דף הבית » תרופות סבתא » 23 תרופות סבתות אמינות ומרפאות לשיעול תינוקות
daadaddaddaa daddaaddaa ddeddaddaa ddedadadddaa dcdaddaddc daad

23 תרופות סבתות אמינות ומרפאות לשיעול תינוקות

כוחם של הסעדים של סבתא לשיעול תינוקות
סבתות סיפקו לדורות של ילדים שפע של ידע וסעדים עבור מחלות רבות.סבתות יודעות כמה סעדים בנות לשיעול תינוקות אמינות וריפוי.החל בתה צמחי מרפא לטיפולים הומאופתיים, תרופות אלה יכולות לעזור להרגיע את תסמיני שיעול התינוקות ולספק הקלה.

תה צמחי מרפא

תה צמחי מרפא הם תרופה טבעית לשיעול תינוקות.להכנת תה צמחי מרפא, תלולים 1-2 כפיות עשבי תיבול כמו קמומיל, סמברי או מוללין ב 8 גרם מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את עשבי התיבול ונותנים לתה להתקרר לפני שהוא נותן אותו לתינוק.תרופה זו היעילה ביותר כאשר ניתנת מספר פעמים ביום.

דבש

דבש הוא תרופה טבעית לשיעול תינוקות וניתן לתת לתינוקות מעל גיל 12 חודשים.ניתן להוסיף כפית דבש לתה צמחים או לתת ישירות לתינוק לפני השינה.דבש הוא מרגיע וגם אנטי -מיקרוביאלי, ועוזר להפחית דלקת ולהגן מפני זיהום.

טיפ מועיל

בעת נותנים דבש לתינוק, הקפידו להשתמש בדבש אורגני גולמי שלא פוסק.פסטור הורס אנזימים מועילים ומפחית את יעילות הדבש.

שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא תרופה עוצמתית לשיעול תינוקות.כדי לבצע שאיפת אדים, מלאו קערה במים רותחים והוסיפו 2-3 טיפות של שמנים אתרים כמו אקליפטוס, עץ התה או מנטה.הניחו מגבת מעל ראש התינוק והקערה ומאפשרים לקיטור לעלות.זה עוזר לשחרר ריר ולהפחתת הדלקת בדרכי הנשימה.

שמנים אתרים

ניתן להשתמש בשמנים אתרים כדי לעזור להרגיע את תסמיני שיעול התינוקות.הוסף 1-2 טיפות של שמנים אתרים כמו לבנדר, לימון או אקליפטוס למפזר ומניח אותו בחדר התינוק.זה עוזר להפחית דלקת ולפתוח דרכי הנשימה.ניתן להוסיף גם שמנים אתרים לשפשוף בחזה ולעסו על החזה והגב של התינוק.

גרגר מי מלח

גרגרי מי מלח הם תרופה מסורתית לשיעול תינוקות.להכנת גרגר מים מלח, ממיסים 1 כפית מלח ב 8 גרם מים חמים.אפשר לתינוק ללגום את התערובת ואז לגרגר איתו מספר דקות.זה עוזר להפחית דלקת ולנקות ריר מהגרון.

שום

שום הוא תרופה עוצמתית לשיעול תינוקות.כדי להכין תרופה שום, ריסקו כמה שיני שום והוסיפו לסיר קטן של מים רותחים.מנמיכים את האש ומבשלים במשך 10 דקות.מסננים את התערובת ונותנים לה להתקרר לפני שהם נותנים אותה לתינוק.זה עוזר להפחית דלקת ולשחרר ריר.

סירופ בצל

סירופ בצל הוא תרופה מסורתית לשיעול תינוקות.כדי להכין סירופ בצל, מבשלים בצל קצוץ 1 בקצוץ בשתי כוסות מים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ומוסיפים 1/4 כוס דבש.תן 1 כפית מהסירופ הזה לתינוק 3 פעמים ביום.זה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.

שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס הוא תרופה עוצמתית לשיעול תינוקות.לייצור תרופה לשמן אקליפטוס, הוסף 2-3 טיפות שמן אקליפטוס לקערת מים חמים.הניחו מגבת מעל ראש התינוק והקערה ומאפשרים לקיטור לעלות.זה עוזר להפחית דלקת ולפתוח דרכי הנשימה.

ג’ינג’ר ודבש

ג’ינג’ר ודבש הוא תרופה מסורתית לשיעול תינוקות.כדי להכין תרופה זו, ערבבו 1 כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי וכפית דבש.תן תערובת זו לתינוק 3 פעמים ביום.זה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.

פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא תרופה עוצמתית לשיעול תינוקות.כדי ליצור תרופה של פלפל קאיין, מערבבים 1 כפית פלפל קאיין בכוס מים חמים.תן תערובת זו לתינוק 3 פעמים ביום.זה עוזר להפחית דלקת ולנקות ריר מהגרון.

תה נענע

תה מנטה הוא תרופה מסורתית לשיעול תינוקות.כדי ליצור תרופה זו, תלולה 1 כפית של נענע מיובשת ב 8 גרם מים רותחים למשך 10 דקות.מתחעשבי התיבול ונתנו לתה להתקרר לפני שהם נותנים אותו לתינוק.

הסעדים של סבתא לשיעול תינוקות: חלק 2

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול בשיעול תינוקות במשך מאות שנים, ורבים מהתרופות הללו עדיין משמשות כיום.בחלק 2 של מאמר זה, נבחן את המדע העומד מאחורי חלק מהתרופות הללו ואת הסיכונים והיתרונות הפוטנציאליים הקשורים אליהם.נדון גם במה לעשות אם תרופה לא תעבוד, ונספק שאלות נפוצות לענות על כמה מהשאלות הנפוצות ביותר.

המדע שמאחורי הסעדים של סבתא

רבים מהתרופות בהן סבתות משתמשות בטיפול בשיעול תינוקות, גובו על ידי עדויות מדעיות.דבש, למשל, נמצא כי מדכא שיעול יעיל אצל ילדים מעל גיל אחד.יש לו ציפוי מגן שמרגיע את הגרון ועוזר להפחית את השיעול.בנוסף, נמצא כי יעיל בהפחתת תסמיני הצטננות, כולל שיעול.זה נחשב לעבוד על ידי הגברת מערכת החיסון ועזרה להילחם בנגיף הגורם לשיעול.

הבנת הסיכונים והיתרונות

חשוב להבין את הסיכונים והיתרונות הפוטנציאליים הקשורים לכל תרופה בה אתה משתמש לשיעול התינוק שלך.בעוד שחלק מהתרופות שנדונו במאמר זה מגובות על ידי עדויות מדעיות, אחרים לא נבדקו בקפדנות ויכולים להיות להם תופעות לוואי מזיקות.חשוב לדבר עם רופא הילדים שלך לפני שתשתמש בתרופות טבעיות כלשהן על התינוק שלך, כך שתוכל להבטיח שהם יהיו בטוחים ויעילים.

בנוסף, חשוב להיות מודעים לתופעות הלוואי הפוטנציאליות של כל תרופה בה אתה משתמש.בעוד שרבים מהתרופות שנדונו במאמר זה נחשבות לבטוחות ויעילות, חלקם יכולים לגרום לתגובות אלרגיות או לתגובות לוואי אחרות.לכן חשוב לעקוב תמיד אחר הוראות המינון בכל תרופה בה אתה משתמש ולהיות מודע לסיכונים הפוטנציאליים.

מה לעשות אם תרופה לא עובדת

אם נראה כי תרופה טבעית בה אתה משתמש לא עובדת, חשוב לדבר עם רופא הילדים שלך.הם יוכלו להעריך את מצב התינוק שלך ולקבוע אם יש צורך בטיפולים אחרים.במקרים מסוימים, רופא הילדים שלך עשוי להמליץ על תרופות ללא מרשם או טיפולים אחרים כדי להקל על השיעול.בנוסף, הם עשויים להמליץ על שינויים באורח החיים שיכולים לעזור להפחית את השיעול, כמו הימנעות מפעילים או הגדלת צריכת הנוזלים.

שאלות נפוצות

האם זה בטוח להשתמש בתרופות טבעיות על תינוקות?

חשוב לדבר עם רופא הילדים שלך לפני שתשתמש בתרופות טבעיות כלשהן בתינוק שלך.בעוד שרבים מהתרופות שנדונו במאמר זה נחשבות לבטוחות ויעילות, חלקם יכולים לגרום לתגובות אלרגיות או לתגובות לוואי אחרות.לכן חשוב לעקוב תמיד אחר הוראות המינון בכל תרופה בה אתה משתמש ולהיות מודע לסיכונים הפוטנציאליים.

מה עלי לעשות אם תרופה טבעית לא עובדת?

אם נראה כי תרופה טבעית בה אתה משתמש לא עובדת, חשוב לדבר עם רופא הילדים שלך.הם יוכלו להעריך את מצב התינוק שלך ולקבוע אם יש צורך בטיפולים אחרים.במקרים מסוימים, רופא הילדים שלך עשוי להמליץ על תרופות ללא מרשם או טיפולים אחרים כדי להקל על השיעול.בנוסף, הם עשויים להמליץ על שינויים באורח החיים שיכולים לעזור להפחית את השיעול, כמו הימנעות מפעילים או הגדלת צריכת הנוזלים.

הסעדים של סבתא לשיעול תינוקות הם משאב מדהים עבור הורים שרוצים להתייחס לשיעול של התינוק שלהם באופן טבעי.עם זאת, חשוב להבין את הסיכונים והיתרונות הפוטנציאליים הקשורים לכל תרופה בה אתה משתמש.בנוסף, חשוב לדבר עם רופא הילדים שלך אם נראה כי תרופה לא עובדת, או אם יש לך חששות לגבי שימוש בתרופות טבעיות בתינוק שלך.על ידי הבנת המדע שמאחוריסעדים אלה ונקיטת אמצעי הזהירות הנדרשים, אתה יכול לעזור להבטיח כי שיעול התינוק שלך מטופל ביעילות ובבטיחות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן