דף הבית » תרופות סבתא » 23 תרופות סבתות טבעיות ופופולריות לחזון מטושטש
daadaddaddaa daddaaddaa dddadddaa ddaddaddcdadddaa dcddddf

23 תרופות סבתות טבעיות ופופולריות לחזון מטושטש

סיבות לראייה מטושטשת

ראייה מטושטשת היא בעיית ראייה שכיחה שיכולה להיגרם על ידי מגוון גורמים, כולל קלות ראייה, קטיפות, קטרקט, סוכרת וניוון מקולרי הקשור לגיל.זה יכול להיגרם גם כתוצאה מפגיעת ראש, דלקת עיניים, או פשוט על ידי התאמת העיניים יותר מדי.בעוד שראייה מטושטשת יכולה להוות סימן למצב רפואי חמור, ישנם הרבה תרופות סבתות טבעיות ופופולריות שיכולות לעזור בשיפור המצב.

23 תרופות סבתות טבעיות ופופולריות לחזון מטושטש

1.אכלו מזונות עשירים בוויטמין A

אחת הדרכים הטובות ביותר לשיפור החזון שלך היא לאכול מזונות העשירים בוויטמין A, כמו גזר, תרד, בטטות, קייל וחלמונים.ויטמין A חיוני לבריאות עיניים טובה ויכול לעזור בשיפור הראייה המטושטשת.

2.לשתות הרבה מים

שתיית מים רבים עוזרת לשמור על עיניים לחות ויכולות לעזור בשיפור הראייה המטושטשת.הקפידו לשתות לפחות 8 כוסות מים בכל יום כדי לשמור על בריאות העיניים והראייה שלכם ברורים.

3.קח ויטמינים עיניים

נטילת ויטמינים עיניים יכולה גם לעזור בשיפור החזון שלך.ויטמינים בעיניים מכילים חומרים מזינים חשובים כמו ויטמין A, ויטמין C, ויטמין E ואבץ, החיוניים לבריאות העיניים.

4.קבל הרבה שינה

שינה רבה חיונית גם לבריאות עיניים טובה.הקפד לקבל לפחות 8 שעות שינה בכל לילה כדי לשפר את החזון שלך.

5.תרגיל באופן קבוע

פעילות גופנית היא חלק חשוב נוסף בשמירה על בריאות העיניים.פעילות גופנית קבועה מסייעת בשיפור זרימת הדם ויכולה לעזור בשיפור החזון שלך.

6.השתמש בטיפות עיניים

שימוש בטיפות עיניים יכול לעזור להפחית את מאמץ העיניים ולשפר את הראייה שלך.טיפות עיניים ללא מרשם יכולות לעזור להרגיע את העיניים האדומות והגעגנות ולעזור בשיפור הראייה שלך.

7.הגבל זמן מסך

הגבלת זמן המסך שלך יכולה גם לעזור בשיפור החזון שלך.בהה במסכים זמן רב מדי עלול לגרום למאמץ עיניים ויכול להחמיר את הראייה המטושטשת.

8.ללבוש משקפי שמש

לבישת משקפי שמש יכולה גם לעזור להגן על עיניך מפני קרני ה- UV המזיקות של השמש.משקפי שמש יכולים לעזור להפחית את הבוהק ויכולים לעזור בשיפור החזון שלך.

9.השתמש במסנן מסך מחשב

שימוש במסנן מסך מחשב יכול גם לעזור להפחית את מאמץ העיניים ויכול לעזור בשיפור הראייה שלך.המסנן יכול לעזור להפחית את הבוהק ויכול להקל על ההתמקדות במסך.

10.קח הפסקות בזמן הקריאה

לקיחת הפסקות קבועות בזמן הקריאה יכולה לעזור להפחית את מאמץ העיניים ויכולה לעזור בשיפור הראייה שלך.קח הפסקה כל 20 דקות לערך כדי לתת מנוחה לעיניים.

11.מהבהב לעתים קרובות

מהבהב לעתים קרובות יכול לעזור גם להפחית את מאמץ העיניים ויכול לעזור בשיפור הראייה שלך.הקפד להבהב לעתים קרובות כשאתה קורא או משתמש במחשב כדי לעזור לשמור על עיניך משומנות וכדי לעזור בשיפור החזון שלך.

12.ERLAX העיניים שלך

הרגעת העיניים שלך יכולה גם לעזור להפחית את מאמץ העיניים ויכולה לעזור בשיפור הראייה שלך.הקפד לעצום את העיניים למשך 30 שניות בכל שעה לערך כדי לתת לעיניים מנוחה ולסייע בשיפור החזון שלך.

13.לעסות את העיניים שלך

עיסוי עיניים בעדינות יכול גם לעזור להפחית את מאמץ העיניים ויכול לעזור בשיפור הראייה שלך.השתמש בקצות האצבעות שלך כדי לעסות את העיניים בתנועה סיבובית למשך 1-2 דקות כדי לעזור להפחית את מאמץ העיניים וכדי לסייע בשיפור הראייה שלך.

14.קח תוספי צמחים

תוספי צמחים כמו בילברי, גינקו בילובה ולוטאין יכולים גם לעזור בשיפור החזון שלך.תוספי מזון אלה עשירים בנוגדי חמצון ויכולים לעזור להגן על העיניים מפני נזק ויכולים לעזור בשיפור החזון שלך.

15.השתמש בשמן קיק

שימוש בשמן קיק יכול גם לעזור בשיפור החזון שלך.החל שמן קיק על העפעפיים שלך לפני השינה והשאיר אותו על לילה.זה יכול לעזור להפחית את מאמץ העיניים ויכול לעזור בשיפור הראייה שלך.

16.קבל בחינות עיניים רגילות

קבלת בחינות עיניים קבועות חשובות גם לשמירה על ראייה טובה.הקפד לתזמן בחינות עיניים רגילות כדי לוודא שהעיניים שלך בריאות וכדי לסייע בשיפורה החזון שלך.

17.לבשו את משקפי המרשם הנכונים </h

חלק 2: 23 תרופות סבתות טבעיות ופופולריות לראייה מטושטשת

11.מזינים מזינים

אכילת תזונה בריאה ומאוזנת יכולה לעזור בשיפור הראייה, במיוחד מזונות עשירים בנוגדי חמצון, חומצות שומן אומגה 3, ויטמינים A, C ו- E ואבץ.דוגמאות למזונות כאלה הם ירקות עלים כהים, גזר, תפוזים, סלמון, אגוזים וקטניות.אכילת תזונה העשירה בחומרים מזינים אלה יכולה לעזור בשיפור הראייה ולהפחית את הסיכון לראייה מטושטשת.

12.פעילות גופנית

פעילות גופנית סדירה יכולה לעזור בשיפור זרימת הדם לעיניים, מה שיכול לעזור להפחית את הסיכון לראייה מטושטשת.פעילות גופנית יכולה גם לעזור להפחית את הלחץ והעייפות, ששניהם יכולים לתרום לראייה מטושטשת.פעילות גופנית קבועה יכולה גם לעזור בחיזוק השרירים השולטים בתנועות העיניים שלנו, שיכולות לעזור להפחית את הסיכון לראייה מטושטשת.

13.Ginkgo biloba

גינגקו בילובה הוא תרופה צמחית פופולרית המשמשת לעתים קרובות לטיפול במגוון בעיות ראייה, כולל חזון מטושטש.ההערכה היא כי היא מסייעת בשיפור זרימת הדם לעיניים, כמו גם בהפחתת הדלקת.עם זאת, חשוב לדבר עם הרופא או הרוקח שלך לפני שאתה לוקח את גינקו בילובה, מכיוון שהוא יכול לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות.

14.דיקור סיני

דיקור סיני הוא סוג של רפואה סינית מסורתית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.ההערכה היא כי היא מסייעת בשיפור זרימת הדם, להפחית דלקת ולהפחית את הלחץ, אשר כל אלה יכולים לעזור להפחית את הסיכון לראייה מטושטשת.חשוב לדבר עם הרופא או הדיקור שלך לפני שתנסה את התרופה הזו, מכיוון שהיא יכולה לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות.

15.תרגילי עיניים

תרגילי עיניים

יכולים לעזור בשיפור הראייה, כמו גם להפחית את הסיכון לראייה מטושטשת.דוגמאות לתרגילי עיניים כוללות גלגול עיניים במעגלים, התמקדות באובייקט ואז החלף במהירות את המיקוד שלך למשהו אחר, ולפילינג, הכולל כיסוי עיניים בידיים שלך למשך מספר שניות כדי לאפשר לעיניים לנוח.

16.Bilberry

Bilberry הוא סוג של פירות יער שלפי ההערכה מסייע בשיפור הראייה, כולל הפחתת הסיכון לראייה מטושטשת.ההערכה היא כי היא מסייעת בשיפור זרימת הדם לעיניים, כמו גם בהפחתת הדלקת.עם זאת, חשוב לדבר עם הרופא או הרוקח שלך לפני שאתה נוטל, מכיוון שהוא יכול לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות.

שאלות נפוצות

ש: מהם כמה מהתרופות הסבתות הפופולריות ביותר לחזון מטושטש?

א: כמה מהסבתות הפופולריות ביותר לתרופות לראייה מטושטשת אוכלים תזונה בריאה ומאוזנת, מתאמנים באופן קבוע, לוקחים את גינקו בילובה, מנסים דיקור סיני, עושים תרגילי עיניים ולקיחת בילברי.

ש: אילו אוכלים עלי לאכול כדי לשפר את החזון שלי?

א: מזונות העשירים בנוגדי חמצון, חומצות שומן אומגה 3, ויטמינים A, C ו- E ואבץ יכולים לעזור בשיפור הראייה.דוגמאות למזונות כאלה כוללים ירקות עלים כהים, גזר, תפוזים, סלמון, אגוזים וקטניות.

מסקנה

ראייה מטושטשת יכולה להיות סימן לתנאי עיניים רבים ושונים ויש להתייחס אליו ברצינות.אמנם קיימים טיפולים רפואיים, אך ישנם גם הרבה תרופות סבתות טבעיות ופופולריות לראייה מטושטשת.תרופות אלה כוללות אכילת תזונה בריאה ומאוזנת, פעילות גופנית באופן קבוע, נטילת גינקו בילובה, מנסה דיקור סיני, ביצוע תרגילי עיניים ולקיחת בילברי.חשוב לדבר עם הרופא או הרוקח שלך לפני שתנסה אף אחד מהתרופות הללו, מכיוון שהם יכולים לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות.על ידי שילוב תרופות אלה באורח החיים שלך, אתה יכול לעזור להפחית את הסיכון לראייה מטושטשת.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן