דף הבית » תרופות סבתא » 23 התרופות של סבתא לשיעול מרגיע וילדים אמיתיים
ddaadaddaddaa dadc daddaad dcdaddaddc dedaddda dddcdddd d

23 התרופות של סבתא לשיעול מרגיע וילדים אמיתיים

הסעדים של סבתא להרגיע ושחרור שיעול של ילדים

שיעול הוא סימפטום שכיח ולעתים קרובות מעצבן מילדים יכולים לסבול ממנו.למרבה המזל, ישנם סעדים רבים של סבתא שיכולים לספק הקלה ולעזור להרגיע ולשחרר שיעול של ילדים.

מתה צמחי מרפא לשמנים אתרים, תרופות אלה הן טבעיות ויעילות.להלן 23 מהתרופות של הסבתא הטובה ביותר להרגיע ושחרור שיעול ילדים.

תה צמחי מרפא

תה צמחי מרפא הם תרופה ביתית פופולרית לטיפול במגוון מחלות, כולל שיעול.הם יכולים לעזור להפחית דלקת בגרון ובחזה, ויכולים גם לעזור לשחרר ריר.

עשבי התיבול הבאים יעילים במיוחד לטיפול בשיעול: שורש מרשמלו, עלה מולין, שורש ליקוריץ, טימין וזרעי אניס.

טיפ: הכינו תערובת תה עם חלקים שווים של עשבי התיבול המפורטים לעיל, ותלולים למשך 10 דקות.הוסף דבש או לימון לפי הטעם.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית עבור מחלות רבות, כולל שיעול.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת הדלקת בגרון ובחזה, וגם מסייעת בפירוק הריר.

מערבבים 1 כפית חומץ תפוחים עם כפית דבש וכוס מים חמים, ושותים אותו מספר פעמים ביום.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי חזק שיכול לעזור להפחית דלקת בגרון ובחזה ויכול לעזור להרגיע שיעול.

מערבבים 1 כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי עם כפית דבש וכוס מים חמים, ושותים אותו מספר פעמים ביום.

שורש ליקריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה פופולרית לשיעול.ההערכה היא שמסייעת להפחית דלקת בגרון ובחזה, ויכולה גם לעזור לשחרר ריר.

מערבבים 1 כפית שורש ליקוריץ עם כפית דבש וכוס מים חמים, ושותים אותו מספר פעמים ביום.

שמנים אתרים

שמנים אתריים הם תרופה פופולרית לשיעול בגלל יכולתם להפחית דלקת בגרון ובחזה, ויכולים גם לעזור לשחרר את הריר.

השמנים האתריים הבאים יעילים במיוחד לטיפול בשיעול: אקליפטוס, לבנדר, מנטה ולימון.

טיפ: הפוך חזה לשפשף על ידי ערבוב 10 טיפות של שמן אתרי שנבחר עם כף שמן נשא, כמו קוקוס או שמן שקדים, ושפשף אותו על החזה והגב של ילדך.

שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא תרופה ביתית פופולרית לטיפול במגוון מחלות, כולל שיעול.ההערכה היא שמסייעת להפחית דלקת בגרון ובחזה, ויכולה גם לעזור לשחרר ריר.

מלאו קערה גדולה במים רותחים, הוסיפו כמה טיפות של שמן אתרי שנבחרכם, וכיסו את ראשכם במגבת.נשען מעל הקערה ושאף את הקיטור למשך 10 דקות.

דבש

דבש הוא תרופה פופולרית לשיעול בגלל יכולתו להפחית דלקת בגרון ובחזה, ויכולה גם לעזור לשחרר ריר.

מערבבים 1 כפית דבש עם כוס מים חמים ושותים אותו מספר פעמים ביום.

שום

שום הוא אנטי דלקת חזק שיכול לעזור להפחית דלקת בגרון ובחזה, ויכול גם לעזור להרגיע שיעול.

מערבבים 1 כפית שום מגורר טרי עם כפית דבש וכוס מים חמים, ושותים אותו מספר פעמים ביום.

גרגר מי מלח

גרגרי מי מלח הם תרופה ביתית פופולרית לטיפול במגוון מחלות, כולל שיעול.ההערכה היא שמסייעת להפחית דלקת בגרון ובחזה, ויכולה גם לעזור לשחרר ריר.

מערבבים 1 כפית מלח עם 1 כוס מים חמים, ומגרדים אותו מספר פעמים ביום.

גליצרין

גליצרין הוא תרופה פופולרית לשיעול בגלל יכולתו להפחית דלקת בגרון ובחזה, ויכולה גם לעזור לשחרר ריר.

מערבבים 1 כפית גליצרין עם כוס מים חמים ושותים אותם מספר פעמים ביום.

בצל

בצל הוא אנטי

23 תרופות של סבתא לשיעול ילדים מרגיע ואמיתי

שיעול הוא סימפטום שכיח של רבים illness, הן מינוריות והן גדולות.למרבה הצער, זה יכול להיות מאוד לא נוח לילדים, במיוחד כאשר זה נמשך.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות מסורתיות שהועברו לאורך דורות שיכולים לעזור להרגיע את שיעולו של ילד ולהקלה אמיתית.להלן 23 תרופות של סבתא לשיעול מרגיע וילדים אמיתיים.

תרופה מס ‘1: דבש

דבש הוא תרופה פופולרית מאוד ויעילה לשיעול של ילד.זה עוזר לציפוי בגרון ולהפחית את הגירוי, כמו גם לספק אפקט הרגעה קל.חשוב לציין כי אין לתת דבש לילדים מתחת לגיל אחד.

תרופה מס ‘2: שאיפת קיטור

שאיפת קיטור יכולה להיות דרך יעילה מאוד להרגיע את שיעולם של ילדים אמיתיים.לשם כך, הרתיחו קצת מים בסיר ואז שפכו אותם לקערה.מניחים את הקערה על השולחן ולגרום לילד לשבת עם הראש מעל הקערה ומגבת עטופה מעל ראשם.זה יעזור ליצור אוהל קיטור שיעזור לפנות את דרכי הנשימה ולהפחית את הגירוי.

תרופה מס ‘3: תה צמחים

תה צמחים יכול להועיל מאוד להפחתת הסימפטומים של שיעול הילד.תה העשוי ממרכיבים כמו קמומיל, ג’ינג’ר ושורש ליקריץ יכול לעזור כולם להפחית את הגירוי ולספק הקלה.אתה יכול להוסיף קצת דבש לתה לקבלת תועלת נוספת.

תרופה מס ‘4: שום ובצל

שום ובצל ידועים שניהם בתכונותיהם האנטיביוטיות והאנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את שיעול הילד.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט קוצצים כמה שיני שום ובצל קטן ואז מערבבים אותו עם קצת שמן זית.שפשפו את התערובת על החזה ובגב הילד.

תרופה מס ‘5: גרגר מים מלח

גרגר מי מלח יכול לעזור להרגיע את שיעולו של ילד.לשם כך, פשוט מערבבים כפית מלח לכוס מים חמים ולגרום לילד לגרוס אותו לכמה דקות.זה יעזור להפחית את הגירוי ולספק הקלה.

תרופה מס ‘6: אדים

שימוש במכשיר אדים בחדר הילד יכול לעזור להפחית את הסימפטומים של שיעול הילד.הסיבה לכך היא שמכונת האדים תעזור לשמור על לחות האוויר שיכולה לעזור להפחית את הגירוי בדרכי הנשימה.

תרופה מס ‘7: שמן מנטה

שמן מנטה יכול להועיל מאוד להפחתת הסימפטומים של שיעול הילד.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט הוסף כמה טיפות של שמן מנטה למים חמים ולגרום לילד לשאוף את הקיטור.זה יעזור להפחית את הגירוי ולספק הקלה.

תרופה מס ‘8: שורש ליקריץ

שורש ליקריץ ידוע ביכולתו להפחית את הגירוי בגרון ולספק הקלה משיעול של ילד.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מערבבים קצת אבקת שורש ליקריץ עם קצת דבש וללגום מהילד.

תרופה מס ‘9: צמחי מרפא

עופות צמחים יכולים להועיל מאוד להפחתת הסימפטומים של שיעול הילד.כדי להכין עוף, פשוט מערבבים יחד כמה עשבי תיבול כמו מולין, טימין ו/או חורו ואז הוסיפו קצת מים חמים.החל את העוף על החזה והגב של הילד ואז מכסה אותו בבד חם.

תרופה מס ’10: חומץ תפוחים

חומץ תפוחים ידוע ביכולתו לסייע בהפחתת תסמיני שיעול הילד.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מערבבים חומץ של סיידר תפוחים עם קצת דבש וללגום מהילד.זה יעזור להפחית את הגירוי ולספק הקלה.

מסקנה

אלה רק כמה מהתרופות המסורתיות הרבות שהועברו לאורך דורות לשיעול של ילדים מרגיעים ואמיתיים.אמנם אף אחת מהתרופות הללו צריכה לשמש כתחליף לייעוץ רפואי מקצועי, אך הם יכולים לספק הקלה מאי הנוחות של שיעול הילד.

שאלות נפוצות

ש: מה התרופה הטובה ביותר לשיעול של ילד?

ת: התרופה הטובה ביותר לשיעול של ילד תהיה תלויה ב

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן