דף הבית » תרופות סבתא » 24 הסעדים של סבתא המועברים במשפחה ומומלצים על ידי מומחי הרפס
ddadadddd dadc daddaad ddeddaddaddd ddedadadd ddeddedcda

24 הסעדים של סבתא המועברים במשפחה ומומלצים על ידי מומחי הרפס

כוח הסעדים של סבתא

סבתות היו לעתים קרובות מאגר הסעדים והטיפולים המשפחתיים במשך דורות.כתוצאה מכך, לעתים קרובות אנו שומעים על הסעדים של סבתא שהועברו מדור לדור.הרפס הוא נגיף שכיח שיכול לגרום לתסמינים כואבים ולא נוחים.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות שהומלצו על ידי מומחי הרפס שיכולים לעזור להפחית את הסימפטומים ואי הנוחות של הרפס.להלן 24 סעדים של סבתא שמומלצים על ידי מומחי הרפס.

1.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא חומר טבעי המשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבים, כולל הרפס.שמן קוקוס עשיר בחומצה לאורית, שידוע שיש לו תכונות אנטי-ויראליות.כדי להשתמש בשמן קוקוס כתרופה על הרפס, מרחו שכבה דקה של השמן ישירות על האזור הפגוע.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל הרפס.ההערכה היא כי תכונותיו האנטי-ויראליות יכולות לעזור להפחית את תסמיני הרפס.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה להרפס, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים אחת ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע.

טיפ ייחודי ומועיל:

כאשר משתמשים בחומץ תפוחים כתרופה להרפס, חשוב לוודא שהחומץ מדולל בכמות שווה של מים.זה יעזור למנוע כל גירוי מיותר בעור.

3.אלוורה

אלוורה הוא חומר טבעי המשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל הרפס.אלוורה עשירה בתכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת והגרד הקשורים להרפס.כדי להשתמש באלוורה כתרופה להרפס, החל את הג’ל ישירות על האזור המושפע.

4.מכשפה לוז

Hitch Hazel הוא חומר טבעי ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל הרפס.ההערכה היא כי תכונותיו האנטי דלקתיות יכולות לעזור להפחית את הדלקת והגרד הקשורים להרפס.כדי להשתמש במכשפה לוז כתרופה להרפס, מדללים כף אחת של לוז מכשפה עם כוס מים אחת ומורחים אותה ישירות על האזור הפגוע.

חלק 2: תרופות טבעיות להרפס

הרפס הוא נגיף נפוץ ולעתים קרובות לא נוח.אמנם אין תרופה, אך יש המון תרופות טבעיות שיכולות לעזור בניהול הסימפטומים.24 הסעדים של סבתא אלה הועברו במשפחה ומומלצים על ידי מומחי הרפס.

1.Echinacea

Echinacea הוא עשב רב עוצמה המשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.ידוע שהוא מסייע להגביר את מערכת החיסון ויכול לעזור להפחית את חומרת תסמיני הרפס.ניתן לקחת אותו בצורה של תה, תמיסה או כמוסה.

2.שום

שום הוא אנטי -ויראלי טבעי ויכול לעזור להפחית את התדירות וחומרתם של התפרצויות הרפס.מומלץ לצרוך שום בצורתו הגולמית, כמו טחון לסלטים או מעורבב עם דבש.ניתן לקחת שום גם בצורה קפסולה.

3.Lemon Balm

לימון בלאם הוא עשב רב עוצמה ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.ידוע שהוא מסייע בהפחתת חומרת תסמיני הרפס וניתן לקחת אותם בצורה של תה, תמיסה או קפסולה.

4.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ שורש הוא אנטי -ויראלי רב עוצמה המשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.ידוע שהוא מסייע בהפחתת חומרת תסמיני הרפס וניתן לקחת אותם בצורה של תה, תמיסה או קפסולה.

5.שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא אנטי -ויראלי חזק שיכול לעזור להפחית את התדירות וחומרתם של התפרצויות הרפס.ניתן לקחת אותו בצורה של תמיסה או קפסולה.

6.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את חומרת תסמיני הרפס.ניתן ליישם אותובאופן אקטואלי בצורה של מזור או נלקח בצורה של כמוסה.

7.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקת חזק שיכול לעזור להפחית את חומרת תסמיני הרפס.ניתן לקחת אותו בצורה של תה, תמיסה או כמוסה.

תרופות אחרות של הרפס

בנוסף לתרופות לעיל, ישנם מספר תרופות טבעיות אחרות שיכולות לעזור בניהול תסמיני הרפס.אלה כוללים: אלוורה, חומץ תפוחים, קפסאיצין ושמן קוקוס.ניתן לקחת את כל הסעדים הללו בצורה של תה, תמיסה או כמוסה.

שאלות נפוצות

  • ש: האם יש תופעות לוואי הקשורות לתרופות טבעיות אלה?
  • א: בעוד שתרופות טבעיות אלה הן בדרך כלל בטוחות, חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתתחיל בטיפול חדש כלשהו.חלק מהתרופות הללו יכולות לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות, ולכן חשוב להיות מודעים לתופעות לוואי פוטנציאליות.

מסקנה

הרפס הוא נגיף נפוץ ולעתים קרובות לא נוח.אמנם אין תרופה, אך יש המון תרופות טבעיות שיכולות לעזור בניהול הסימפטומים.24 הסעדים של סבתא אלה הועברו במשפחה ומומלצים על ידי מומחי הרפס.סעדים אלה כוללים Echinacea, שום, מזור לימון, שורש ליקוריץ, שמן אורגנו, שמן עץ התה וכורכום, כמו גם תרופות טבעיות אחרות כמו אלוורה, חומץ תפוחים, קפסאיצין ושמן קוקוס.עם זאת, חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתתחיל בטיפול חדש מכיוון שחלק מהתרופות הללו יכולות לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות. רפואת צמחים היא דרך עוצמתית ויעילה לטפל בהרפס ולנהל את הסימפטומים שלה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן