דף הבית » תרופות סבתא » 23 תרופות מיושנות באיכות גבוהה עם תוצאות מוכחות לסינוסיטיס
daadaddaddaa dedddadaddaa ddddbddaa ddddd dadd daaddadddaa

23 תרופות מיושנות באיכות גבוהה עם תוצאות מוכחות לסינוסיטיס

מה זה סינוסיטיס?

סינוסיטיס הוא דלקת בסינוסים, שהם חללים מלאי אוויר הממוקמים באזור הפנים וסביב האף.תסמינים של סינוסיטיס יכולים לכלול כאבי פנים, גודש באף, כאבי ראש, חום ועייפות.זה יכול להיגרם על ידי אלרגיות, זיהומים או שילוב של שניהם.

תרופות מיושנות באיכות גבוהה לסינוסיטיס

עבור אלו הסובלים מסינוסיטיס ורוצים לחקור תרופות טבעיות, ישנן מספר תרופות מיושנות באיכות גבוהה אשר הוכחו תוצאות כאשר משתמשים בהן כראוי.הנה 23 מהם:

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים (ACV) הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.ידוע כי הוא מפחית דלקת, משפר את ניקוז הסינוסים ונלחם בזיהום.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של ACV עם כוס מים חמים ושתה אותם פעמיים ביום.

2.שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית חזקה שיכולה לעזור להפחית דלקת ולהילחם בזיהום.כדי להשתמש בו, קוצצים דק שתי שיני שום והוסיפו אותם לכוס מים רותחים.נותנים לתערובת תלולה למשך חמש דקות, ואז מסננים את השום ולשתות את הנוזל פעמיים ביום.

3.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית את לחץ הסינוס ולשפר את הניקוז.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי עם כוס מים רותחים ונותנים לו תלול למשך 10 דקות.מסננים את הנוזל ושותים אותו פעמיים ביום.

4.כורכום

כורכום הוא תבלין שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון חזקות.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כוס מים חמים ושתה אותם פעמיים ביום.

5.דבש

לדבש תכונות אנטיבקטריאליות ונטריות טבעיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהילחם בזיהום.כדי להשתמש בו, מערבבים כף דבש אחת עם כוס מים חמים ושתה אותם פעמיים ביום.

6.שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת ולשפר את ניקוז הסינוסים.כדי להשתמש בו, הוסף כמה טיפות של שמן אקליפטוס לקערת מים חמים.הניחו מגבת מעל הראש ושאפו את הקיטור למשך 10 דקות.

7.שמן מנטה

שמן מנטה הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת ולשפר את ניקוז הסינוסים.כדי להשתמש בו, הוסף כמה טיפות שמן מנטה לקערת מים חמים.הניחו מגבת מעל הראש ושאפו את הקיטור למשך 10 דקות.

8.לימון

לימון הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת ולהילחם בזיהום.כדי להשתמש בו, מערבבים מיץ של לימון אחד עם כוס מים חמים ושתו אותו פעמיים ביום.

9.תמיסת מלח

תמיסת מלח היא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את ניקוז הסינוסים.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית מלח אחת עם שמונה אונקיות מים חמים.השתמש בבקבוק סיר נטי או באף כדי לשטוף את הסינוסים שלך.

10.שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את ניקוז הסינוסים.כדי להשתמש בו, הוסף כמה טיפות שמנים אתרים לקערת מים חמים.הניחו מגבת מעל הראש ושאפו את הקיטור למשך 10 דקות.

11.פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת ולשפר את ניקוז הסינוסים.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של פלפל קאיין עם כוס מים חמים ושתה אותם פעמיים ביום.

12.שמן זית

שמן זית הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת ולהילחם בזיהום.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של שמן זית עם כוס מים חמים ושתה אותם פעמיים ביום.

13.שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת ולהילחם בזיהום.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של שמן אורגנו עם כוס מים חמים ושתהם פעמיים ביום.

14.כסף קולואידי

כסף קולואידי הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת ולהילחם בזיהום.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של תרופות קולואידליות

צמחי מרפא לסינוסיטיס

תרופות צמחי מרפא שימשו במשך מאות שנים לטרבמגוון מחלות, כולל סינוסיטיס.ישנם עשבי תיבול רבים שניתן להשתמש בהם להפחתת דלקת וגודש, ולספק הקלה מתסמיני סינוסיטיס.להלן כמה מעשבי התיבול הפופולריים ביותר לסינוסיטיס:

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקת חזק שיכול לעזור להפחית נפיחות וגודש בסינוסים.זה יכול גם לעזור להפחתת הדלקת, ולעתים קרובות משמש לטיפול בכאבי ראש הקשורים לסינוסיטיס.

שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית ואנטי דלקתית שיכול לעזור להפחית את הדלקת בסינוסים ולהפחית את חומרת תסמיני הסינוסיטיס.זה יכול לעזור גם להילחם בזיהומים הנגרמים על ידי חיידקים או וירוסים.

אקליפטוס

אקליפטוס הוא צמח שעליו מכילים תכונות אנטי-דלקתיות וחזקות.זה יכול לעזור להפחית את הדלקת בסינוסים ולשחרר ריר, ומאפשר לגרש אותו ביתר קלות.

PEPPERMINT


מנטה הוא מנטה טבעית ואנטי דלקתית שיכולה לעזור להפחית נפיחות וגודש בסינוסים.זה יכול לעזור גם להפחתת כאבי ראש הקשורים לסינוסיטיס.

שאלות נפוצות

מהן התרופות הטובות ביותר של צמחי מרפא לסינוסיטיס?

התרופות הצמחיות הטובות ביותר לסינוסיטיס הן ג’ינג’ר, שום, אקליפטוס ופפרמינט.לצמחי מרפא אלה יש תכונות אנטי דלקתיות ומגניבות עוצמתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וגודש בסינוסים.

האם יש תופעות לוואי לשימוש בתרופות צמחיות לסינוסיטיס?

תרופות צמחי מרפא בדרך כלל בטוחות לשימוש, אך חשוב להתייעץ עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח כל תוסף צמחים.יש אנשים שעלולים לחוות תגובות אלרגיות לעשבי תיבול מסוימים, ולכן עדיף לדבר עם הרופא שלך לפני שתנסה כל תרופות צמחי מרפא.

לסיכום, יש הרבה תרופות מיושנות באיכות גבוהה עם תוצאות מוכחות לסינוסיטיס.תרופות צמחיות כמו ג’ינג’ר, שום, אקליפטוס ופפרמינט הם אפשרויות פופולריות להפחתת דלקת וגודש, ומתן הקלה מתסמיני סינוסיטיס.חשוב להתייעץ תמיד עם הרופא שלך לפני שתנסה תרופות צמחיות כלשהן, ולהיות מודע לתופעות לוואי אפשריות. סינוסיטיס הוא מצב שיכול להיות מתיש, אך עם טיפול נכון ושינויי אורח חיים, ניתן לנהל אותו.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן