דף הבית » תרופות סבתא » 23 תרופות זמינות לבית וסבתא אורגנית לשריפת לשון
daadaddaddaa ddeddaddaa dcdddaa ddaddaad dddaddaddaa dcdadad

23 תרופות זמינות לבית וסבתא אורגנית לשריפת לשון

מה גורם לשריפת לשון?

שריפת לשון, המכונה גם תחושת לשון בוערת, היא בעיה שכיחה שיכולה להיגרם על ידי דברים רבים ושונים.זוהי תחושה של שריפה, עקצוץ או חוסר תחושה של הלשון שיכולה לנוע בין עדין לחמור.זה יכול להיגרם על ידי מגוון דברים כמו אכילת מזונות חריפים, שתיית נוזלים חמים, עישון או נטילת תרופות מסוימות.זה יכול להיות גם סימפטום של מצב רפואי בסיסי, כמו מחסור בוויטמין או הפרעה אוטואימונית.

23 תרופות סבתות ביתיות ואורגניות לשריפת לשון

שריפת לשון יכולה להיות לא נוחה ומעצבנת, אך ישנם כמה תרופות סבתות ביתיות ואורגניות שיכולות לעזור להקל על אי הנוחות.להלן 23 סעדים שתוכלו לנסות לעזור להקל על הלשון לשרוף.

1.קומפרס קר

ניתן להשתמש בדחיסה קרה כדי להרגיע את התחושה הבוערת על הלשון.פשוט מרחי קומפרס קר ישירות על הלשון שלך למשך מספר דקות מספר פעמים ביום.זה יעזור להפחית את תחושת השריפה ולספק הקלה מסוימת.

2.יוגורט

יוגורט יכול להועיל בהקלה על שריפת הלשון.הפרוביוטיקה ביוגורט יכולה לעזור להרגיע את תחושת השריפה ולהפחית את הדלקת.פשוט אכלו כמה כפות של יוגורט רגיל מספר פעמים ביום.אתה יכול גם לערבב אותו עם מאכלים אחרים או להשתמש בו כציפוי לסלטים או למנות אחרות.

3.דבש

לדבש יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להרגיע את התחושה הבוערת על לשונך.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית דבש עם כמה טיפות מיץ לימון ומרחי אותו ישירות על הלשון שלך.השאירו אותו מספר דקות לפני השטיפה במים חמים.

4.אלוורה

אלוורה הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להקל על התחושה הבוערת על לשונך.כל שעליך לעשות הוא לשפשף כמות קטנה של ג’ל אלוורה ישירות על הלשון שלך.השאירו אותו מספר דקות לפני השטיפה במים חמים.

5.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את תחושת הבריבה.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ולהשתמש בו כשטיפת פה.לשטוף את התערובת בפה שלך במשך כמה דקות לפני יריקה החוצה.

6.סודה לשתייה

סודה לשתייה יכולה לעזור לנטרל את החומציות בפה ולהפחית את תחושת הבריבה.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית של סודה לשתייה עם כוס מים חמים ולהשתמש בו כשטיפת פה.לשטוף את התערובת בפה שלך במשך כמה דקות לפני יריקה החוצה.

7.תה קמומיל

תה קמומיל הוא מרגיע טבעי שיכול לעזור להרגיע את התחושה הבוערת על לשונך.פשוט כבש שקית תה קמומילית במים חמים במשך מספר דקות ומאפשרים לו להתקרר.השתמש בתה כשטיפת פה מספר פעמים ביום.

8.שמן קוקוס

לשמן הקוקוס יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את תחושת השריפה על לשונך.כל שעליך לעשות הוא לשים כמה טיפות של שמן קוקוס על הלשון ואפשר לה להמיס.השטף אותו בפה שלך במשך כמה דקות לפני יריקה החוצה.

9.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית את תחושת הבריבה על לשונך.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי עם כוס מים חמים ולהשתמש בו כשטיפת פה.לשטוף את התערובת בפה שלך במשך כמה דקות לפני יריקה החוצה.

10.ליקריץ

ליקוריץ הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את תחושת הבריבה על לשונך.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אבקת ליקריץ עם כוס מים חמים ולהשתמש בו כשטיפת פה.לשטוף את התערובת בפה שלך במשך כמה דקות לפני יריקה החוצה.

טיפ ייחודי:

הקפידו תמיד לתרגל היגיינת פה טובה, מכיוון שזה יכול לעזור להפחית את הסיכוי לפתח שריפת לשון בעתיד.צחצח שיניים ולשון פעמיים ביום וחוט דנטלי פעם ביום כדי לשמור על הפה נקי ובריא.

8.דבש

דבש משמש זה מכבר כ- REM טבעיאדי לכוויות, וניתן להשתמש בו כדי להרגיע גם את שריפת הלשון.דבש הוא חומר טבעי אנטי דלקתי ואנטיבקטריאלי, מה שהופך אותו לבחירה נהדרת לטיפול בכוויית לשון.כדי להשתמש בדבש, פשוט מערבבים חלק אחד דבש לשני חלקים מים חמים ולשטוף את הפיתרון בפה למשך מספר דקות.לאחר מכן, ירק את הפיתרון ושטוף את הפה שלך במים קרירים.

9.אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית נוספת לכוויות, והיא יכולה לשמש גם כדי להרגיע את שריפת הלשון.אלוורה מכילה תכונות אנטי דלקתיות וריפוי שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לשריפת לשון.כדי להשתמש באלוורה, החל כמות קטנה של הג’ל ישירות על האזור המושפע של הלשון.אפשר לג’ל לשבת מספר דקות לפני השטיפה במים קרירים.

10.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה ביתית פופולרית בתנאים רבים, כולל שריפת לשון.שמן קוקוס מכיל תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורה לשריפת לשון.כדי להשתמש בשמן קוקוס, פשוט מרחו כמות קטנה של השמן ישירות על האזור הפגוע בלשון.אפשר לשמן לשבת מספר דקות לפני השטיפה במים קרירים.

11.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה ביתית פופולרית בתנאים רבים, כולל שריפת לשון.שמן עץ התה מכיל תכונות חיטוי ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לשריפת לשון.כדי להשתמש בשמן עץ התה, פשוט מערבבים שמן עץ תה חלק אחד עם שני חלקים מים חמים ושחרר את התמיסה בפה למשך מספר דקות.לאחר מכן, ירק את הפיתרון ושטוף את הפה שלך במים קרירים.

12.חלב

חלב הוא עוד תרופה ביתית פופולרית בתנאים רבים, כולל שריפת לשון.חלב מכיל תכונות קירור ומרגיעות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לשריפת לשון.כדי להשתמש בחלב, פשוט מערבבים חלב חלק אחד עם שני חלקים מים חמים ולשטוף את התמיסה בפה למשך מספר דקות.לאחר מכן, ירק את הפיתרון ושטוף את הפה שלך במים קרירים.

13.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית פופולרית לתנאים רבים, כולל שריפת לשון.חומץ תפוחים מכיל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורה לשריפת לשון.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, פשוט מערבבים חומץ תפוחים חלק אחד עם שני חלקים מים חמים ושחרר את הפיתרון בפה למשך מספר דקות.לאחר מכן, ירק את הפיתרון ושטוף את הפה שלך במים קרירים.

14.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה ביתית פופולרית בתנאים רבים, כולל שריפת לשון.סודה לשתייה מכילה תכונות מרגיעות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לשריפת לשון.כדי להשתמש בסודה לשתייה, פשוט מערבבים חלק אחד סודה לשתייה עם שני חלקים מים חמים ולשטוף את התמיסה בפה שלך למשך מספר דקות.לאחר מכן, ירק את הפיתרון ושטוף את הפה שלך במים קרירים.

15.מכשפה לוז

Hitch Hazel הוא תרופה ביתית פופולרית בתנאים רבים, כולל שריפת לשון.לוז מכשפה מכיל תכונות אנטיבקטריאליות ומעוררות עיקריות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לשריפת לשון.כדי להשתמש במכשפות לוז, פשוט מערבבים חלק אחד של מכשפה לוז עם שני חלקים מים חמים ושחרר את הפיתרון בפה שלך למשך מספר דקות.לאחר מכן, ירק את הפיתרון ושטוף את הפה שלך במים קרירים.

16.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה ביתית פופולרית בתנאים רבים, כולל שריפת לשון.שורש ליקוריץ מכיל תכונות אנטי דלקתיות ומרגיעות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לשריפת לשון.כדי להשתמש בשורש ליקריץ, פשוט מערבבים שורש ליקוריץ חלק אחד עם שני חלקים מים חמים ושטפו את הפיתרון בפה למשך מספר דקות.לאחר מכן, ירק את הפיתרון ושטוף את הפה שלך במים קרירים.

17.כורכום

כורכום הוא תרופה ביתית פופולרית לתנאים רבים, כולל שריפת לשון.הכורכום מכיל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לשריפת לשון.כדי להשתמש בכורכום, פשוט מערבבים כורכום חלק אחד עם שני חלקים מים חמים ולשטוף את הפיתרון בפה למשך מספר דקות.לאחר מכן, ירק את הפיתרון ושטוף את הפה שלך במים קרירים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן