דף הבית » תרופות סבתא » 23 תרופות ללא מרשם וסבתא טבעית לכאבי פי הטבעת

23 תרופות ללא מרשם וסבתא טבעית לכאבי פי הטבעת

זה לא סוד שכאבי פי הטבעת יכולים להיות לא נוחים ומדאיגים להפליא.למרות שיש הרבה תרופות ללא מרשם ומרשם לטיפול בכאבי פי הטבעת, אנשים רבים מעדיפים להשתמש ללא מרשם ובתרופות טבעיות כדי לספק הקלה.להלן 23 תרופות ללא מרשם וסבתא טבעית שיכולים לעזור להקל על כאבי פי הטבעת שלך.

1.מלחי אפסום

ניתן להשתמש במלחי EPSOM להפחתת כאבי פי הטבעת ודלקת.משרים באמבטיה חמה עם 2 כוסות מלחי אפסום שנוספו למים לפחות 20 דקות.חזור על זה מדי יום עד שהכאב פי הטבעת שלך נעלם.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה יעילה לכאבי פי הטבעת.מערבבים 2 כפות חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ושותים אותם פעמיים ביום להקלה.

3.ג’ינג’ר

לג’ינג’ר יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את כאבי פי הטבעת.חלו כוס תה ג’ינג’ר על ידי הוספת שורש ג’ינג’ר מגורד למים חמים ותן לו תלול למשך 10 דקות.שתו את תה הג’ינג’ר פעמיים ביום.

4.זרעי חילבה

זרעי חילבה הם תרופה טבעית לכאבי פי הטבעת.משרים 1 כף זרעי חילבה במים בן לילה.בבוקר, מסננים את הזרעים ושותים את המים.חזור על זה כל בוקר במשך כמה ימים.

5.שמן קוקוס

לשמן הקוקוס תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את כאבי פי הטבעת.מרחו שכבה דקה של שמן קוקוס על האזור המושפע פעמיים ביום להקלה.

6.אלוורה

אלוורה יש תכונות אנטי דלקתיות ומרגיעות שיכולות לעזור להפחית את כאבי פי הטבעת.חלץ את הג’ל מעלה אלוורה והחל אותו על האזור המושפע.

7.כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית לכאבי פי הטבעת.מערבבים 1 כפית אבקת כורכום עם כוס חלב חם ושותה אותה פעמיים ביום להקלה.

8.קומפרס קר

דחיסה קרה יכולה לעזור להפחית את כאבי פי הטבעת ודלקת.הכניסו כמה קוביות קרח בבד ומורחים אותו על האזור הפגוע למשך 10 דקות.חזור על זה מספר פעמים ביום.

9.שום

לשום תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחתת כאבי פי הטבעת.אכלו 2-3 שיני שום גולמי מדי יום להקלה.

10.תה קמומיל

תה קמומיל יכול לעזור להפחתת כאבי פי הטבעת ודלקת.חלו כוס תה קמומיל ושתה אותו פעמיים ביום להקלה.

11.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא תרופה טבעית לכאבי פי הטבעת.משרים כדור כותנה בלוז המכשפה והחל אותו על האזור המושפע פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

12.עלי כרוב

עלי כרוב יכולים לעזור להפחתת כאבי פי הטבעת ודלקת.הניחו כמה עלי כרוב על האזור הפגוע והשאירו אותם למשך 10-15 דקות.חזור על זה מספר פעמים ביום.

13.דחיסת חום

דחיסת חום יכולה לעזור להפחתת כאבי פי הטבעת ודלקת.שים כרית חימום על האזור הפגוע למשך 10 דקות.חזור על זה מספר פעמים ביום.

14.שמן קיק

שמן קיק הוא תרופה טבעית לכאבי פי הטבעת.משרים כדור כותנה בשמן קיק ומורח אותו על האזור המושפע פעמיים ביום להקלה.

15.מיץ לימון

למיץ לימון תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את כאבי פי הטבעת.שתו כוס מיץ לימון פעמיים ביום להקלה.

16.יוגורט

יוגורט הוא תרופה יעילה לכאבי פי הטבעת.אכלו כוס יוגורט רגיל כל יום להקלה.

17.תה מנטה

תה מנטה יכול לעזור להפחית את כאבי פי הטבעת ודלקת.חלו כוס תה מנטה ושתו אותו פעמיים ביום להקלה.

18.סודה לשתייה

סודה לשתייה יכולה לעזור להפחתת כאבי פי הטבעת ודלקת.מערבבים 1 כפית סודה לשתייה עם כוס מים חמים ושותים אותה פעמיים ביום להקלה.

19.אמבטיה מלח אפסום

חלק 2: תרופות טבעיות שיעזרו להקל על כאבי פי הטבעת

כאבי פי הטבעת יכולים להיות לא נוחים ולא נוחים, ובעוד שישנם טיפולים רבים זמינים, חשוב להבין שחלק מהתרופות הטובות ביותר לכאבי פי הטבעת הם טבעיים ואי-מרשם.תרופות טבעיות שימשו לסנטוריS כדי לעזור להקל על כאבי פי הטבעת, והם יכולים להיות יעילים באותה מידה כמו תרופות מרשם.להלן 23 תרופות סבתות בהן תוכלו להשתמש בכדי להקל על כאבי פי הטבעת.

1.קומפרס חם או קר

שימוש בדחיסה חמה או קר יכולה להיות דרך נהדרת לעזור להפחית את כאבי פי הטבעת.החלת דחיסה חמה למשך 15-20 דקות יכולה לעזור להרגיע ולהרגיע את השרירים, ואילו קומפרס קר יכול לעזור להפחית נפיחות ודלקת.הקפד להשתמש במטלית נקייה ולבדוק תמיד את הטמפרטורה לפני שמריחה אותה על האזור.

2.פעילות גופנית

פעילות גופנית יכולה לסייע בהפחתת כאבי פי הטבעת על ידי חיזוק השרירים באזור.נסה לעשות כמה תרגילים בעלי השפעה נמוכה כמו הליכה, שחייה או יוגה במשך כ- 30 דקות בכל יום.זה יכול לעזור להפחית את הלחץ והמתח באזור, שיכולים לעזור להפחית את הכאב.

3.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים שימש במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת כאבי פי הטבעת.מערבבים שתי כפיות של חומץ תפוחים עם כוס מים ושותים אותו פעמיים ביום.זה יכול לעזור להפחית דלקת וגירוי באזור.

4.אמבטיה מלח אפסום

נטילת אמבטיה מלח אפסום יכולה לעזור להפחית את כאבי פי הטבעת.מוסיפים שתי כוסות מלח אפסום לאמבטיה חמה וספיגה למשך 15-20 דקות.זה יכול לעזור להפחית דלקת וכאב באזור.

5.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית את כאבי פי הטבעת.החל כמות קטנה של לוז מכשפה על האזור פעמיים ביום.זה יכול לעזור להפחית דלקת וכאב.

6.שמנים אתרים

ניתן להשתמש ב

שמנים אתרים כדי לסייע בהפחתת כאבי פי הטבעת.שמנים אתרים כמו לבנדר, קמומיל ואקליפטוס יכולים לעזור להרגיע ולהרגיע את השרירים באזור.הוסף כמה טיפות שמן אתרי לאמבטיה חמה או החל ישירות על האזור.

7.אלוורה

אלוורה שימשה במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת כאבי פי הטבעת.מרחו כמות קטנה של ג’ל אלוורה או מיץ על האזור פעמיים ביום.זה יכול לעזור להפחית דלקת וכאב.

8.שינויים בתזונה

ביצוע כמה שינויים פשוטים בתזונה שלך יכול לעזור להפחית את כאבי פי הטבעת.אכילת תזונה עשירה בסיבים תזונתיים, דלים בשומן ומלאה בפירות וירקות יכולה לעזור להפחית את הדלקת באזור.הימנעות ממזון חריף ומעובד יכולה לעזור גם להפחית את כאבי פי הטבעת.

9.שמן קוקוס

שמן קוקוס

שימש במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית את כאבי פי הטבעת.מרחו כמות קטנה של שמן קוקוס על האזור פעמיים ביום.זה יכול לעזור להפחית דלקת וכאב.

סיכום

כאבי פי הטבעת יכולים להיות לא נוחים ולא נוחים, אך למרבה המזל ישנם הרבה תרופות טבעיות ולא מרשם שיכולות לעזור להפחית את הכאב.תרופות טבעיות כמו קומפרסים חמים או קרים, פעילות גופנית, חומץ תפוחים, אמבטיות מלח אפסום, לוז מכשפה, שמנים אתרים, אלוורה, שינויים בתזונה ושמן קוקוס יכולים כולם לעזור להפחית את כאבי פי הטבעת.חשוב להבין שתרופות טבעיות יכולות להיות יעילות בדיוק כמו תרופות מרשם, והן יכולות לעזור לספק הקלה ללא שימוש בתרופות.

שאלות נפוצות

מהן כמה תרופות טבעיות לכאבי פי הטבעת?

כמה תרופות טבעיות לכאבי פי הטבעת כוללים קומפרסים חמים או קרים, פעילות גופנית, חומץ סיידר תפוחים, אמבטיות מלח אפסום, לוז מכשפה, שמנים אתריים, אלוורה, שינויים בתזונה ושמן קוקוס.

האם תרופות טבעיות לכאבי פי הטבעת יעילים?

כן, תרופות טבעיות יכולות להיות יעילות באותה מידה כמו תרופות מרשם להפחתת כאבי פי הטבעת.חשוב להבין שתרופות טבעיות יכולות לעזור לספק הקלה ללא שימוש בתרופות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן