דף הבית » תרופות סבתא » 24 הסעדים של סבתא הגדולה עם תוצאות מוכחות עבור ליחה כרונית

24 הסעדים של סבתא הגדולה עם תוצאות מוכחות עבור ליחה כרונית

מה זה ליחה כרונית?

ליחה כרונית היא מצב רפואי המאופיין בייצור תכוף של ריר עבה ודביק.ריר זה יכול להצטבר בגרון, בחזה או באף ויכול לגרום למגוון תסמינים לא נעימים, כמו קושי נשימה, שיעול וכאבי חזה.זהו מצב שכיח שיכול להשפיע על אנשים בכל הגילאים ויכול להיגרם על ידי מגוון גורמים, כולל אלרגיות, זיהומים ומגרים סביבתי.

24 הסעדים של סבתא הגדולה לפליגה כרונית

ליחה כרונית יכולה להיות מצב קשה לניהול, אך ישנם תרופות ביתיות רבות ששימשו את סבתותינו הגדולות לאורך השנים כדי לעזור להקל על התסמינים ולהפחית את תדירות ההתקפות.להלן 24 תרופות של סבתא הגדולה לליבה כרונית שהוכחו תוצאות:

1.שום

שום הוא אחד התרופות הביתי היעילות ביותר לליחה כרונית.הוא ארוז בנוגדי חמצון ובעל תכונות אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להילחם בזיהומים שעלולים לגרום ללידה.כדי להשתמש בשום כתרופה, פשוט קוצצים כמה שיני שום והוסיפו אותם לכוס מים חמים.שתו את התערובת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

2.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עוד תרופה עוצמתית לליחה כרונית.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בדרכי הנשימה, והוא ידוע גם כיעיל בפינוי ריר מהחזה.כדי להשתמש בג’ינג’ר כתרופה, פשוט גרדו כמה חתיכות של שורש ג’ינג’ר טרי ותלבי אותם בכוס מים רותחים.שתו את התערובת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.דבש

דבש הוא צופה טבעי, כלומר הוא עוזר לדלל ריר ולהקל על הגירוש מהגוף.יש לו גם תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות שיכולות לעזור להילחם בזיהומים שעלולים לגרום לליחה.כדי להשתמש בדבש כתרופה, פשוט מערבבים כף דבש אחת עם כוס מים חמים ושותה את התערובת פעמיים ביום.

4.לימון

לימון הוא תרופה עוצמתית נוספת לליחה כרונית.הוא עשיר בוויטמין C, המסייע להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בזיהומים שעלולים לגרום לליחה.כדי להשתמש בלימון כתרופה, פשוט מערבבים את המיץ מחצי לימון עם כף דבש וכוס מים חמים.שתו את התערובת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקת חזק שיכול לעזור להפחית דלקת בדרכי הנשימה ולהקל על גירוש הריר מהחזה.כדי להשתמש בכורכום כתרופה, פשוט מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כוס מים חמים ושתה את התערובת פעמיים ביום.

6.מנטה

מנטה מנטה טבעית שיכולה לסייע בהפחתת הדלקת בדרכי הנשימה ולהקל על גירוש הריר מהחזה.כדי להשתמש במנטה כתרופה, פשוט תלויים כמה עלי מנטה בכוס מים רותחים ושותים את התערובת פעמיים ביום.

7.שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא דרך יעילה לשחרר את הליבה ולהקל על הגירוש מהגוף.כדי להשתמש בשאיפת קיטור כתרופה, פשוט הרתיחו סיר מים וכיסו את ראשכם במגבת.נשען מעל הסיר ושאף את הקיטור למשך חמש עד 10 דקות.

8.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא משווה טבעי שיכול לעזור לדלל ריר ולהקל על הגירוש מהגוף.כדי להשתמש בשורש מרשמלו כתרופה, פשוט תלויים כמה חתיכות שורש מרשמלו מיובש בכוס מים רותחים ושותה את התערובת פעמיים ביום.

9.זרעי חילבה

ידוע כי זרעי חילבה יעילים לדילול ריר ולהפחתת הדלקת בדרכי הנשימה.כדי להשתמש בזרעי חילבה כתרופה, פשוט תלויים כמה כפיות זרעי חילבה בכוס מים רותחים ושותים את התערובת פעמיים ביום.

10.מי מלח

גרגר עם מי מלח יכול לעזור להפחית את הדלקת בדרכי הנשימה ולהקל על גירוש הריר מהחזה.כדי להשתמש במי מלח כתרופה, פשוט מix כפית מלח עם כוס מים חמים וגרגר את התערובת לכמה

ליחה כרונית: תרופות ביתיות

כשמדובר בפליגה כרונית, אנשים רבים פונים לתרופות לבית כדי למצוא הקלה מהתסמינים שלהם.במשך מאות שנים אנשים משתמשים בתרופות טבעיות לטיפול במגוון מחלות, כולל ליחה כרונית.להלן 24 תרופות של סבתא רבא עם תוצאות מוכחות לליחה כרונית:

1.דבש ולימון

ידוע כי דבש ולימון הם בעלי תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור לפנות ריר מהגרון.פשוט מערבבים חלקים שווים של דבש ומיץ לימון ושותים אותו שלוש פעמים ביום.

2.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר שימש זה מכבר כתרופה טבעית למחלות רבות, כולל ליחה כרונית.זה יכול לעזור להפחית דלקת בגרון ובחזה, כמו גם להפחית את היווצרות הריר.אתה יכול לשתות תה ג’ינג’ר או ללעוס על שורש ג’ינג’ר טרי.

3.שום

שום הוא תרופה טבעית פופולרית נוספת לליחה כרונית.שום ידוע בתכונותיו האנטיביוטיות והאנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את היווצרות הריר בגרון ובחזה.אתה יכול לצרוך שום גולמי או לקחת תוספי שום.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים משמש זה מכבר כתרופה ביתית למחלות רבות, כולל ליחה כרונית.האופי החומצי של חומץ תפוחים יכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון ובחזה, כמו גם לפרק ריר.אתה יכול לערבב כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים אחד ולשתות אותו שלוש פעמים ביום.

5.כורכום

כורכום ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות ונוגדי חמצון, שיכולים לעזור להפחית דלקת בגרון ובחזה.אתה יכול לערבב כפית אחת של אבקת כורכום עם כוס חלב חם ולשתות אותו שלוש פעמים ביום.

תרופות אחרות לליבה כרונית

6.פלפל קאיין

פלפל קאיין ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות והמצפיות, שיכולות לעזור לשחרר את הליחה ולהקל על השיעול.אתה יכול לערבב כפית אחת של פלפל קאיין עם כוס מים חמים ולשתות אותו שלוש פעמים ביום.

7.מיץ בצל

מיץ בצל ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית דלקת בגרון ובחזה.אתה יכול לערבב כפית אחת של מיץ בצל עם כוס מים חמים ולשתות אותו שלוש פעמים ביום.

8.גרגר מי מלח

Garglewater Gargle הוא תרופה ביתית פופולרית עבור מחלות רבות, כולל ליחה כרונית.מלח ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והמצפיות, שיכולות לעזור להפחית דלקת בגרון ובחזה ולשחרר ליחה.אתה יכול לערבב כפית מלח אחת בכוס אחת של מים חמים ולגרוס אותה שלוש פעמים ביום.

9.שורש ליקוריץ

שורש ליקריץ ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות והמצפיות, שיכולות לעזור להפחית דלקת בגרון ובחזה ולשחרר את הליחה.אתה יכול לערבב כפית אחת של אבקת שורש ליקריץ עם כוס מים חמים ולשתות אותה שלוש פעמים ביום.

10.שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והמצפיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בגרון ובחזה ולשחרר ליחה.אתה יכול לערבב כפית אחת של שמן אקליפטוס עם כוס מים חמים ולשתות אותו שלוש פעמים ביום.

11.שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא תרופה ביתית פופולרית עבור מחלות רבות, כולל ליחה כרונית.הקיטור יכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון ובחזה ולשחרר ליחה.אתה יכול להוסיף כמה טיפות של שמן אקליפטוס לסיר מים רותחים ולשאוף את הקיטור למשך 10 דקות שלוש פעמים ביום.

12.שמן אורגנו

שמן אורגנו ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והמצפיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בגרון ובחזה ולשחרר ליחה.אתה יכול לערבב כפית אחת של שמן אורגנו עם כוס מים חמים ולשתות אותו שלוש פעמים ביום.

שאלות נפוצות

ש: מהם התרופות הביתיות הטובות ביותר לליבה כרונית?

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן