דף הבית » תרופות סבתא » 24 הסעדים של סבתא אמיתית עם תוצאות מוכחות ליבלות ברגליים
ddadadddd dadc daddaad ddeddaaddaa dadd daaddadddaa deddbdd

24 הסעדים של סבתא אמיתית עם תוצאות מוכחות ליבלות ברגליים

המציאות הכואבת של יבלות ברגליים

יבלות ברגליים הן מציאות לא נוחה עבור אנשים רבים.יבלות אלה נגרמות על ידי נגיף הפפילומה האנושי ויכולות להיות ממוקמות בכל מקום על הגוף, אך בדרך כלל נמצאות על הרגליים.הם יכולים להיות מגרדים, כואבים ומכוערים.למרבה המזל, ישנן כמה שיטות מנוסות ואמיתיות להתמודדות עם יבלות ברגליים, שרבות מהן הועברו דרך דורות של סבתות.

24 הסעדים של סבתא אמיתית ליבלות רגליים עם תוצאות מוכחות

1.שום

שום משמש במשך מאות שנים כתרופה ביתית למגוון מחלות, כולל יבלות ברגליים.מחקר משנת 2014 מצא כי תמצית שום יעילה להפחתת גודל היבלות אצל ילדים.כדי להשתמש בשום כטיפול, מוחץ שן שום ומורח אותו ישירות על היבלת.מכסים בתחבושת ויצאו ללינה.חזור על התהליך הזה במשך כמה לילות ברציפות עד שהיבלת נעלמת.

2.קליפת בננה

קליפות בננה מכילות אנזימים שיכולים לעזור להתפרק ולהסיר יבלות.כדי להשתמש בתרופה זו, חתוך חתיכת קליפת בננה כדי להתאים את היבלת ולהאבטח אותה במקום עם תחבושת.השאירו את הקליפה במקום הלילה וחזרו על תהליך זה במשך כמה לילות עד שהיבלת נעלמה.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית פופולרית למגוון מחלות.יש לו תכונות אנטי -ויראליות שיכולות לעזור להפחית את גודל היבלות.כדי להשתמש בתרופה זו, הספיקו כדור כותנה בחומץ תפוחים והמרחו אותו ישירות על היבלת.מכסים בתחבושת ויצאו ללינה.חזור על התהליך הזה במשך כמה לילות ברציפות עד שהיבלת נעלמת.

4.אלוורה

אלוורה הוא צמח עם תכונות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את גודל היבלות.כדי להשתמש בתרופה זו, חתוך חתיכת עלה אלוורה והחל אותו ישירות על היבלת.מכסים בתחבושת ויצאו ללינה.חזור על התהליך הזה במשך כמה לילות ברציפות עד שהיבלת נעלמת.

5.ויטמין C

ויטמין C הוא נוגד חמצון שיכול לעזור להפחית את גודל היבלות.כדי להשתמש בתרופה זו, לרסק טבליה של ויטמין C ולערבב אותו עם כמה טיפות מים ליצירת משחה.החל את הדבק ישירות על היבלת והכריכה בעזרת תחבושת.השאירו לילה וחזרו על התהליך הזה במשך כמה לילות ברציפות עד שהיבלת נעלמת.

טיפ ייחודי ומועיל

חשוב לזכור כי סעדים אלה עשויים לקחת מספר שבועות לעבודה.סבלנות היא המפתח בעת שימוש בשיטות אלה לטיפול ביבלות ברגליים.בנוסף, חשוב לשמור על האזור הנגוע נקי ויבש כדי למנוע את התפשטות הנגיף.

חלק 2: תרופות ביתיות ליבלות רגליים

יבלות ברגליים יכולות להיות מטרידות ומביכות.למרבה המזל, ישנם מגוון תרופות ביתיות שיכולות לעזור להפחית או אפילו לחסל אותן.להלן 24 תרופות של סבתא אמיתית עם תוצאות מוכחות ליבלות ברגליים:

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית פופולרית עבור מחלות רבות, כולל יבלות רגליים.תכונותיו החומציות יכולות לעזור לפרק את היבלות ולהקטין את גודלם.כדי להשתמש בו, מרחו כמות קטנה של חומץ תפוחים על כדור כותנה והניחו אותו על היבלת.אבטח אותו במקום עם תחבושת והשאיר אותו לילה.עשה זאת במשך כמה ימים עד שהיבלת נעלמה.

2.שום

לשום תכונות חיטוי ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור בטיפול ביבלות ברגליים.כדי להשתמש בו, לרסק שן שום ומורחים אותו ישירות על היבלת.אתה יכול גם לערבב אותו עם כמות קטנה של שמן זית כדי ליצור משחה.אבטח אותו במקום עם תחבושת והשאיר אותו על לילה.עשה זאת במשך כמה ימים עד שהיבלת נעלמה.

3.קליפת בננה

החלק הפנימי של קליפת בננה מכיל תרכובות שיכולות לעזור להפחית את גודל יבלות הרגליים.כדי להשתמש בו, חתוך חתיכה מקליפת הבננה והניחו אותה על היבלת.אבטח אותו במקום עם תחבושת והשאיר אותו על לילה.עשה זאת במשך כמה ימים עד שהיבלת נעלמה.

4.שמן קיק

לשמן קיק יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור rלהקים את גודל יבלות הרגליים.כדי להשתמש בו, מרחו כמות קטנה של שמן קיק על כדור כותנה והניחו אותו על היבלת.אבטח אותו במקום עם תחבושת והשאיר אותו על לילה.עשה זאת במשך כמה ימים עד שהיבלת נעלמה.

5.קלטת צינור

קלטת תעלות יכולה לעזור להסיר יבלות ברגליים על ידי הרגישת העור.כדי להשתמש בו, הניחו חתיכת קלטת צינור מעל היבלת והשאירו אותו במשך מספר ימים.עשו זאת במשך כמה שבועות עד שהיבלת נעלמה.

6.אלוורה

אלוורה יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את גודל יבלות הרגליים.כדי להשתמש בו, יש לפרק חתיכה של עלה אלוורה והחל את הג’ל ישירות על היבלת.אבטח אותו במקום עם תחבושת והשאיר אותו על לילה.עשה זאת במשך כמה ימים עד שהיבלת נעלמה.

7.שמן עץ התה

בשמן עץ התה תכונות אנטיבקטריאליות וחיטוי שיכולות לעזור להפחית את גודל יבלות הרגליים.כדי להשתמש בו, דללו את שמן עץ התה בשמן נשא כמו שמן קוקוס ומורחים אותו ישירות על היבלת.אבטח אותו במקום עם תחבושת והשאיר אותו על לילה.עשה זאת במשך כמה ימים עד שהיבלת נעלמה.

8.בצל

לבצל יש תכונות אנטי -חיטוי ואנטיבקטריאלי שיכולות לעזור בטיפול ביבלות ברגליים.כדי להשתמש בו, חתוך חתיכת בצל והחל אותה ישירות על היבלת.אבטח אותו במקום עם תחבושת והשאיר אותו על לילה.עשה זאת במשך כמה ימים עד שהיבלת נעלמה.

9.כורכום

לכורכום יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית את גודל יבלות הרגליים.כדי להשתמש בה, מערבבים אבקת כורכום עם כמות קטנה של מים לייצור משחה.החל את הדבק ישירות על היבלת והדק אותה במקום עם תחבושת.השאירו אותו לילה ועשו זאת במשך כמה ימים עד שהיבלת נעלמה.

10.אננס

לאננס תכונות אנטי -חיטוי ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור בטיפול ביבלות ברגליים.כדי להשתמש בו, חתוך חתיכת אננס והחל אותה ישירות על היבלת.אבטח אותו במקום עם תחבושת והשאיר אותו על לילה.עשה זאת במשך כמה ימים עד שהיבלת נעלמה.

11.ויטמין C

ויטמין C יכול לעזור להפחית את גודל יבלות הרגליים.כדי להשתמש בו, מערבבים אבקת ויטמין C עם כמות קטנה של מים לייצור משחה.החל את הדבק ישירות על היבלת והדק אותה במקום עם תחבושת.השאירו אותו לילה ועשו זאת במשך כמה ימים עד שהיבלת נעלמה.

12.מיץ לימון

למיץ לימון יש חיטוי ו

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן