דף הבית » תרופות סבתא » 24 הסעדים של סבתא הגדולה עם תוצאות מוכחות עבור ליחה כרונית
ddadadddd dadc daddaad dddddcd dadd daaddadddaa deddbdd

24 הסעדים של סבתא הגדולה עם תוצאות מוכחות עבור ליחה כרונית

24 התרופות של סבתא הגדולה לליבה כרונית

ליחה היא ריר עבה המיוצר בריאות ובגרון כתוצאה מזיהום או מבעיה בריאותית אחרת.זה יכול להיות לא נוח ומעצבן, ובמקרים מסוימים זה יכול להיות סימן למצב חמור יותר.למרבה המזל, ישנם כמה סעדים של סבתא גדולה לליחה כרונית שהוכחה כיעילה.במאמר זה נסתכל על 24 מהתרופות הללו, על המדע העומד מאחוריהם וטיפים כיצד להשתמש בהם כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

1.דבש ומיץ לימון

מיץ דבש ולימון הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר לטיפול בפליגה.השילוב של שני המרכיבים עוזר להרגיע את הגרון ולהפחתת דלקת, מה שיכול לעזור לשחרר ולנקות ליחה מהריאות והגרון.כדי להכין את התרופה, מערבבים יחד חלקים שווים של דבש ומיץ לימון ולוגמים אותו לאט.

2.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא תרופה יעילה לטיפול בפליגה מכיוון שהוא מסייע בפירוק הריר ולהפחתת דלקת בגרון.כדי להכין את התרופה, מערבבים יחד כף אחת של חומץ תפוחים וכפית דבש אחת בכוס מים חמים.שתו את התערובת שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.שום

שום שימש זה מכבר כתרופה טבעית לטיפול בפליגה.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות חזקות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולנקות את ריאות הריר.כדי להפוך את התרופה, קוצצים דק שיני שום או שתיים של שום והוסיפו אותם לכוס מים חמים.שתו את התערובת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

4.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא חומר אנטי דלקתי רב עוצמה שיכול לעזור להפחית נפיחות בגרון וריר ברור מהריאות.כדי להפוך את התרופה, גרדו חתיכה קטנה של ג’ינג’ר טרי והוסיפו אותה לכוס מים חמים.שתו את התערובת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5.כורכום

כורכום הוא תרופה עתיקה לטיפול בפליגה.החומר הפעיל שלו, כורכומין, הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-ויראליות חזקות שיכולות לעזור להפחית נפיחות בגרון ולנקות ריר מהריאות.כדי להכין את התרופה, מערבבים יחד כפית אחת של כורכום טחון וקמצוץ פלפל שחור בכוס מים חמים.שתו את התערובת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיפ ייחודי ומועיל

חשוב לזכור כי תרופות ביתיות אלה אינן מהוות תחליף לייעוץ וטיפול רפואי.אם אתה חווה תסמינים מתמשכים או חמורים של ליחה, עדיף להתייעץ עם הרופא שלך לקבלת תוכנית אבחון וטיפול נאותים.

תרופות ביתיות לליבה כרונית

ליחה כרונית היא מצב הפוגע באנשים רבים, ויכול להיגרם על ידי מגוון גורמים, מאלרגיות וזיהומים בסינוסים ועד מגניבים סביבתיים.למרבה המזל, ישנם תרופות ביתיות רבות שהוכחו כיעילות בטיפול במצב זה.במאמר זה נדון ב -24 הסעדים של סבתא הגדולה עם תוצאות מוכחות עבור ליחה כרונית.

1.חומץ תפוחים

ידוע כי

חומץ תפוחים, כאשר הוא נלקח דרך הפה, מפחית דלקת וריר ברור מהריאות ודרכי הנשימה.כדי להשתמש בו, מערבבים שתי כפיות חומץ תפוחים בכוס מים חמים ושתו אותם פעמיים ביום.בנוסף, תוכלו להוסיף כמה טיפות של חומץ תפוחים למאדה ולשאוף את האדים או להשתמש בו כגרגר כדי להפחית את הסימפטומים של ליחה כרונית.

2.שום

שום שימש זה מכבר כתרופה טבעית לבעיות נשימה בגלל תכונותיו האנטי-מיקרוביאליות והאנטי דלקתיות.כדי להשתמש בו, פשוט מוחץ שתי שיני שום והוסף אותם לכוס מים חמים.אפשר לתערובת לתלול כמה דקות לפני שתשתו אותה.אתה יכול גם להוסיף שום לארוחות שלך לקבלת תועלת נוספת.

3.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא מרכיב טבעי שיש בו תכונות אנטי-דלקתיות, אנטי-ויראליות ומציפות, מה שהופך אותו לתרופה נהדרת לליבה כרונית.כדי להשתמש בו, פשוט GRAחתיכת ג’ינג’ר קטנה ומוסיפה אותה לכוס מים רותחים.תנו לזה תלול כמה דקות לפני שתשתו אותו.אתה יכול גם להוסיף קצת דבש ולימון לטעם נוסף.

4.כורכום

כורכום הוא תבלין ששימש זה מכבר ברפואה מסורתית לטיפול במגוון מחלות, כולל ליחה כרונית.הוא מכיל כורכומין, תרכובת עוצמתית עם תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום בכוס חלב חם ושתה אותה פעם ביום.בנוסף, אתה יכול להוסיף כורכום לארוחות שלך לקבלת תועלת נוספת.

5.דבש

דבש הוא מרכיב טבעי שיש בו תכונות אנטיבקטריאליות, אנטי דלקתיות ומצפיות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לליחה כרונית.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כפית דבש אחת בכוס מים חמים ושתה אותו פעמיים ביום.בנוסף, אתה יכול להוסיף דבש לארוחות שלך לקבלת טעם נוסף.

6.לימון

לימון הוא מרכיב טבעי שידוע כמפחית דלקת וריר ברור מהריאות ודרכי הנשימה, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לליבה כרונית.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים מיץ של לימון אחד בכוס מים חמים ושתו אותו פעמיים ביום.בנוסף, אתה יכול להוסיף לימון לארוחות שלך לקבלת טעם נוסף.

7.פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא מרכיב טבעי שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ומצפיות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לליחה כרונית.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כפית אחת של פלפל קאיין בכוס מים חמים ושתה אותם פעם ביום.בנוסף, אתה יכול להוסיף פלפל קאיין לארוחות שלך לקבלת טעם נוסף.

8.תה ירוק

תה ירוק הוא משקה טבעי שיש לו תכונות אנטי-דלקתיות ומצפיות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לליחה כרונית.כדי להשתמש בו, פשוט כבש שקית תה ירוק בכוס מים חמים למשך כמה דקות לפני שתשתו אותו.בנוסף, תוכלו להוסיף דבש ולימון לטעם נוסף.

9.מקלחת חמה

התקלחות חמה היא תרופה יעילה לליחה כרונית מכיוון שהיא מסייעת לשחרר ולנקות ריר מדרכי הנשימה.כדי להשתמש בו, פשוט עמדו במקלחת חמה למשך מספר דקות ושאפו את הקיטור.בנוסף, אתה יכול להוסיף כמה טיפות של שמן אקליפטוס או שמן מנטה למקלחת לקבלת תועלת נוספת.

10.גרגר מי מלח

גרגר מים מלח הוא תרופה טבעית שידוע כמפחית דלקת וריר ברור מדרכי הנשימה.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים וגרגר איתו למשך מספר דקות.בנוסף, אתה יכול להוסיף כמה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן