דף הבית » תרופות סבתא » 23 תרופות משמעותיות של סבתא ולטיפול מהיר בהצטננות
daadaddaddaa dedadedaddaadddaa dadc daddaad ddcdddaddc deddda

23 תרופות משמעותיות של סבתא ולטיפול מהיר בהצטננות

כוחם של הסעדים של סבתא

סבתות היו המקור המועבר לחוכמת ריפוי במשך דורות.בין אם זה קר, כאב גרון, או ראש קר, יש משהו מנחם ומנחם בתרופות הביתיות שהועברו מסבתותינו.הסעדים של סבתא הם פשוטים, טבעיים וחסכוניים, מה שהופך אותם לאלטרנטיבה נהדרת לרפואה המסורתית.להלן 23 טיפולים משמעותיים להצטננות בהם תוכלו להשתמש בכדי לקבל הקלה במהירות מהצטננות.

1.לימון ודבש

לימון ודבש הוא אחת הדרכים הפופולריות והיעילות ביותר להתייחס להצטננות.תרופה זו עוזרת להגביר את מערכת החיסון ולעזור להילחם בנגיף הקור.כדי להכין את התרופה, מערבבים כף אחת של מיץ לימון עם כף דבש אחת וכוס מים חמים.שתו תערובת זו מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את תסמיני הצטננות.

2.שום

שום הוא מאיץ חיסוני ואנטיביוטיקה המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בהצטננות.כדי להכין את התרופה, קוצצים ציפורן שום אחד ומערבבים אותה עם כף דבש.אכלו את התערובת הזו עד שלוש פעמים ביום כדי לעזור להפחית את תסמיני הצטננות.

3.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עוד מאיץ חיסוני המסייע להפחתת תסמיני הצטננות.כדי להכין את התרופה, מערבבים כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד עם כפית דבש אחת וכוס מים חמים.שתו תערובת זו מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את תסמיני הצטננות.

4.כורכום

כורכום הוא עשב אנטי דלקתי ואנטי-ויראלי חזק שיכול לעזור להפחית את תסמיני הצטננות.כדי להכין את התרופה, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כף דבש אחת וכוס מים חמים.שתו תערובת זו מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את תסמיני הצטננות.

5.קינמון

קינמון הוא מרכיב טבעי נוסף שיכול לעזור להפחית את תסמיני הצטננות.כדי להכין את התרופה, מערבבים כפית אחת של אבקת קינמון עם כף דבש אחת וכוס מים חמים.שתו תערובת זו מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את תסמיני הצטננות.

6.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את תסמיני הצטננות.כדי להכין את התרופה, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.שתו תערובת זו מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את תסמיני הצטננות.

7.אקליפטוס

אקליפטוס הוא שמן אתרי חזק שיכול לעזור להפחית את תסמיני הצטננות.כדי ליצור את התרופה, מערבבים כפית אחת של שמן אקליפטוס עם כוס מים חמים.שאפו את הקיטור מתערובת זו מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את תסמיני הצטננות.

8.מנטה

מנטה הוא מכה טבעי שיכול לעזור להפחית את תסמיני הצטננות.כדי להכין את התרופה, מערבבים כפית אחת של שמן מנטה עם כוס מים חמים.שאפו את הקיטור מתערובת זו מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את תסמיני הצטננות.

טיפ מועיל

לתיקון מהיר לקור, לגרגר עם מי מלח.זה יעזור להפחית את הדלקת בגרון ולעזור להפחית את תסמיני הצטננות.

9.מרק עוף

מרק עוף הוא תרופה קלאסית להצטננות המסייעת להפחתת תסמיני הצטננות.להכנת התרופה, הכינו מרק בעזרת מרק עוף וירקות כמו גזר, סלרי ובצל.אכלו את המרק הזה מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את תסמיני הצטננות.

10.תה שום

תה שום הוא מגבר חיסוני חזק שיכול לעזור להפחית את תסמיני הצטננות.כדי להכין את התרופה, הרתיחו שתי שיני שום בשתי כוסות מים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותה את התה מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את תסמיני הצטננות.

11.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית נוספת להצטננות שיכולה לעזור להפחית את תסמיני הצטננות.כדי להכין את התרופה, הרתיחו כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד בכוס מים אחת למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותה את התה מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את תסמיני הצטננות.

12.כּוּרכּוּםתה

התרופות של סבתא להצטננות – חלק 2

לרדת עם הצטננות זה אף פעם לא כיף, אך ישנם מספר תרופות קלות וטבעיות שסבתותינו נהגו לעזור להקל על הסימפטומים ולקדם התאוששות מהירה.בחלק 2 של מאמר זה, נסתכל על שלוש עשרה יותר מהתרופות המיושנות הללו שיכולות לעזור להרגיע את כאב הגרון, לנקות אף מחניק ולהפחית את חומרת הצטננות.

תה ג’ינג’ר

ג’ינג’ר שימש זה מכבר כדי לסייע בהפחתת הדלקת ולהקל על תסמיני הקור.להכנת תה ג’ינג’ר פשוט, מגרד חתיכה קטנה של ג’ינג’ר טרי, תלול אותו במים חמים למשך 10 דקות ואז מסננים אותו.הוסף מעט דבש ולימון אם תרצה.שתו את התה הזה כמה פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

גרגר מי מלח

גרגר מי מלח הוא תרופה מיושנת לכאבי גרון.מערבבים כפית מלח בכוס מים חמים, ומבהירים למשך 30 שניות.לירוק את המים ולחזור כמה פעמים ביום.

מרק עוף

מרק עוף מכונה לעתים קרובות “פניצילין יהודי” בגלל המוניטין שלו בסיוע בהפחתת תסמיני הקור.הכינו מרק עוף פשוט על ידי הרתחת כמה כוסות מרק עוף עם כמה חתיכות עוף, כמה גזר, סלרי ובצל.שתו כוס או שתיים לאורך היום כדי לעזור להפחית את חומרת הצטננות.

כף רגל חומק סואק

חומץ משמש זה מכבר כתרופה להצטננות ולשפעת.כדי לגרום לכף רגל חומץ להשרות, ערבבו כוס חומץ לבן עם כמה כוסות מים חמים וספגו את כפות הרגליים למשך 15 דקות.זה יכול לעזור להפחית תסמינים ולקדם התאוששות מהירה יותר.

שום

שום ידוע בתכונותיו האנטי -ויראליות והאנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה להצטננות.כדי להכין תרופה שום, קוצצים כמה שיני שום והוסיפו אותם לכוס מים חמים.שתו את זה מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את הסימפטומים.

TODDY HOT

פעוט חם הוא תרופה מיושנת להצטננות ולשפעת.להכנת פעוט חם, מערבבים כף דבש, כפית מיץ לימון וכפית ויסקי בכוס מים חמים.שתו את זה כמה פעמים ביום כדי לעזור להפחית את תסמיני הקור.

תה טימין

טימין הוא מכהן טבעי ויכול לעזור להפחית את חומרת הצטננות.להכנת תה טימין, תלול כפית של טימין מיובש בכוס מים חמים למשך 10 דקות.שתו את זה כמה פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

דבש ולימון

דבש ולימון ידועים שניהם בתכונותיהם האנטי -ויראליות ויכולים לעזור להפחית את חומרת הצטננות.כדי להכין תרופה פשוטה, מערבבים כפית דבש וכפית מיץ לימון בכוס מים חמים.שתו את זה כמה פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שאיפת קיטור

שאיפת קיטור יכולה לעזור להפחית את העומס ולהקל על תסמיני הקור.כדי לבצע שאיפת אדים, הרתיחו סיר מים, הוסיפו כמה טיפות של שמנים אתרים ואז מכסים את ראשכם במגבת.נשען מעל הסיר ונושם את הקיטור למשך 10 דקות.

שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס ידוע בתכונותיו האנטי-ויראליות והאנטי דלקתיות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה להצטננות.הוסף כמה טיפות של שמן אקליפטוס לסיר מים רותחים, מכסה את הראש במגבת ונושם באדים למשך 10 דקות.

תמצית זרעי אשכולית

תמצית זרעי אשכוליות ידועה בתכונותיו האנטי -ויראליות והאנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה להצטננות.קח כמה טיפות של תמצית זרעי אשכוליות בכוס מים חמים כמה פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

פלפל קאיין

פלפל קאיין ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות והאנטי דלקתיות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה להצטננות.כדי להכין תרופה של קאיין, מערבבים כפית פלפל קאיין בכוס מים חמים ושתה אותו כמה פעמים ביום.

מסקנה

הסעדים של סבתא הם לרוב פשוטים, טבעיים ויעילים.הסעדים המתוארים במאמר זה יכולים לסייע בהפחתת חומרת הצטננות ולעזור לקדם יותר מהר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן