דף הבית » תרופות סבתא » 24 הסעדים של סבתא יעילה ואמיתית לעצירות בהריון
ddadadddd dadc daddaad ddaddcd dddeddaaddaa dcdadaddaddaa

24 הסעדים של סבתא יעילה ואמיתית לעצירות בהריון

ריפוי עצירות בהריון עם הסעדים של סבתא

הריון יכול להיות רכבת הרים של רגשות וחוויות פיזיות.אחת ההשפעות הנפוצות ביותר, אך לא נוחות, של ההיריון היא עצירות.לעיתים קרובות זה יכול להיות קשה לניהול, וכאשר מבקשות הקלה, רוב הנשים פונות לתרופות ללא מרשם.אך ישנם הרבה תרופות סבתות טבעיות ויעילות שיכולות לעזור להקל על עצירות בהריון ולמזער את אי הנוחות.

H2: מה גורם לעצירות בהריון?

עצירות נגרמת כתוצאה מהורמונים המשתחררים במהלך ההיריון.הורמונים אלה מאטים את תהליך העיכול, מה שמקשה על הגוף לעבור שרפרפים.גורמים אחרים שיכולים לתרום לעצירות בהריון כוללים חוסר פעילות גופנית, לא שתייה מספיק מים ואכילת תזונה דלה בסיבים תזונתיים.

H2: הסעדים של סבתא לעצירות בהריון

למרבה המזל, ישנם הרבה תרופות טבעיות ויעילות ששימשו סבתות במשך דורות כדי להקל על עצירות בהריון.להלן 24 מהתרופות היעילות והאמיתיות ביותר של סבתא לעצירות בהריון:

 • שתו הרבה נוזלים לאורך היום.מים הם הבחירה הטובה ביותר, אך תה צמחים יכול גם לעזור.נסה לשתות 8-10 כוסות נוזלים בכל יום.
 • הגדל את צריכת המזונות העשירים בסיבים כמו פירות, ירקות, דגנים מלאים וקטניות.
 • אכלו שפע של אוכלים עשירים בפרוביוטיקה כמו יוגורט, כרוב כבוש וקימצ’י.
 • הימנע ממזון מעובד ופחמימות לבנות מכיוון שהם יכולים לתרום לעצירות.
 • תרגיל באופן קבוע.הליכה, שחייה ויוגה הן דרכים נהדרות לשמור על גופכם לזוז.
 • קח אמבטיה חמה כדי להירגע ולהרגיע את השרירים שלך.
 • שתו כוס מי לימון חמים בבוקר כדי לעזור למערכת העיכול שלכם.
 • הוסף קצת שמן זית לארוחות שלך כדי לעזור בשימון המעיים שלך.
 • אכל תפוח יום כדי להרחיק את עצירות.
 • שתו כוס תה קמומיל כדי להרפות את השרירים שלכם ולקדם עיכול.
 • הימנע מקפאין מכיוון שהוא יכול לגרום להתייבשות ולהחמיר עוד יותר את עצירות.
 • אכלו כפית שמן קיק מכיוון שהוא משלשל טבעי.
 • אכלו שזיפים שזיפים או שתו מיץ גיזום שכן הוא משלשל טבעי.
 • אכלו קומץ צימוקים וספגו אותם במים לילה.שתו את המים בבוקר למשלשן טבעי.
 • הוסף כמה זרעי פשתן קרקעיים לארוחות שלך מכיוון שהוא גבוה בסיבים תזונתיים.
 • קח תוסף פרוביוטיקה כדי לעזור להחזיר את איזון החיידקים המועילים במערכת העיכול שלך.
 • שתו כוס תה ג’ינג’ר חם כדי לעזור לעורר עיכול.
 • אכלו בננה כל יום מכיוון שהיא עשירה בסיבים סיבים ואשלגן.
 • שתו כוס מיץ אלוורה כדי לעזור בעיכול.
 • אכלו כפית דבש מעורבב עם כפית חומץ סיידר תפוחים.
 • לאכול פפאיה כפי שהוא מכיל פפאין, אנזים המסייע בעיכול.
 • שתו כוס מים חמים עם כפית סודה לשתייה.
 • אכלו קומץ תאריכים מכיוון שהם עשירים בסיבים ובברזל.

טיפ מועיל:

אם אתה נאבק עם עצירות בהריון, חשוב לדבר עם הרופא או המיילדת שלך לפני שתנסה אף אחד מהתרופות הטבעיות הללו.חלקם אולי לא מתאימים לך ולמצבך הספציפי.

בנוסף לתרופות הטבעיות הללו, חשוב לבצע שינויים באורח החיים כדי לעזור להקל על עצירות בהריון.הקפידו להישאר פעילים, לשתות הרבה נוזלים ולאכול תזונה מאוזנת העשירה בסיבים תזונתיים.אם אתה עדיין מתקשה, ייתכן שהרופא שלך יוכל לרשום תרופה הבטוחה לשימוש במהלך ההיריון.

24 הסעדים של סבתא יעילה ואמיתית לעצירות בהריון

הריון הוא תקופה בה נשים חוות מגוון שינויים גופניים, כולל עצירות.זהו סימפטום שכיח ולא נוח להריון שניתן לטפל בו בכמה תרופות פשוטות.כאןהם 24 יעילים וסעדים של סבתא אמיתית לעצירות בהריון.

1.הגדל נוזלים

שתיית הרבה מים ונוזלים אחרים היא חלק חשוב בשמירה על עיכול טוב ומניעת עצירות.מכוון לפחות 8 כוסות מים ביום.נוזלים אחרים שיכולים לעזור לכלול תה צמחים, קפה נטול קפאין ומיצי פירות.

2.הגדל את צריכת הסיבים

הוספת סיבים לדיאטה יכולה לעזור להתרכך ולצואה בכמויות גדולות, מה שמקל על המעבר.מקורות טובים לסיבים כוללים פירות, ירקות, דגנים מלאים וקטניות.

3.תרגיל באופן קבוע

פעילות גופנית יכולה לעזור לעורר את מערכת העיכול ולעודד תנועות מעיים קבועות.מכוון לפחות 30 דקות של פעילות גופנית מתונה ביום, כמו הליכה, שחייה או יוגה לפני הלידה.

4.קח פרוביוטיקה

פרוביוטיקה הם חיידקים מועילים שיכולים לעזור להחזיר את האיזון למערכת העיכול ולקדם תנועות מעיים רגילות.ניתן לקחת אותם בצורה תוספה או לצרוך אותם במזונות כמו יוגורט, קפיר וירקות מותססים.

5.נסה אקופרסורה

אקופרסורה היא נוהג עתיק הכרוך בהפעלת לחץ על נקודות ספציפיות על הגוף כדי להקל על הכאב ולקדם רגיעה.החלת לחץ על נקודות מסוימות על הבטן יכולה לעזור לעורר את מערכת העיכול ולהקל על עצירות.

תרופות אחרות לעצירות בהריון

6.לאכול שזיפים שזיפים

שזיפים מיובשים עשירים בסיבים תזונתיים ומכילים באופן טבעי משלשל בשם סורביטול.אכילת כמה שזיפים מיומנים ביום יכולה לעזור לרכך ולגדול את הצואה, מה שמקל על המעבר.

7.קח סנה

סנה הוא משלשל צמחי מרפא שניתן ליטול בצורה תוספה או מבשרה לתה.יש להשתמש בזה בזהירות, מכיוון שהוא יכול לגרום להתכווצויות ותופעות לוואי אחרות.

8.השתמש בשמן קוקוס

שמן קוקוס עשיר בשומנים בריאים שיכולים לעזור לשמן את המעיים ולהקל על הצואה לעבור.ניתן להוסיף אותו לארוחות ולחטיפים או לקחת אותם בצורה תוספה.

9.שתו מיץ אלוורה

מיץ אלוורה נחשב שיש לו השפעות משלשלות שיכולות לעזור להקל על עצירות.ניתן לצרוך אותו בפני עצמו או להוסיף למים או למשקאות אחרים.

10.נסה את Psyllium Husk

קליפת Psyllium הוא סיב מסיס שיכול לעזור לרכך ולהעלות את הצואה.זה זמין בצורת אבקה או כמוסה וניתן להוסיף אותו לשייקים ומשקאות אחרים.

11.לאכול בננות

בננות עשירות בסיבים תזונתיים ומכילים סוג של סוכר הנקרא סורביטול המשמש כמשלשל קל.אכילת בננה ביום יכולה לעזור להקל על עצירות.

12.קח מגנזיום

מגנזיום הוא מינרל שיכול לעזור להרפות את השרירים במעיים ולהקל על מעבר הצואה.זה זמין בצורה תוספה או שניתן לצרוך אותו במקורות מזון כמו אגוזים וזרעים.

13.שתו מי לימון חמים

שתיית מי לימון חמים יכולה לעזור לעורר את מערכת העיכול ולעודד תנועות מעיים קבועות.ניתן לצרוך אותו כמה פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

14.לאכול משמשים

משמשים עשירים בסיבים תזונתיים ומכילים סוג של סוכר הנקרא סורביטול המשמש כמשלשל קל.אכילת כמה משמשים ביום יכולה לעזור להקל על עצירות.

15.נסה שמן קיק

שמן קיק הוא משלשל טבעי שיכול לעזור לרכך ולהתחיל את הצואה.זה זמין בצורה תוספה ויש לנקוט בזהירות, מכיוון שהוא יכול לגרום להתכווצויות ותופעות לוואי אחרות.

16.קח אמבטיה מלח אפסום

מלח אפסום מכיל מגנזיום סולפט, שיכול לעזור להרפות את השרירים במעי ולהקל על מעבר הצואה.לוקחים אמבטיית מלח אפסום כמה פעמים בשבוע

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן