דף הבית » תרופות סבתא » 23 תרופות סבתות אמינות וחשובות לגרד פות
daadaddaddaa daddaaddaa ddeddaddaa dddaddddaa dcddad daddaa

23 תרופות סבתות אמינות וחשובות לגרד פות

כואבים וגירוד של הפות – 23 הסעדים של סבתא

גירוד פות הוא נושא לא נוח ולעתים קרובות מביך שנשים רבות סובלות ממנו.זה יכול להיגרם על ידי מגוון גורמים ויכול להתרחש בדרגות חומרה שונות.ישנם מספר טיפולים זמינים לגרד פות, כולל תרופות ללא מרשם וגם תרופות מרשם.עם זאת, נשים רבות מעדיפות לפנות לתרופות טבעיות כדי להקל על הסימפטומים שלהן.

סבתות היו מזמן מקור לתרופות אמינות, מנוסות ואמויות למגוון מחלות, החל מגרונות כואבים וכלה בקלקוליות.זה לא שונה בכל מה שקשור לגירוד הפות.להלן 23 סעדים של סבתא אמינים וחשובים לגרד פות.

1.שמן קוקוס

שמן קוקוס משמש זה מכבר כתרופה טבעית לגרד בנרתיק.התכונות האנטי פטרייתיות, האנטי בקטריאליות ואנטי-מיקרוביאליות של פטרייתיות, הופכות אותו לתרופה עוצמתית ויעילה לסוגים רבים של מצבי עור.כדי להשתמש בשמן קוקוס כתרופה לגרד פות, פשוט מרחו שכבה דקה של השמן על האזור המושפע.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית נוספת שניתן להשתמש בה לטיפול בגירוד פות.חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הגירוי והדלקת.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה לגרד פות, מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם ארבעה חלקים מים ומורחים אותו ישירות על האזור המושפע.

טיפ:

לקבלת יעילות מקסימאלית, הקפידו להשתמש בחומץ תפוחים גולמי, לא מסונן, המכיל “האם”, שהוא אוסף של חיידקים ואנזימים מועילים.

3.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חומר טבעי אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להפחית דלקת וגרד.כדי להשתמש בשמן עץ התה כתרופה לגרד פות, פשוט מערבבים כמה טיפות של השמן במים ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע.

תרופות ביתיות על גירוד וולבה

גירוד פות יכול להיות מצב לא נוח ומביך שיכול להקשות על הפעילויות היומיומיות שלך.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות של סבתא אמינות וחשובות שיכולות לעזור להקל על תסמיני גירוד הפות.משימוש בתרופות טבעיות וביתיות ועד משחות ומשחות ללא מרשם, ישנן מגוון שיטות שיעזרו לטיפול באי הנוחות שלך.כאן נדון ב -23 סעדים של סבתא אמינים וחשובים על גירוד פות.

1.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא אנטי דלקתי טבעי ואנטי-חיטוי, מה שהופך אותו לתרופה נהדרת לגירוד פות.לשימוש, מערבבים שתי כפיות של חומץ תפוחים גולמי ולא מסונן עם כוס מים חמים.משרים כדור כותנה בתערובת ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים רגילים.

2.אלוורה

אלוורה ידועה בתכונותיו המרגיעות והאנטי דלקתיות, מה שהופך אותו לתרופה נהדרת לגירוד פות.לשימוש, חתוך עלה צמח אלוורה פתוח ומגרד את הג’ל.החל את הג’ל ישירות על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה.

3.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי, מה שהופך אותה לתרופה נהדרת לגירוד פות.לשימוש, מערבבים כף אחת של סודה לשתייה עם כוס מים חמים.משרים כדור כותנה בתערובת ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים רגילים.

4.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי, מה שהופך אותו לתרופה נהדרת לגירוד פות.לשימוש, מערבבים כפית אחת של שמן עץ התה עם כוס מים חמים.משרים כדור כותנה בתערובת ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים רגילים.

5.יוגורט

יוגורט הוא אנטי דלקתי טבעי ואנטיספטי, מה שהופך אותו לתרופה נהדרת לגירוד פות.לשימוש, החל יוגורט רגיל ולא ממותק ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקותלפני שטיפה במים רגילים.

6.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי, מה שהופך אותו לתרופה נהדרת לגירוד פות.לשימוש, מערבבים כפית אחת של לוז מכשפה עם כוס מים חמים.משרים כדור כותנה בתערובת ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים רגילים.

7.שום

שום הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי, מה שהופך אותו לתרופה נהדרת לגירוד פות.לשימוש, לרסק שתי שיני שום ומערבבים אותם עם כוס מים חמים.משרים כדור כותנה בתערובת ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים רגילים.

8.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי, מה שהופך אותו לתרופה נהדרת לגירוד פות.לשימוש, החל שכבה דקה של שמן קוקוס ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים רגילים.

9.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי, מה שהופך אותו לתרופה נהדרת לגירוד פות.לשימוש, מערבבים כפית אחת של שמן לבנדר עם כוס מים חמים.משרים כדור כותנה בתערובת ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים רגילים.

10.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא אנטי דלקתית טבעית ואנטיספטית, מה שהופך אותו לתרופה נהדרת לגירוד פות.לשימוש, מערבבים כוס שיבולת שועל יבשה עם כוס מים חמים.משרים כדור כותנה בתערובת ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים רגילים.

11.דבש

דבש הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי, מה שהופך אותו לתרופה נהדרת לגירוד פות.לשימוש, החל שכבה דקה של דבש ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה עם

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן