דף הבית » תרופות סבתא » 23 תרופות סבתות משמעותיות ולטיפול בגרון יעיל
daadaddaddaa daddaaddaa dedadedaddaadddaa ddcdddaddc dddaddf

23 תרופות סבתות משמעותיות ולטיפול בגרון יעיל

23 תרופות לסבתות לטיפול בגרון יעיל

עובדה ידועה שסבתות עוברות תרופות לבית במשך דורות, ורבים מהתרופות הללו עדיין משמשות כיום.כתוצאה מכך, יש מגוון רחב של תרופות לסבתות שניתן להשתמש בהן לטיפול בכאבי גרון.החל מגרגול עם מי מלח חמים ועד לגימת תה ג’ינג’ר, תרופות אלה קלות לשימוש ויכולות לספק הקלה רבה.במאמר זה נסתכל על 23 מהתרופות הסבתות הפופולריות ביותר לטיפול בגרון יעיל.

1.גרגר עם מי מלח חמים

גרגר עם מי מלח חמים הוא אחד התרופות הנפוצות והיעילות ביותר לכאבי גרון.המלח מסייע בהפחתת הדלקת והריר הדק, ואילו המים החמים יכולים לעזור להרגיע את הגרון.כדי ליצור את הפיתרון, מערבבים 1 כפית מלח ל 8 אונקיות של מים חמים ומגרגר למשך 30 שניות.הקפידו לירוק את הפיתרון לאחר גרגולינג.

2.דבש ולימון

Honey and Lemon הוא תרופה פופולרית נוספת לכאבי גרון.השילוב של דבש ולימון נחשב כמסייע בהפחתת הדלקת ולהרגיע את כאב הגרון.כדי להכין את התרופה, מערבבים 1 כף דבש עם 2 כפיות של מיץ לימון סחוט טרי.מערבבים את התערובת יחד ומברקים למשך 30 שניות.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופת סבתא חזקה לטיפול בכאבי גרון.לא רק שזה עוזר להפחית את הדלקת, אלא שהוא גם עוזר לפרק ריר.כדי להכין את התרופה, מערבבים 1 כף של חומץ תפוחים עם 8 אונקיות מים חמים.גרגר את התערובת למשך 30 שניות ואז לירוק אותה.

4.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא דרך נהדרת להרגיע את כאב הגרון.התכונות האנטי דלקתיות של ג’ינג’ר יכולות לעזור להפחית נפיחות ודלקת, בעוד שחום התה יכול לעזור להרגיע את הגרון.להכנת התה, מערבבים 1 כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי עם 8 אונקיות מים חמים.נותנים לתערובת תלולה למשך 10 דקות ואז לסמן אותה.להמתיק את התה בדבש אם תרצה.

5.חלב כורכום

חלב כורכום הוא נוסף רפואה סבתא פופולרית לטיפול בכאבי גרון.כורכום הוא אנטי דלקתי ונוגד חמצון חזק, ובשילוב עם חלב חם, זה יכול לעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את הכאב.כדי להכין את התרופה, מערבבים 1/2 כפית אבקת כורכום עם 8 גרם חלב חם.שתו את התערובת בזמן שהיא עדיין חמה.

6.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא תרופה מסורתית לכאבי גרון.נחשב לסייע בהפחתת דלקת וגירוי בגרון, כמו גם להרגיע את רירית הגרון.כדי ליצור את התרופה, מערבבים 1 כפית אבקת שורש מרשמלו עם 8 אונקיות מים חמים.נותנים לתערובת תלולה למשך 10 דקות ואז לסמן אותה.שתו את התה בזמן שהוא עדיין חם.

7.שום

שום הוא תרופת סבתא פופולרית לטיפול בכאבי גרון.השום נחשב כמסייע בהפחתת הדלקת ולהגביר את מערכת החיסון.כדי להכין את התרופה, מערבבים 1 ציפורן שום טחון עם 8 אונקיות מים חמים.גרגר את התערובת למשך 30 שניות ואז לירוק אותה.

טיפ ייחודי ומועיל

חשוב לזכור שלמרות שתרופות סבתות יכולות לספק הקלה, אין להשתמש בהן כתחליף לטיפול רפואי.אם אתם חווים כאבים חמורים או קושי בבליעה, חשוב לפנות לטיפול רפואי.

תרופות צמחיות לטיפול בגרון

סבתות משתמשות בתרופות צמחיות לטיפול בגרון במשך מאות שנים.ישנם עשבי תיבול רבים ששימשו לטיפול בגרון כאב, ורבים עדיין משמשים כיום.להלן 23 צמחי מרפא משמעותיים ששימשו באופן היסטורי לטיפול בגרון.

1.מרווה

מרווה הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול בגרונאס כואב.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית נפיחות ולהילחם בזיהום.ניתן להכין אותו לתה על ידי הוספת העלים למים חמים ולתלול למשך 5-10 דקות.

2.לְקַלְקֵלשורש Shmallow

שורש מרשמלו הוא הרס וניתן להשתמש בו לצילום ולהרגיע כאב גרון.לעיתים קרובות הוא עשוי לתה על ידי הרתחת השורש במים ואז מאמץ את הנוזל.ניתן לשלב גם שורש מרשמלו עם עשבי תיבול אחרים כדי להכין תערובת תה.

3.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא עשב נוסף ששימש במשך מאות שנים לטיפול בגרונאיות כואבות.זהו משותף, כלומר הוא יכול לעזור לשחרר ולגרש ריר מדרכי הנשימה.לעיתים קרובות הוא עשוי לתה על ידי הרתחת השורש במים ואז מאמץ את הנוזל.

4.אלם חלקלק

אלם חלקלק הוא הרס, כלומר הוא יכול לצבוע ולהרגיע כאב גרון.לעתים קרובות הוא עשוי לתה על ידי הרתחת הקליפה במים ואז מתאמץ את הנוזל.ניתן לשלב גם אלם חלקלק עם עשבי תיבול אחרים כדי להכין תערובת תה.

5.טימין

טימין הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול בגרונות כואבות.יש לו תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות ולהילחם בזיהום.ניתן להכין אותו לתה על ידי הוספת העלים למים חמים ולתלול למשך 5-10 דקות.

תרופות צמחיות אחרות לטיפול בגרון

ישנם צמחי מרפא רבים אחרים שניתן להשתמש בהם לטיפול בגרון כואב, כולל קמומיל, אקינצאה, סמברי, גולדנסיל, מנטה ויארו.לצמחי מרפא אלה יש תכונות אנטי-דלקתיות, חיטוי ומציגות שיכולות לעזור להפחית נפיחות ולהילחם בזיהום.הם יכולים להיות מכינים תה על ידי הוספת עשבי התיבול למים חמים ולהתמודד עם 5-10 דקות.

שאלות נפוצות

  • באילו עשבי תיבול יכולים לשמש לטיפול בגרון?
  • מרווה, שורש מרשמלו, שורש ליקוריץ, אלם חלקלק, טימין, קמומיל, אקינצאה, סמכי, גולדנסיל, מנטה ויארו יכולים לשמש לטיפול בגרון.

סבתות השתמשו בצמחי מרפא במשך מאות שנים כדי לטפל בגרון כואב, ורבות עדיין משמשות כיום.לצמחי מרפא אלה יש תכונות אנטי-דלקתיות, חיטוי ומציגות שיכולות לעזור להפחית נפיחות ולהילחם בזיהום.ניתן להפוך אותם לתה ומשמשים כתרופה ביתית כדי לעזור להקל על כאב גרון.חשוב לזכור להתייעץ עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שתשתמש בכל עשבי תיבול רפואיים.

שילוב עשבי תיבול בשגרת הבריאות שלך יכול להיות דרך נהדרת לתמוך בבריאותך וברווחתך הכללית, ורבים מעשבי התיבול הללו ניתן למצוא בחנות מזון הבריאות המקומי שלך.למידע נוסף על צמחי מרפא וכיצד ניתן להשתמש בהם לטיפול בגרונו כואבים, בקרו ב wikipedia.org להגדרה ומשאבים נוספיםו

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן