דף הבית » תרופות סבתא » 23 תרופות סבתות המומלצות על ידי מומחים ונפלאים למורסים
daadaddaddaa daddaaddaa ddeddedcdaddaa dadc ddd deddedddd d

23 תרופות סבתות המומלצות על ידי מומחים ונפלאים למורסים

הסבתות התרופות למורסים

מורסות הן זיהומים מקומיים כואבים המלאים במוגלה.למרות שתרופות מודרניות כמו אנטיביוטיקה ונהלים כירורגיים עשויים לשמש לטיפול בהם, ישנם גם כמה תרופות טבעיות ששימשו במשך מאות שנים.כיום, הסעדים של סבתא אלה עדיין מומלצים על ידי מומחים כמועילים ומועילים לאנשים עם מורסות.להלן 23 תרופות כאלה שעליכם לקחת בחשבון.

1.כורכום

כורכום, או כורכומה לונגה, הוא תבלין המשמש במשך מאות שנים לטיפול במחלות רבות, כולל מורסות.הוא מכיל תרכובות הנקראות כורכומינואידים, שהם חומרים אנטי דלקתיים ואנטיבקטריאליים.כדי להשתמש בכורכום למורסים, אתה יכול להכין משחה על ידי ערבובו במים ולהחיל אותו ישירות על האזור המושפע.אתה יכול גם לקחת את זה כתוסף או לשתות כוס תה כורכום כל יום.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית פופולרית עבור מחלות רבות, כולל מורסות.התכונות האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות של חומץ סיידר תפוחים הופכות אותו לאידיאלי לטיפול בזיהומים ולהפחתת הנפיחות.כדי להשתמש בו, מערבבים חלק אחד חומץ תפוחים עם חלק אחד מים חמים ומרחים את התערובת ישירות על האזור הפגוע.אתה יכול גם לשתות כוס חומץ תפוחים מדולל במים כל יום.

טיפ:

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, השתמש בחומץ תפוחים גולמי ולא מסונן עם ‘האם’ שלם.

3.שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בזיהומים ולהגביר את מערכת החיסון.זה יעיל גם לטיפול במורסים כתוצאה מתכונותיו האנטי דלקתיות והאנטיבקטריאליות.כדי להשתמש בשום למורסים, אתה יכול להכין משחה על ידי ריסוק כמה שיני ויישום אותו ישירות על האזור הנגוע.אתה יכול גם ליטול תוספי שום או להוסיף עוד שום לארוחות שלך.

4.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חומר אנטי-חיטוי ואנטי דלקתי טבעי ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל מורסות.כדי להשתמש בשמן עץ התה למורסים, תוכלו להכין תערובת על ידי שילוב של שמן עץ תה חלק אחד עם ארבעה חלקים מים ולמרוח אותו ישירות על האזור הפגוע.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות של שמן עץ התה על דחיסה חמה ולהחיל אותו על האזור המושפע.

הבנת היתרונות של תרופות סבתות למורסים </h2

תרופות סבתות הן סוג של תרופה ביתית טבעית המשמשת לטיפול בבעיות בריאות שונות.הם שימשו במשך מאות שנים על ידי תרבויות רבות והועברו לאורך דורות.על פי ההערכה, סעדים אלה יעילים ובטוחים לטיפול בבעיות בריאותיות מסוימות, כולל מורסות.תרופות סבתות יכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת, להפחית נפיחות ולקדם ריפוי.כאן נסתכל על כמה מהסעדים הסבתא הפופולריים ביותר המומלצים על ידי מומחים לטיפול במורסים.

תרופות סבתות נפוצות למורסים

להלן כמה מהסעדים הסבתא הפופולריים ביותר המומלצים על ידי מומחים לטיפול במורסים:

 • יש למרוח קומפרסים חמים: החלת קומפרסים חמים מספר פעמים ביום יכולה לעזור להפחית כאב ודלקת ולקדם ריפוי.
 • החל משחת שום: לשום תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.כדי להכין משחת שום, ריסקו כמה שיני שום ומערבבים אותו עם מעט מים.החל את הדבק ישירות על המורסה.
 • השתמש בשמן עץ התה: שמן עץ התה בעל תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת.מרחו כמה טיפות שמן עץ התה ישירות על המורסה.
 • החל עוף של עשבי תיבול: עופות צמחים יכולים לעזור להפחית נפיחות ולקדם ריפוי.עשבי תיבול פופולריים עבור עופות כוללים קומפרי, קמומיל וצמח.
 • קח אמבטיית מלח אפסום: מלח אפסום הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת.הוסף כמה כוסות EPSOמ ‘מלח לאמבטיה חמה וספוג בתוכה 20 דקות.
 • שתו תה קמומיל: תה קמומיל הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת.שתו כוס תה קמומיל מספר פעמים ביום.
 • יש ליישם מסיכת חימר: לחימר יש תכונות גמילה ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת.החל מסכת חימר ישירות על המורסה.
 • יש למרוח משחת דבש וכורכום: דבש וכורכום יש תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת.מערבבים חלקים שווים דבש וכורכום ומורחים את הדבק ישירות על המורסה.
 • מורחים שמן קיק ומשחת סודה לשתייה: שמן קיק וסודה לשתייה הם בעלי תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת.מערבבים חלקים שווים שמן קיק וסודה לשתייה ומורחים את העיסה ישירות על המורסה.
 • שתו חומץ תפוחים: חומץ סיידר תפוחים הוא בעל תכונות חיטוי ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת.שתו כוס חומץ תפוחים מדולל במים מספר פעמים ביום.
 • קח אמבטיה ג’ינג’ר: לג’ינג’ר יש תכונות אנטי דלקתיות ומשכך כאבים, שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת.מוסיפים כמה פרוסות ג’ינג’ר לאמבטיה חמה וספגו בתוכו 20 דקות.
 • יש למרוח משחת ג’ינג’ר ודבש: דבש וג’ינג’ר הם בעלי תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת.מערבבים חלקים שווים דבש וג’ינג’ר ומרחים את העיסה ישירות על המורסה.
 • קח אמבטיה מנטה: מנטה יש תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת.מוסיפים כמה טיפות שמן מנטה לאמבטיה חמה ומשרות בתוכו 20 דקות.
 • מרחי משחת שמן כורכום וזית: כורכום ושמן זית הם בעלי תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת.מערבבים חלקים שווים כורכום ושמן זית ומורחים את הדבק ישירות על המורסה.
 • החל משחת לוז חימר ומכשפה: לחימר ולוז מכשפה יש תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת.מערבבים חלקים שווים לחימר ולוז מכשפה ומורחים את הדבק ישירות על המורסה.
 • תה שתיית ג’ינג’ר: תה ג’ינג’ר יש תכונות אנטי-חיפושיות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת.שתו כוס תה ג’ינג’ר מספר פעמים ביום.
 • יש למרוח משחת דבש וקינמון: דבש וקינמון הם בעלי תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת.מערבבים חלקים שווים דבש

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן