorseTail הוא עשב המשמש במשך מאות שנים לטיפול במחלות רבות, כולל כאבי עצם ושברים.זה יכול להילקח כתה או תמצית, או ליישם באופן אקטואלי על האזור המושפע.

16.טופר החתול

טופר החתול הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות רבות, כולל כאבי עצם ושברים.זה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן