דף הבית » תרופות סבתא » 23 תרופות סבתות אמינות ופופולריות לפטריית עור
daadaddaddaa daddaaddaa ddeddaddaa ddaddaddcdadddaa dcdaddad

23 תרופות סבתות אמינות ופופולריות לפטריית עור

עור יפה ללא פטרייה: 23 תרופות של סבתא אמינות
היופי הוא לא רק העור עמוק, אלא עור יפה הוא מגבר ביטחון גדול.פטריית עור יכולה לגרום לך להרגיש נבוך ומתוסכל, אבל אתה לא צריך להסתפק בזה.יש הרבה תרופות סבתות אמינות ופופולריות שיכולות לעזור לך להיפטר מפטריות העור ולהחזיר את העור היפה שלך.

להלן 23 מהתרופות הטבעיות היעילות והטבעיות ביותר שהועברו במשך דורות:

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חומר נגד פטריות חזק המסייע להילחם בפטריות העור.ניתן למרוח שמן עץ התה ישירות על אזורים מושפעים פעמיים ביום כדי לסייע בפינוי הזיהום.הקפידו לדלל את השמן בשמן נשא, כמו שמן קוקוס, מכיוון שהוא יכול להרגיז את העור.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא מענק טבעי המסייע לאזן את רמות החומציות של העור.יש לו גם תכונות נגד פטריות שיכולות לעזור בטיפול בפטריות עור.מערבבים חומץ חלק אחד עם שני חלקים מים ומורחים את הפיתרון על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

טיפ:

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, השתמש בחומץ תפוחים אורגני ולא מסונן.

שום

שום הוא נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור להילחם בפטריות העור.מרסקים שן שום ומערבבים אותו עם כמה טיפות שמן זית.מרחו את התערובת על האזור הפגוע והשאירו אותה במשך 15 דקות לפני השטיפה.

שמן קוקוס

לשמן הקוקוס תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור בטיפול בפטריות עור.החל שמן קוקוס ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום כדי לסייע בהפחתת הדלקת ולהילחם בזיהום.

אלוורה

אלוורה הוא קרם לחות טבעי המסייע לרפא ולהרגיע את העור.החל את הג’ל מעלה אלוורה ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.

יוגורט

יוגורט מכיל תרבויות חיות שיכולות לעזור להילחם בפטריית העור.החל יוגורט רגיל ולא ממותק ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

תמצית עלה זית

לתמצית עלים זית יש תכונות נגד פטריות שיכולות לעזור בטיפול בפטריות עור.קח 500 מ”ג תמצית עלה זית דרך הפה פעמיים ביום כדי לעזור להילחם בזיהום.

שמן אורגנו

לשמן אורגנו תכונות נגד פטריות חזקות שיכולות לעזור להילחם בפטריות העור.החל כמה טיפות של שמן אורגנו ישירות על האזור המושפע פעמיים ביום.הקפידו לדלל את השמן בשמן נשא, כמו שמן קוקוס, מכיוון שהוא יכול להרגיז את העור.

כורכום

כורכום הוא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור להילחם בפטריות העור.הכינו משחה מתוך אבקת כורכום ומים והמרחו אותה על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור להילחם בפטריות העור.צור משחה מפלפל קאיין ומים והחל אותה על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור להילחם בפטריות העור.צרו משחה מתוך סודה ומים לשתייה והפעלו על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

OATMEAL


שיבולת שועל היא אנטי דלקתית טבעית ונוגדת פטרייה שיכולה לעזור להילחם בפטריות העור.ערוך אמבטיה שיבולת שועל על ידי הוספת כוס שיבולת שועל לאמבטיה חמה והשרייה בתוכה למשך 15 דקות.

דבש

לדבש תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להילחם בפטריות העור.מרחו שכבה דקה של דבש ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

חומץ ומלח

מערבבים חומץ חלק אחד עם שני חלקים מלח ומורחים את התערובת על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

מיץ לימון

למיץ לימון תכונות נגד פטריות שיכולות לעזור להילחם בפטריות העור.מרחו כמה טיפות מיץ לימון טרי ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

שום ובצל

שום ובצל מכילים שניהם תכונות נגד פטריות שיכולות לעזור להילחם בפטריות העור.

התרופות של סבתא לפטריית עור: חלופות טבעיות

פטריית עור יכולה להיות מעצבנת אמצב מביך, אך ניתן לטפל בו בתרופות טבעיות וטיפולים אלטרנטיביים.הסעדים של סבתא לפטריית עור שימשו במשך מאות שנים ויכולים להיות יעילים באותה מידה כמו טיפולים רפואיים מסורתיים.להלן 23 תרופות טבעיות ואמינות ששימשו סבתות לפטריית עור.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להילחם בפטריית העור.זה עובד על ידי הריגת הפטרייה ויכול גם לעזור להפחית דלקת וגרד.כדי להשתמש בו, מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם שני חלקים מים והחל אותו ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני ששטיפתו.

2.שום

שום הוא נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור להילחם בפטריות העור.זה עובד על ידי הריגת הפטרייה ויכול גם להפחית דלקת וגירוד.כדי להשתמש בו, לרסק שן שום ומערבב אותו עם כף שמן זית.מרחו את התערובת ישירות על האזור הפגוע והשאירו אותה למשך 10 דקות לפני שטיפתו.

3.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור במניעה וטיפול בפטריות עור.זה עובד על ידי שמירה על העור לחות ויכול גם לעזור להפחית דלקת וגרד.כדי להשתמש בו, מרחו שכבה דקה של שמן קוקוס ישירות על האזור הפגוע ונותנים לו לספוג בעור.

4.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור להילחם בפטריות העור.זה עובד על ידי הריגת הפטרייה ויכול גם לעזור להפחית דלקת וגרד.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם מים ומרחו אותם ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני ששטיפתו.

5.אלוורה

אלוורה הוא נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור להילחם בפטריות העור.זה עובד על ידי הריגת הפטרייה ויכול גם לעזור להפחית דלקת וגרד.כדי להשתמש בו, מרחו שכבה דקה של אלוורה טהורה ישירות על האזור המושפע ונותנים לו לספוג בעור.

הסעדים של סבתא לפטריית עור: תרופות ביתיות

בנוסף לתרופות טבעיות, ישנם מספר תרופות ביתיות שניתן להשתמש בהן לטיפול בפטריות עור.להלן 18 תרופות סבתות אמינות ופופולריות יותר לפטריית העור.

6.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור להילחם בפטריות העור.זה עובד על ידי הריגת הפטרייה ויכול גם לעזור להפחית דלקת וגרד.כדי להשתמש בו, מערבבים כף סודה לשתייה עם מים ליצירת משחה.החל את העיסה ישירות על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 10 דקות לפני שטיפתו.

7.כורכום

כורכום הוא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור להילחם בפטריית העור.זה עובד על ידי הריגת הפטרייה ויכול גם לעזור להפחית דלקת וגרד.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אבקת כורכום עם מים ליצירת משחה.החל את העיסה ישירות על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 10 דקות לפני שטיפתו.

8.שום ודבש

שום ודבש הם טבעיים טבעיים שיכולים לעזור להילחם בפטריות העור.הם עובדים על ידי הריגת הפטרייה ויכולים גם לעזור להפחית דלקת וגרד.כדי להשתמש בהם, לרסק שן שום ולערבב אותו עם כף דבש.מרחו את התערובת ישירות על האזור הפגוע והשאירו אותה למשך 10 דקות לפני שטיפתו.

9.זרעי כמון

זרעי כמון הם נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור להילחם בפטריות העור.הם עובדים על ידי הריגת הפטרייה ויכולים גם לעזור להפחית דלקת וגרד.כדי להשתמש בהם, טוחנים כף זרעי כמון ומערבבים אותה עם כף מים.מרחו את התערובת ישירות על האזור הפגוע והשאירו אותה למשך 10 דקות לפני שטיפתו.

10.עלים נאים

עלי נם הם נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור להילחם בפטריית העור.הם עובדים על ידי הריגת הפטרייה ויכולים גם לעזור להפחית דלקת וגרד.כדי להשתמש בהם, טוחנים קומץ עלי נם ומערבבים אותם עם כף מים.למרוח את התערובת Dישירות לאזור המושפע

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן